Jump to content

Lūdzu iesakiet! daudzfukcionāls printeris līdz 100Ls(retai izmantošanai)


kikiss
 Share

Recommended Posts

ir domā nopirkt printeri, ar kuru vaērtu kādu bildi pa retam izprintēt, ieskenēt, kautko nokopēt. izmantošu labi ja pārs reižu nedēļā.

uz kādu firmu izstrādājumiem skatīties?

 

HP OFFICEJET J5780 AIO (BALTIC)

kaadas atsauksmes ir par sho?

mekleeju kaadu labu daudzfunkcionaalu printeri liidz 100Ls,neko dizhu jau nevajag, tik lai nerastos veelemes peec pusgada iegadaties citu! varbuut varat ieteikt kadu citu?

 

es atradu šādu Canon i-SenSys MF4018

http://www.2x2.lv/index.php?step=good&goodid=20601

 

šis izskātās OK!, tikai pa cik šādiem ir krāsas nopērkamas, un komplektā jau nāk līdz?

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir Lexmark X5470 - printeris, skaneris, kopieris un faksis vienā.

Maksā zem 70Ls tagad, abi kartridži kopā M79 iet ap 20Ls.

Plus šamam var fotoaparātu atmiņas kartes iekšā bāzt, vai arī PictBridge uzturošus fotoaparātus pieslēgt pa taisno un drukāt bildes.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

no brother visi krāsainie lāzernieku ir baig dārgi, negribas izdod vairāk par 150Ls! jo izmantošu tikai labi ja reizi nedēļā, un ja tintes reti izmanto tad aizkalstot! un neko iipaši profesionālu nevajag!

Link to comment
Share on other sites

tam Canon PIXMA MP600

ir lieli kārdidži? un pa cik vidēji visus var dabūt? pats ar var uzpildīt? laikam pirkshju ta šo modeli!!

Link to comment
Share on other sites

anakreonts

Epson DX stylus sērijas, 4 kārtridži, katrs zem 3 Ls, salīdzinoši ilgi velk, lēti, krch svētdienas printēšanai pietiek, Paša aparāta cena zem 60

Link to comment
Share on other sites

tam Canon PIXMA MP600

ir lieli kārdidži? un pa cik vidēji visus var dabūt? pats ar var uzpildīt? laikam pirkshju ta šo modeli!!

 

Ja jau plāno reti lietot, tad nafig tāda interese par kārtridžiem un pildīšanu?

Man kā reiz ir šis modelis un es iesaku lietot TIKAI oriģinālos kātridžus un aizmirst ne tikai par pildīšanu bet arī par kreisajiem kārtridžiem. Pretējā gadījumā ātri vien nokausi printeri.

Link to comment
Share on other sites

Pirms kāda laiciņa nopirku Elkorā HP Deskjet F370 pa 20Ls, skanē un printē ļoti apmierinoši. Bildes uz fotopapīra izskatās, kā īstas.. ;-)

Link to comment
Share on other sites

No tinteniekiem es izvēlētos Canonu. Drukā labi, izejmateriāli salīdzinoši ar citiem - lēti. Mīnuss - serviss mēdz baigi piesieties un čakarēties pie katra sīkuma, lai noņemtu garantiju!

Nākamais varētu būt Epsons (mīnuss kādreiz bija ka kalta cieti galvas, ja kadu laiku nedrukā, nezinu kā tagad, maybe problēma ir atrisināta).

HP ir mīnuss, ka dārgi izejmateriāli.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...