Jump to content

php setup gruutiibas


oteps
 Share

Recommended Posts

fails tiešām ir ar papalšinājumu .php nav kaut kāds .php.txt ? Versijas nesajauci? Apachi pārstartēji? Apache normāli startājas, log failos skatījies? Atverot rāda pilnīgi tukšu failu, vai tekstu <?php phpinfo(); ?> ?

Link to comment
Share on other sites

nee viss tagad ir ok :) lietoju apachu serveri, iis man deaktiveets. vaina bija tajaa, ka 2003ajam ir papildus ierobezhojumi asp lapaam, taadeelj vajadzeeja nomainiit php atljaujas pathus un viss tagad iet ok :)

 

vieniigi radaas jauna probleema.... vai var buut, ka, ja serveris atrodas aiz ruutera, rodas probleemas citiem ar piesleegshanos?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Neiet. Ar IP adresi kaut ko ielādē, bet ne līdz galam - sāk meklēt domēnu un nevar atrast.

Link to comment
Share on other sites

cmon, adibadi.bounceme.net norāda uz IP 192.168.0.104, kas ir iekšējā. Tev jāuzliek ārējā IP uz to DNS

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc šeit bija bezjēdzīgs citāts?

 

tas noziimee ka man apachaa jaanomaina ip vai kaa? un nebuus probleemas ar aareejo? ,jo zem aareejaa man 4i kompji aiz ruutera seezh :|

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

"Pietjūnēju" hosts failu un aizgāja. Portus esi forvardējis pareizi. Salabo DNS un viss būs kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

un kaa to iisumaa vareetu izdariit? :) man te notiek pashmaaciiba un ar dns lietinjaam veel neesmu tik labi iepazinies.

 

vai varbuut es varu vienkārši paarforwardeet veelreiz uz aareejo ip?

Labots - oteps
Link to comment
Share on other sites

ok es nomainiiju dns uz 81.198.230.212, kas laikam ir man aareejaa... ir kaadi uzlabojumi? nevajadzeetu apachi arii paarforwardeet uz 81.198.230.212?

 

aah tagad raadaas 401 The web site is blocked by administrator :(

Labots - oteps
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kādu .sam failu? Viņš taču ir bez paplašinājuma. Vienkārši atver ar Notepad.

 

Ā, Tev tak Win2k3, nezinu, mož tur kas savādāks.

Link to comment
Share on other sites

ok es atveeru IMhosts.sam ar notepad un ievadiiju beigaas 127.0.0.1 adibadi.bounceme.net, tachu nekaada efekta, tur nav kkaads papildus kods jaapieraksta pie taa 127.0.0.1 adibadi.bounceme.net?

 

vismaz jums taa lapa iet normaali, latviešu valodaa? tas galvenais, es veel kkaa atrisinaashu lai pats testeetu.

caur savu ip man nezkapee viss paraadiijaas kjiinieshu hieroglifos :-D

Labots - oteps
Link to comment
Share on other sites

vienkārši hosts man etc folderaa vispaar nav :|

ir tikai protocol ; networks ; services ; un tas Imhosts.sam

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nu nez, mož tam Win2k3 ir savādāk, pameklē internetā, kur viņam hosts fails atrodas, vai arī vienkārši ieraksti hosts windows sērčā.

 

Paguglēju - izskatās, ka jābūt tur pat. Paskaties, vai nav "hiden".

Link to comment
Share on other sites

nav man uz datora taada faila... buus jaapaluur tie paareejie 3 faili :) paldies par paliidziibu!

es tikai veel gribeeju zinaat, jums taa lapa funkcionee?

 

nav arii hidden, izskataas ka networks uz mana buus tas kas tev hosts.... tajaa failaa jaabuut loopback 127 ?

Labots - oteps
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Lapa funkcionē.

 

A kas notiek, ja atver My Computer,adresbārā ieraksta c:\windows\system32\drivers\etc\hosts (vai kur nu tas Windows instalēts)

un nospiež Enter?

Link to comment
Share on other sites

sorry ka tik ilgi neatbildeeju.... hmm izklausiisies dumi, bet man my computer nav nekaada adress baara ;D mosh tu domaaju windows browser?

 

lai kaa mekleetu automaatiski tiek izmests imhost.sam

Labots - oteps
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nu - iekš WinXP tas saucas Windows Explorer. Tas ir tas logs, kurā Tu klikšķinies pa mapēm.

Link to comment
Share on other sites

nu apskatiijos xp... pa mapeem klikshkjinoties man raadaas tikai full path title vietaa, bet adress baari nav un mekleejot taadu windows explorer paraadiija ka 0 results found :-D

 

tikko pameegjinaaju caur shortcutu, uzspiedu new shortcut un adreses vietaa ievadiiju to tavu noraadiito path, bet izleca error ka file not found.

Labots - oteps
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nu bet ieraksti tur to Full path un nospied enter. Programmas fails saucas explorer.exe, tāpēc nav jēgas meklēt Windows Explorer.

Link to comment
Share on other sites

title vietaa nevar neko ierakstiit, tas ir taads pats title kaa tagad IE title pashaa augshaa :)

explorer.exe atradu, bet tur arii man nav adress baara :( ir tikai folder root kocinsh saanaa un viss.

 

ok es tagad kaadu laiku buushu off, jaabrauc uz laukiem egli cirst :-D

Labots - oteps
Link to comment
Share on other sites

he beidzot dabuuju sev adress bar, bet taapat rezultaats: file cannot be found ;)

 

tachu es uz servera bija tas hosts.file un tagad varu lapu apluukot uz servera :) vieniigi biku gljukaini jo serveri vadu caur vnc.

 

btw mosh kaads var ieteikt, kaa panaakt lai serveris nekad automaatiski netaisa lock, tas ir lai peec pusstundas atnaakot nav jaataisa ctr+alt+del un passw?

 

btw uz xp uztaisiiju vienkārši jaunu hosts.file un tagad raada nevis blocked, bet vienkārši page cannot be displayed :-D

Labots - oteps
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kādu vēl hosts.file? Tam failam nav nekāda paplašinājuma!

Turklāt - 127.0.0.1 derēs tikai uz tā datora, uz kura nohostēta tā lapa. Pārējiem, kas aiz tā paša rūtera, jāizmanto servera iekšējā IP adrese.

 

Bet - jebkurā gadījumā - tas ir risinājums čerez žē. Kaut kas nav kārtībā ar servera konfigurāciju, jo visam būtu jādarbojas arī bez hosts failu mocīšanas.

Link to comment
Share on other sites

Sanāca, tagad var redzeet uz visiem ieksheejiem datoriem :wink:

nujaa es jau arii taa domaaju .file ir bez paplashinaajuma :) bet kaada vaina, tam ka es taa apluukoju to lapu? varbuut taadeelj taadas probleemas ka izmantoju no-ip?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vainas nekādas. Tas pat ir pareizi, ja lokālā tīkla serveru adreses hosts failā sabakstītas. Bet - jāiet arī bez tā.

Link to comment
Share on other sites

njaa diemzheel man nav ne mazaakaas nojausmas, kaa to vareetu labot :| apachaa neko citu lieku itkaa drukaajis neesmu, taadeelj domaaju, ka vainai buutu jaabuut kkur citur.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...