Jump to content

Radeon 9800Pro overlocking????


Andzins
 Share

Recommended Posts

Normaali pipari pashi ar rocinjaam zaagjee + pullee no vara zemprofila radjika. Worko ideaalaak par nopeerkamiem. Bet ir lielas gruutiibas labi uztaisiit. icon_cool.gif

 

Jeb' date=' citiem vārdiem sakot, SMUKI uztaisīt. Atceros, ka lielākā daļa, ko esmu taisījis, uz videokartes pēc tam izskatās kā miskaste ar paceltu vāku.[/quote']

 

No Radeon pie GF o/cinga. Tres^, ar kādām frekvencēm tava 6800NU dabū tos 11237 3dmark2k3?

Link to comment
Share on other sites

No Radeon pie GF o/cinga. Tres^' date=' ar kādām frekvencēm tava 6800NU dabū tos 11237 3dmark2k3?[/quote']

 

Pie 390/820 krīt 11367 (draiveri 66.81). Tās ir frekvences, kuras iešuvu biosā un lietoju ikdienā. Var izdzīt arī augstāk (apmēram 410/860), taču slinkums vēl testēties, man jau zb. icon_surprised.gif Karte ir kā puķe, visas 16 trubas un 6 juniti šancē FLAWLESS! Esmu apmierināts. icon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Nu man tada doma bijalikt to artic dzesi bet nezinu cik vinja laba?! Uz atminam vismaz roku var norm uzlikt kad speeletas igras kadas 2 stundas??

 

Laba' date=' laba, noteikti labāka par defaulto.

 

Atmiņai vajag atsevišķi radiatorus taisīt/pirkt.[/quote']

 

a kur ta var nopirkt radiatorus atminjaam?? Un kur var dabut tadu metalu no kaa taisiit??

 

Normaali pipari pashi ar rocinjaam zaagjee + pullee no vara zemprofila radjika. Worko ideaalaak par nopeerkamiem. Bet ir lielas gruutiibas labi uztaisiit. icon_cool.gif

 

Un kur var dabuut tos metaalinjus?

Link to comment
Share on other sites

No Radeon pie GF o/cinga. Tres^' date=' ar kādām frekvencēm tava 6800NU dabū tos 11237 3dmark2k3?[/quote']

 

Pie 390/820 krīt 11367 (draiveri 66.81). Tās ir frekvences, kuras iešuvu biosā un lietoju ikdienā. Var izdzīt arī augstāk (apmēram 410/860), taču slinkums vēl testēties, man jau zb. icon_surprised.gif Karte ir kā puķe, visas 16 trubas un 6 juniti šancē FLAWLESS! Esmu apmierināts. icon_cool.gif

 

Bet tu taču ar Rivatuner ieslēdz tos 16p/6v, vai ne? (kaut kas man apgalvoja, ka biosā šo "ieslēgšanu" nevar ieflašot).

 

Ar ko tās frekvences iešuvi biosā? Tā kā visu laiku dzīvojos ar ATI kopš GF2 laikiem, daudz ko par nVidia esmu palaidis garām, un ar savu 6800NU vēl nav bijis laika kārtīgi paspēlēties.

 

Kaut kuros forumos ļaudis arī uztraucās, ka dažām 6800NUkartēm arī bija, ka pēc papildus pipelines ieslēgšanas karti var uzdzīt tikai softwariski, ne hardwariski, pat ja Rivatuner ir uzstādīts DisableInternalClockTest = 1 (kaut kā tā aptuveni tas saucās).

Link to comment
Share on other sites

Kas jums ir par ražotājiem tiem 6800?

 

Īpaši nesmu pētījis, bet vai ir ražotāji, kuriem ir lielāks procents varbūtības, ka karte strādās ar visām trubām vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Ar ko tās frekvences iešuvi biosā? Tā kā visu laiku dzīvojos ar ATI kopš GF2 laikiem' date=' daudz ko par nVidia esmu palaidis garām, un ar savu 6800NU vēl nav bijis laika kārtīgi paspēlēties.

