Jump to content

Kurš HDD pēc jūsu domām labāks?


AnTraX
 Share

Recommended Posts

AndzX8-842
HDD Maxtor 80 GB 6Y080M0 7200rpm 8Mb SATA/150

vai

HDD SATA Samsung 80Gb 7200rpm/8Mb SP0812C

Noteikti nenem samsung. Maxtor nezinu' date=' bet varu teikt to ko citi sacija liidziigos topikos...nu vispirms paskaties liidziigus topikus, otrkaart labas atsauksmees bija par seagate (kluss, nekarst, ilgs dziives laiks), seagate arii uzvareeja balsojumaa starp Western Digital, Maxtor un Seagate [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img].
Link to comment
Share on other sites

HDD Maxtor 80 GB 6Y080M0 7200rpm 8Mb SATA/150

vai

HDD SATA Samsung 80Gb 7200rpm/8Mb SP0812C

Nu no shiem modeljiem tikai un vieniigi Maxtor, pasham taads modelis ir un stradaa labi, nav bijis probleemu! Samsung neiesaku!

Link to comment
Share on other sites

No vienas puses - jaa, tachu... ko gan taa garantija nosaka - ka Tev nomainiis ciexni, ja vinjsh nopliisiis. Bet datus Tev neviens atpakalj nedos, ja kaukas notix. Labaak njemt ko taadu, par ko ir droshaak, ka tas nenopliisiis. Dati, manupraat, ir svariigaaki par ciexni.

Link to comment
Share on other sites

HDD Maxtor 80 GB 6Y080M0 7200rpm 8Mb SATA/150

vai

HDD SATA Samsung 80Gb 7200rpm/8Mb SP0812C

 

Seagate ar 5 gadu garantiju :!: Maxtor neieteiktu pat savam ienaidniekam icon_confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Kas gan Maxtoram vainas? Man pasham n-tajaas vietaas iet griezdamies! Nu, vieniigi, vareetu veeleeties, lai vinjsh nav tik skaljsh, tachu tas jau ir gaumes jautaajums ;) Protams, var iekaart gumijaas.

 

Tomeer es arii ieteiktu Seagate. Par tiem peedeejaa laikaa palicis vislabaakais iespaids. Un galvenais - klusi kaa peliites! icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg

kapeec visi taa uztraucas deelj nopliishanas..ko juus ar vinjiem daraat?..man darbaa savi 30 cietnji visaadu firmu un neviens nav nopliisis..nu ok..ir ar jaunaaki..bet no vecajiem nevienam nekaads vainas

Link to comment
Share on other sites

Kas gan Maxtoram vainas? Man pasham n-tajaas vietaas iet griezdamies! Nu' date=' vieniigi, vareetu veeleeties, lai vinjsh nav tik skaljsh, tachu tas jau ir gaumes jautaajums ;) Protams, var iekaart gumijaas.

 

Tomeer es arii ieteiktu Seagate. Par tiem peedeejaa laikaa palicis vislabaakais iespaids. Un galvenais - klusi kaa peliites! [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

 

Maxtoram nav ne vainas - man gadījies viens tāds. sistēma griežas jau kādu 4to gadu. pie tam kluss - pilnīgā klusumā dzirdēt pat nevar (ja vien īpaši ieklausās)

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
HDD Maxtor 80 GB 6Y080M0 7200rpm 8Mb SATA/150

vai

HDD SATA Samsung 80Gb 7200rpm/8Mb SP0812C

 

abi vienaadi labi

izveelies to kuram ilgaaka garantija

Link to comment
Share on other sites

Guest kamui21
HDD Maxtor 80 GB 6Y080M0 7200rpm 8Mb SATA/150

vai

HDD SATA Samsung 80Gb 7200rpm/8Mb SP0812C

 

Ja tavai maatenei sata raid kontroles ir sil3121 vai liidziigi' date=' tad smagi iegraapsies ar sata...nu piemeeram kaa es...dators kopeejot vai instaleejot failus >100mb iesalst...tad darbu turpina...un datu pakete kas ejot caur kontreleru tur atrodas-izgaist...un saac visu no jauna...

Un bios apdeiti ne epox ne msi ne asus neko nedot....

