Jump to content

CV, kurš uzlaboja manu garastāvokli..


ZX3
 Share

Recommended Posts

Smieklīgi jau ir, bet nav ētiski ievietot publiskai apskatei konkrētam uzņēmumam domātu CV.
Pirmkārt - uzņēmuma statūtos noteikti ir atrunāts, ka informāciju viņi var izmantot kā vēlas. Otrkārt - privātā informācija ir izņemta.

 

Vēl viens DJ :mrgreen:
Tieši tā - tiešām liekas ka diagnoze... :D

 

Būtu viņam uz epastu personiski aizsūtījis ''palabo Lūdzu kļūdas savādāk bail metās'' Nevis te taisījis teātri :wink:
Tādiem labs cilvēkiem pie vienas vietas par lūgumiem kļūdas izlabot - tie urļiki Latviski neiemācītos pat ja no tā būtu atkarīga viņu dzīvība...

 

Un vispār NC absolūta taisnība - Latvieši kolektīvos tādi ņergas - kā vismaz divi no trīs sarunbiedriem krievi, tā paši uzreiz metas buldurēt krieviski. Teiksim, man pašam darbā puse kolektīvs krievvalodīgo sieviešu, bet es nerunāju un netaisos runāt ar viņām krieviski tikai tapēc, ka viņas ~30 un vairāk gadu laikā nav spējušas pat pāris frāzes latviski iezubrīt.

 

 

[..] Tam CV ir tikai teorētiska nozīme (sadzejot var dajebko ,hotj pie Bila Geitsa 5 gadus stažējies ,a reāli 0 ),vairāk jāskatās reālajā dzīvē!
MUHAHAHAHA... Ja viņš pat CV nespēj sadzejot, tad dzīvē viņš vispār ir pilnīgs analfabēts (tas redzams secinot, ka viņš pat oriģinālo tekstu krievu valodā nespēj uzrakstīt korekti). Valsts valoda ir latviešu, darba valoda ir latviešu. Krievs var atļauties pasvīst, lai valodu iemācītos, nevis mēģinātu konkurēt darba tirgū ar pašmāju čaļiem!
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es izlasīju cauri to cv pārtulkojot atpakaļ oriģinālvalodā. Nu es nemanu, ka te būtu ūberzināšanas aprakstītas, nekā konkrēta, 17gadīgs puišelis visu to māk darīt.

 

Vobšem kaut kāds vējagrābslis ar nenopietnu attieksmi.

Link to comment
Share on other sites

Mežaveci - pilnībā piekrītu - CV autors tak ir metinātājs! METINĀTĀJS! Viņa specialitāte un kvalifikācija ļauj griezt gabalos vecas cisternas, nevis datora kārbai skārties klāt.. ;)

Link to comment
Share on other sites

starp citu,kā metinātājs viņš varētu pelnīt krietni vien labāku naudiņu nekā ņemoties ar datoriem... šajā jomā labu speciālistu ir nu tiešām maz.Un tie paši uz izķeršanu.

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Tā starp citu ,kādēļ daudzi tā neieredz krievu valodu ? Man piem. netraucē runāt ar krievvalodīgajiem krieviski,tas tik nostiprina valodas prasmi(nesaskatu neko sliktu) Nez kādēļ tikai otrā gadijumā ,kad sarunu biedrs ir viens vai vairāki angļi visi steidz runāt angliski neviss latviski :mrgreen:

Vēl skaidri nevar zināt kā tai pasaulītē sagriežās,varbūt krievu valoda noderēs!

Tā kā nevajag spļaut tai traukā,mazums vēl iznāks pašam to izdzert!

Link to comment
Share on other sites

Tolx - ir atšķirība starp metinātāju un cilvēku, kas ar gāzes degli spēj sagriezt vecas mašīnas līdzīga izmēra gabalos... ;) Pēc viņa izteiksmes veida nešķiet, ka viņš kandidētu uz pirmo, jo, domāju, vārdu "pusautomāts" viņš pat izrunāt nespēj...

Link to comment
Share on other sites

vot tas jau ir cits jautājums... bez praktiskas dabas pārbaudes neņemos spriest.Bet jebkurā gadījumā,viņam tur varētu būt vieglāk uzlabot kvalifikāciju,jo priekšzināšanas jau noteikti ir iegūtas.

Link to comment
Share on other sites

P.S. man pašam vēl bez primārās datortīklu un dzelžu izglītības ir arī gāzes un pusautomāta metinātāja sertifikāts ar 600 stundu praksi, zinu ko runāju.

Link to comment
Share on other sites

Arča - man arī ir cita attieksme, ja cilvēks kurš nezin, spēj sakarīgi pajautāt, nevis mežģīt mēli pat dzimtajā valodā..

 

Un tad vienā firmā tev būtu jāuzraksta CV franciski [..]
Bet es tak neapkaunotu sevi un neņirgātos par darba devējiem cenšoties iestāties darbā franču uzņēmumā, ja to valodu vispār nepārvaldu..
Link to comment
Share on other sites

binladens

Oj šis ir kautkas jauns .....laba lasām viela var pasmieties bet nu arī ir problēmas... ...

Link to comment
Share on other sites

P.S. diemžēl trīs ziņojumi, manuprāt, ir pietiekami, lai slēgtu pavedienu.. Diemžēl nacionālistiskas diskusijas nekad nenoved ne pie kā laba.

Slēgts

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...