Jump to content

Ieskiet, lūdzu, vietu, kur pabraukāt ar kartingu.


Guest Zandītis Murāniņš
 Share

Recommended Posts

Guest Zandītis Murāniņš

Nu baigi, baigi, sagribējās ar kartingu pabraukāt, lūdzu iesakiet vietu Rīgā vai arī, ja ir nu nežēlīgi laba vieta ārpus tās, tad Latvijā, kur varētu izbraukt ar kartingiem. Vispār, cik tāda lieta maksā (kartinga + trases īre)?

Link to comment
Share on other sites

Guest Zandītis Murāniņš

Tad neder!!!!!!!1111111111

 

Par to, ka izīrētājs ārpus trases mani izlaidīs, arī es šaubos, personīgā kartinga man nav.

Link to comment
Share on other sites

es dodu priekšroku braukāties iekš GO-PLANET, tiesa neesmu jau 4 mēneši tur bijis, bet agrāk katru otro nedēlas nogali uz turieni devos. trase normāla (līkumaina), toties viss atkarīgs pie kāda kartinga tiec .. ja ņem 2 braucienus pēc kārtas tad jau laicīgi centies sarunāt braukt ar to pašu kartingu (jārunā ar to cilvēciņu, kam iekrīt tavs kartings ;P ) , jo pierast no jauna ir traki - pat divi apļi aizies ... katram kartingam savs riepas nodilums un uzvedās uz trases savādāk, cenas tagad neatceros .. ganjau googlee atradīsi, šķiet bija 8ls par noteiktu laika periodu, kura laikā var paspēt nobraukt virs 10 apļiem (atkarīgs no braucēja) :p ... citās kartingu trasēs neesmu bijis - neinteresē .. :p

------

runājot par tiesnešiem - bargi skatās kā ej līkumos- vai skarsi bortu ar malu, vai triecies citos , pats vienreiz šefam savam ieskrēju bortā - uz 10sec apturēja mani , ja pārkāp otro reizi - tad vari čāpot prom ...

Link to comment
Share on other sites

Vaitad MCO Biķerneikos vairs nav ?! Tur apsildāma kartingu halle zem jumta. Protams nav tas kas uz trases, bet nu švaka braukšana šādā laikā ārā - auksts, riepas paliek cietas un neturās, mitrs arī ir.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tu zandīt murāniņ esi tups vai tikai izliecies?

Cik var taisīt accountus - zandis.m, zandis murāns, zandītis murāniņš ...

Nu kādi vēl būs?

 

Sāc jau tagad domāt iespējamās kombinācijas, jo kārtējais bans, domājams, pienāks visai drīz...

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

Guest Zandītis Murāniņš

A paga, pirmkārt, tev nav pajāt? Otrkārt, kāds tur sakars ar kartingiem?

Link to comment
Share on other sites

Rekomendēju "333" trasi. Tur trase + 6 kartingi - 200Ls stundā bija pirms apmēram mēneša vai diviem... Tikai, kā jau te minēja, pavēsi būs un ripuļi arī cieti.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Kāds tādā gadījumā kartingiem sakars ar IT?

Po*uj ka beztēma.

 

Nu smieklīgi tas ir, ka piereģistrējas jau kuro reizi no jauna, un uzreiz iepirž kautkādu sviestu.

 

Gaidi savu draugu D_L, viņš ļoti labi orientējas kartingu haļļu piedāvājumā...

Link to comment
Share on other sites

M&CO vairs nepastaav.

Atliek- GoPlanet, 333, Bikjernieki ( lielajaa kartingu trasee ). Nezinu kaa tagad, bija arii Ceesiis ( pretim stacijai ), Valmieraa ( vairs nav ). Iespeejams, ka buus jaunajaa Kandavas kartingu trasee.

 

Personiigi iesaku Saurix halli Tallinaa. Vai arii aara halli Tuuri- Alliku ( Igaunija )

Link to comment
Share on other sites

Guest Zandītis

Kāds tādā gadījumā kartingiem sakars ar IT?

Po*uj ka beztēma.

 

Nu smieklīgi tas ir, ka piereģistrējas jau kuro reizi no jauna, un uzreiz iepirž kautkādu sviestu.

 

Gaidi savu draugu D_L, viņš ļoti labi orientējas kartingu haļļu piedāvājumā...

Nu, bļa, a ledusskapim ta kāds sakars ar IT?

 

Gaidu dunk_lizard.

Link to comment
Share on other sites

Nu, bļa, a ledusskapim ta kāds sakars ar IT?

 

Gaidu dunk_lizard.

 

Iesaku Admistrācijai novākt visus nomarinētos Zandartus, lai nelamājas un uztaisīt kārtīgu bānu.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tu točna zandīt esi deb*ls!

4 accounti...

Moška vairāk...

 

bash.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...