 

Kaut kuros forumos ļaudis arī uztraucās, ka dažām 6800NUkartēm arī bija, ka pēc papildus pipelines ieslēgšanas karti var uzdzīt tikai softwariski, ne hardwariski, pat ja Rivatuner ir uzstādīts DisableInternalClockTest = 1 (kaut kā tā aptuveni tas saucās).[/quote']

 

Hehe, es jau pats tikai vakar iekāpu Nvidias trolejbusā pēc 2 gadu pārtraukuma. icon_smile.gif Labumi atslēdzas tiešām ar RT palīdzību un tā lielisko fišku, nvstrap draiveri. Labs biosa editors ir NiBiT, jaunākā versija 1.7. Flashoju ar NVflash. Draiveriski dzīt karti, man galīgi nevieš uzticību, tā kā grūti saprast, kad tie kloki tiešām darbojas. Tur ir tāda lieta kā 2D kloki un 3D kloki, man reizēm tas 3D kloks neieslēdzās pilnībā, parasti GPU netika ieforsēts. Tāpēc galīgi nepatīk tā forsēšana caur draiveriem.

 

 

Kartes firma ir Gainward, modelis GS 2100.

Link to comment
Share on other sites

Ar ko tās frekvences iešuvi biosā? Tā kā visu laiku dzīvojos ar ATI kopš GF2 laikiem' date=' daudz ko par nVidia esmu palaidis garām, un ar savu 6800NU vēl nav bijis laika kārtīgi paspēlēties.

 

Kaut kuros forumos ļaudis arī uztraucās, ka dažām 6800NUkartēm arī bija, ka pēc papildus pipelines ieslēgšanas karti var uzdzīt tikai softwariski, ne hardwariski, pat ja Rivatuner ir uzstādīts DisableInternalClockTest = 1 (kaut kā tā aptuveni tas saucās).[/quote']

 

Hehe, es jau pats tikai vakar iekāpu Nvidias trolejbusā pēc 2 gadu pārtraukuma. icon_smile.gif Labumi atslēdzas tiešām ar RT palīdzību un tā lielisko fišku, nvstrap draiveri. Labs biosa editors ir NiBiT, jaunākā versija 1.7. Flashoju ar NVflash. Draiveriski dzīt karti, man galīgi nevieš uzticību, tā kā grūti saprast, kad tie kloki tiešām darbojas. Tur ir tāda lieta kā 2D kloki un 3D kloki, man reizēm tas 3D kloks neieslēdzās pilnībā, parasti GPU netika ieforsēts. Tāpēc galīgi nepatīk tā forsēšana caur draiveriem.

 

 

Kartes firma ir Gainward, modelis GS 2100.

 

3dmark03/05 11582/4264 maz prieksh Hi-enda ;) Man ~13k '03 un ~6.5k '05... Nomainiishu cfg notesteshu cik tieshi icon_smile.gif Gan jau buus 14k un 7k attieciigi icon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

3dmark03/05 11582/4264 maz prieksh Hi-enda ;) Man ~13k '03 un ~6.5k '05... Nomainiishu cfg notesteshu cik tieshi icon_smile.gif Gan jau buus 14k un 7k attieciigi icon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gif

 

Haha, tas kā reiz ir daudz! Mana karte maksā vairāk kā 100$ lētāk par tavu! 12+k `03 es varētu izspiest, ja paniekotos ar draiveriem, un vēl vairāk, ja sāktu voltmodoties.

Link to comment
Share on other sites

3dmark03/05 11582/4264 maz prieksh Hi-enda ;) Man ~13k '03 un ~6.5k '05... Nomainiishu cfg notesteshu cik tieshi icon_smile.gif Gan jau buus 14k un 7k attieciigi icon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gif

 

Haha' date=' tas kā reiz ir daudz! Mana karte maksā vairāk kā 100$ lētāk par tavu! 12+k `03 es varētu izspiest, ja paniekotos ar draiveriem, un vēl vairāk, ja sāktu voltmodoties.[/quote']

 

Man liekas, ne visus $100, bet pat $200. GF6800 NU štatos var dabūt par $250, bet , lai atrastu X800XT lētāk par $450, tur jau jābūt faķīram. Tātad cenas starpība ap 40%, bet jaudas starpība - max 20%.

