Jump to content

5 MIN ierulleeja :O)


Guest drunk_lizard
 Share

Recommended Posts

Process apziimeets ar lielo burtu? :lol:

 

Ceru, ka nabaga bezsmadzenju bumbas dzenaataajs (tas, kas - Kakaa) nenojausj par sava uzvaarda noziimi kaadaa no Baltijas tautu valodaam, mhh..

Link to comment
Share on other sites

Latviešu tulkošanas māksla fascinē! Kamdēļ nevar atstāt Kaka vai ar kādu apostrofu uz otra a - Kaká (kā arī patiesībā ir) ?

Idioti .. tāpat kā tulkojot uzvārdus un locot tos latvju mēlē ! Varbūt varēja uzrakstīt KeiKei un es nemaz nebūtu izbrīnīts !

Link to comment
Share on other sites

Bez apvainoshanaas, bet imo futbols u.c. komandu sportistinji/lidzjuteejinji ir pelniijushi taadu attieksmi. Dari savu fizisko darbu, bet neiedomaajies, ka no taa ka maaki pa bumbuli traapiit, teu arii smadzenjpodaas kaut kas iekriit...

 

Un apvainoties, ka kaadaa citaa valodaa taus nosaukums ko citu noziimee, lai tak papriecaajas.

 

Atsevishkaas R-Eiropas valodaas mans uzvaards noziimee "bitch" un kautkaa netraucee projektiem un sadarbiibai...

Link to comment
Share on other sites

Škiet, ka tie kas nezin to futbolistu arī ienirdz!! Es tur neko smieklīgu neredzu!! Vienk Latviešu žurnālistu Debīlisms!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš

Ētikas normas prasa oriģinālvalodā ierakstīt vārdu vai nosaukumu aiz tulkotā īpašvārda. Tiesa, šajā gadījumā virsrakstā to būtu labāk nemas neminēt...

Un nē, wuorange, tas nav slikti, ka kāds latviski pārtulko uzvārdu. Nez kāpēc teiksim Ozoliņš amerikā ir Ozolinsh. Neviens kaut kā nebrēc. Latviešiem (?) laikam nacionālais sport veids ņirgāties par kāda centieniem apturēt anglicismu invāziju. Mhh...

Link to comment
Share on other sites

Ieviņ:

Tas nav tikai latviešiem, bet arī poļiem.

Pirms .... gadiem sanāca būt, ar deju kolektīvu, polijā. Tad šamie iet no muguras un rēc par mums. Mēs esam neseprašānā, kas par h..... Pēc kāda laika poļu gide mums izstāstija, ka vārds KOPA (deju kopa) nozīmē pendele. Tad nu šamajiem arī bija prieks, par šo KOPA.

Link to comment
Share on other sites

Guest kriii

Process apziimeets ar lielo burtu? :lol:

 

Ceru, ka nabaga bezsmadzenju bumbas dzenaataajs (tas, kas - Kakaa) nenojausj par sava uzvaarda noziimi kaadaa no Baltijas tautu valodaam, mhh..

 

 

Un Tu būtu tas smadzeņotais datortārps?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Latviešu žurnālistu debilisms ?

Labāk, lai ir Kakā, nevis

Gada futbolists - Kaka
Link to comment
Share on other sites

Nepatīk futbols, nevajag intresēties.

Apsmiet kādu, dēļ tā, ka viņa personas dati satur kādā citā valodā kādu smieklīgu frāzi... Man tas liekas nedaudz bērnišķīgi.

 

Tad jau mēs varam arī apsmiet igauņus? kaks = divi

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...