Kopeejot un istaleejot pazuud 0.5% datu sajuuta kaa sata buutu diskete vai lenshu kasete [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest kamui21
No vienas puses - jaa' date=' tachu... ko gan taa garantija nosaka - ka Tev nomainiis ciexni, ja vinjsh nopliisiis. Bet datus Tev neviens atpakalj nedos, ja kaukas notix. Labaak njemt ko taadu, par ko ir droshaak, ka tas nenopliisiis. Dati, manupraat, ir svariigaaki par ciexni.[/quote']

 

Cietnis ir un paliek tikai taiwan prece....protams tie arii pliist,kaa visa elektronika...tik muljkji visu tur uz hdd....un cer ka tas iet muuzjiigi....

No riita pamodies un visi tavi novilktie suudi no neta izgaisushi :D

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
Man samsunga cietnis labi kalpo nujau kaadus 3' date='5 gadus :)[/quote']

tev mezjoniigi paveicies:)

tici man, samsjunjs razjo savus SUUDUS no detaljaam, kas paliek paari citaam firmaam kaa nekondiicijas materiaals....

Samsunju daavini ienaidniekam...

(sjis ir profesionaals OBJEKTIIVS viedoklis)

par cietnjiem - me WD fanc;)...

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
Man samsunga cietnis labi kalpo nujau kaadus 3' date='5 gadus [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

tev mezjoniigi paveicies:)

tici man, samsjunjs razjo savus SUUDUS no detaljaam, kas paliek paari citaam firmaam kaa nekondiicijas materiaals....

Samsunju daavini ienaidniekam...

(sjis ir profesionaals OBJEKTIIVS viedoklis)

par cietnjiem - me WD fanc;)...

 

vai nav vienalga no kaa tos samsung razo - labaak paskaties cik dod samsungiem garantijas

un vispaar saadas diskusijas ir liekas jo brends pats par sevi hdd jomaa neko daudz nedod...

visi vinji ir praktiski vienaadi

Link to comment
Share on other sites

Guest dubiic

vinji visi ir vienaadi iznjemot:

samsung manupraat sliktaakie, bet maxtor labaakie - par to skaljumu taisniiba, bet pats esu lietojis kaadus 4 maxtorus un viss ideaali. Atsauksmes esmu dzirdeejis ljoti tradicionaalas attieciibaa uz samsungiem. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
vinji visi ir vienaadi iznjemot:

samsung manupraat sliktaakie' date=' bet maxtor labaakie - par to skaljumu taisniiba, bet pats esu lietojis kaadus 4 maxtorus un viss ideaali. Atsauksmes esmu dzirdeejis ljoti tradicionaalas attieciibaa uz samsungiem. :( [/quote']

 

var jau buut... bet starp to labaako un sliktaako ir tik maza starpiiba, ka to var nenjemt veeraa

un garantija jau visiem ir icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

kopeee, lieto samsunj un juuties laimiigs...

es taa nedaru!

samsunj=TUDA_I_SUNJ !

Link to comment
Share on other sites

Labax Maxtors jo jau vairakus cuilvjus zinu kam Samsung HDD ir pabirusi jaunie, bez tam sis Maxtor modelis man bija un lidz nenodedzinaju (patss biju vainigs) kalpoja pat labak ka tagadejais WD. Nu ja tam ari ir 3g garantija... Un kluss tas ari bija...

Link to comment
Share on other sites

Guest dubiic

nu vispār jau visi tiešām ir vienādi ( a moš samsung mīts, ka suc ), jāņem lētākais un vairākgarantijnesošākais. un jāpriecājas par:

1. lielu šāri, kura nekādu labumu neness, jo tikkai samazina ātrumu.

2. ka nepalielinās debilu matricu čupa istabas stūrī

3. ka ir kaut kāds lapums profesionāliem nolūkiem, tb. darbam.

un viss.

Link to comment
Share on other sites

Bezjēdzīga diskusija. Brāķis var gadīties jebkurai firmai. Vari pirkt kuru disku gribi, viss atkarīgs no tā kā tev paveiksies. Un arī no tā kādos apstākļos tam diskam būs jādarbojas. Ja uzkrausi viņam > 12,5V spriegumu arī ātri izlaidīs garu, ja pārāk daudz viņu expluatēsi, bieži pārinstalēsi Windows, Office utml, arī ilgi nedzīvos. Tā kā vari ņemt kuru disku gribi, bet nu no tevis piedāvātajiem diskiem tomēr ieteiktu ņemt Maxtor.

Link to comment
Share on other sites

Guest bubu
... bieži pārinstalēsi Windows' date=' Office utml, arī ilgi nedzīvos. ...[/quote']

Kas tie par slima suņa murgiem? Un kā tad lai datubāžu serveri normāli strādu? Āksts!

