Jump to content

Video raustās!


NickKarlis
 Share

Recommended Posts

Izmantoju VLC Media player, ir bijuši uzlikti arī citi kodeki (lai varētu ar Windows media player skatīties) tie tagad ir izdzēsti, problēma tāda ka visi video ir izkropļoti (nedaudz) un raustās! :-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Riktīgi bezsakarīgi izskaidrots! Video draiveri? Kodeki? Uzliec K-Lite!

Link to comment
Share on other sites

NickKarlis

Video kartes draiveri ir vairākas reizes pārinstalēti. K-Lite esmu izmantojis, bet rezultāts tāds pats, vienkārsi nevar skatīties filmas. :-(

Link to comment
Share on other sites

NickKarlis

Par HD es saprotu (un ar manu Celeron D ar 2.5 GHz arī varēja skatīties HD filmas :-P ), bet raustās visas DivX filmas un pat MPEG filmiņas :-|

Man ir 7300GT nVIDIAs settingos neko īpašu tur nevar mainīt tikai kā video attēla spožumu utt.

Labots - NickKarlis
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Pārbaudi vai tava pc cietajam diskam (hdd) nav bad sektoru.

Man ar veco pc bija tā ka vienu dienu visas filmas sāka raustīties, tajā skaitā divx filmas (par hd es toreiz neko nezināju). Bremzēja arī viss pārējais. Nevarēju saprat kas par lietu, un nolēmu pārbaudīt hdd. Un atrada bad sektorus. Varbūt tev ir tāda pati problēma.

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars bad sektoriem ar video filmas raustīšanos (ja nu vienīgi konkrētajai filmai kaut kas trāpījis uz bad)? Atinstalē pilnīgi visas kodeku pakas (īpaši jau K-lite), uzliec ffdshow un nebūs problēmu.

Link to comment
Share on other sites

NickKarlis

Kodeki man šobrīd ir visi izdzēsti, lietoju tikai VLC media player bet raustās arī ar to, pārbaudīju My computer`ī no HDD bad sectoriem, nekādu bad sector nebija.

Link to comment
Share on other sites

Nečakarē ne sevi ne pārējos! Nes uz servisu tur tiks galā, labs cilvēki tur mazāk nekā šeit!

Link to comment
Share on other sites

Saproti kā gribi.. šeit tādi, kas izliekas par spečukiem - pilna pakaļa

Link to comment
Share on other sites

NickKarlis

Ganjau kautkad nesīšu pārinstalēt :evil: :-(

Ne Datu....., ne Notep..... arī nevarēja palīdzēt :-(

Ar tiem kodekiem nav tolka ņemties viņi visu tikai lieki čakarē, pieredze laba nav bijusi.

Labots - NickKarlis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...