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
Bezjēdzīga diskusija. Brāķis var gadīties jebkurai firmai. Vari pirkt kuru disku gribi' date=' viss atkarīgs no tā kā tev paveiksies. Un arī no tā kādos apstākļos tam diskam būs jādarbojas. Ja uzkrausi viņam > 12,5V spriegumu arī ātri izlaidīs garu, ja pārāk daudz viņu expluatēsi, bieži pārinstalēsi Windows, Office utml, arī ilgi nedzīvos. Tā kā vari ņemt kuru disku gribi, bet nu no tevis piedāvātajiem diskiem tomēr ieteiktu ņemt Maxtor.[/quote']

 

nu jaa office paarinstaleeshana ir baigi biistams process

biezaak kaa reizi gadaa nedriikst instaleet offisus! icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest DmanX

Pēc pieredzes varu teikt ka pagaidām samsungi ir izturīgākie. Krāmējos ar videonovērošanas kompjiem, tajos stāv 4 gab. 120GB cietņi Maxtor vai samsung, citas firmas HDD neesu tajos redzējis. Maxtorus kā zeķes maina, netur tremperatūru un sprieguma kritumu. Šitie kompji rukā nepārtraukti un raksta uz hdd nepārtraukti. Maxtoriem bieži mēdz nobirt FS, nav ne jausmas kapēc. Pašam kompī ir 3x120GB samsungi un nav problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Es ar par Maxtror, jau 2,5 gadus lietoju un nekaadu probleemu. Protams, nevaru objektiivi izteikties par konkreeto modeli, bet par Maxtor esmu drirdeejis tikai labas atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

Guest NetMan

Man te darbā vairākos kompjos ir 5-6 gadus veci samsung. Iet kā nemetas icon_wink.gif Tā sliktā slava nāk no CD-ROM laikiem, nja, tie gan bij mēsli. Man gada laikā 2 Samsung CD-rom aizgāja. Bet HDD viņi ražo normālus. Maxtor nav serveru HDD. Viņi slodzi netur. Bet viens Maxtor man ir jau 2. gadus. Pagaidām iet labi.

Link to comment
Share on other sites

... bieži pārinstalēsi Windows' date=' Office utml, arī ilgi nedzīvos. ...[/quote']

Kas tie par slima suņa murgiem? Un kā tad lai datubāžu serveri normāli strādu? Āksts!

Kāds sakars datubāžu serveriem ar Windows un Office pārinstalēšanu, pats āksts. :ppp

Datubāzu serveri strādā uz SCSI diskiem un nevis uz kaut kādiem lētiem Maxtoriem un Samsungiem un OS tur neviens nepārinstalē tik bieži kā te dažs labs, kas vienas dienas laikā pamanās vairākas reizes to izdarīt. Pat pati datubāzes programmatūra tiek pārinstalēta ne biežāk kā reizi gadā un arī tad ja firmai ir līdzekļi jaunākas versijas iegādei.

Nevajag jaukt parastu rakstīšanu diskā ar apjomīgu programmu un OS instalāciju. OS instalācijas laikā diskam ir ārkārtīga liela slodze, jo lielā ātrumā nepieciešams izveidot uz diska ļoti lielu kvantumu sīku failu, noindeksēt tos utt. Un tas ir daudz sarežģītāk kā vienkārši norediģēt kādu faila bloku.

Link to comment
Share on other sites

HDD Maxtor 80 GB 6Y080M0 7200rpm 8Mb SATA/150

vai

HDD SATA Samsung 80Gb 7200rpm/8Mb SP0812C

 

Pats lietoju Segate SATA 160gb.. esmu apmierinaats.. pat loti

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas kā cietie strādās ir atkarīgs no sērijas, cik nav redzēti nobiruši Fujitsu un Quantum. Man mājās strādā Maxtor 3 gadus, vēl nekādu problēmu, taču, viņi kad nomirst, tad pavisam un uzreiz. Tomēr stabilāki ir Seagate, taču lēnāki. Te viens Seagate ir nokritis zemē, staipīts pa puspasauli apkārt 5 gadus un joprojām strādā neskatories uz BAD blokiem. Te viens kents nopirka Samsung SATA, strādā ļoti ātri un jau 0,5 gadu, nekādu problēmu.

Man liekas ka samsung cietie not sux, tā tikai sliktā slava no CD iekārtām, kas tiešām ir mēsli. Maxtori karst, tas tiesa - bez propellera vasarā pie neiztikt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...