 

Faktiski, ja tev izdodas uzlabot savu GF6800NU uz 16p/6v, tev ir Radeon X800Pro līmeņa jauda (jo it kā tiešais X800Pro konkurents 6800GT ar 16p/6v un augstākiem core/memory clockiem viegli pārspēj X800Pro), un X800Pro arī par $300-350 lētāk nav dabūjamas.

Link to comment
Share on other sites

3dmark03/05 11582/4264 maz prieksh Hi-enda ;) Man ~13k '03 un ~6.5k '05... Nomainiishu cfg notesteshu cik tieshi icon_smile.gif Gan jau buus 14k un 7k attieciigi icon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gif

 

Haha' date=' tas kā reiz ir daudz! Mana karte maksā vairāk kā 100$ lētāk par tavu! 12+k `03 es varētu izspiest, ja paniekotos ar draiveriem, un vēl vairāk, ja sāktu voltmodoties.[/quote']

 

Man liekas, ne visus $100, bet pat $200. GF6800 NU štatos var dabūt par $250, bet , lai atrastu X800XT lētāk par $450, tur jau jābūt faķīram. Tātad cenas starpība ap 40%, bet jaudas starpība - max 20%.

 

Faktiski, ja tev izdodas uzlabot savu GF6800NU uz 16p/6v, tev ir Radeon X800Pro līmeņa jauda (jo it kā tiešais X800Pro konkurents 6800GT ar 16p/6v un augstākiem core/memory clockiem viegli pārspēj X800Pro), un X800Pro arī par $300-350 lētāk nav dabūjamas.

 

Tur jau tā lieta, ka Angelz patiesībā jau pirka to karti X800Pro VIVO ādā! Nu konkrēti mans modelis maksā ~290$, turpretī viņa, IMO 400$+.

Link to comment
Share on other sites

3dmark03/05 11582/4264 maz prieksh Hi-enda ;) Man ~13k '03 un ~6.5k '05... Nomainiishu cfg notesteshu cik tieshi icon_smile.gif Gan jau buus 14k un 7k attieciigi icon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gif

 

Haha' date=' tas kā reiz ir daudz! Mana karte maksā vairāk kā 100$ lētāk par tavu! 12+k `03 es varētu izspiest, ja paniekotos ar draiveriem, un vēl vairāk, ja sāktu voltmodoties.[/quote']

 

Man liekas, ne visus $100, bet pat $200. GF6800 NU štatos var dabūt par $250, bet , lai atrastu X800XT lētāk par $450, tur jau jābūt faķīram. Tātad cenas starpība ap 40%, bet jaudas starpība - max 20%.

 

Faktiski, ja tev izdodas uzlabot savu GF6800NU uz 16p/6v, tev ir Radeon X800Pro līmeņa jauda (jo it kā tiešais X800Pro konkurents 6800GT ar 16p/6v un augstākiem core/memory clockiem viegli pārspēj X800Pro), un X800Pro arī par $300-350 lētāk nav dabūjamas.

 

Tur jau tā lieta, ka Angelz patiesībā jau pirka to karti X800Pro VIVO ādā! Nu konkrēti mans modelis maksā ~290$, turpretī viņa, IMO 400$+.

 

Es veel neesmu jamo rightiigi pamociijis un atradis best voltage / best clock / best heat... Taakaa 7k domaajams vareetu izspiest arii uz vecaas systeemas, tikai laika ta nav icon_smile.gif Pashlaik veel... Norimsies haltuuru bums bikiit tad paciiniisimies... icon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gif

 

Sliktais Tres^, tu esi paardevies NVIDIA :!: :!: :!:

 

P.S Savu X800Pro ViVo neejmu pa 449$ + shipi icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sliktais Tres^' date=' tu esi paardevies NVIDIA :!: :!: :!:

[/quote']

 

Nu piedod brāl, tā bija iespēja uz tādas paplātes, ka es vienkārši nespēju atteikties! Turklāt man ir vēl 2. videokarte, r9600xt, kuru likšu otrajā, topošajā kompī. Tā kā īstenībā es esmu pusATI, pusNVIDIA! icon_smile.gificon_smile.gif Btw, tu varētu mani iepazīstināt arī ar AMD, piedāvājot kādu lietotu, nedārgu 2500+ un atbilstošas, dzenamas mātesplates komplektiņu 2in1. ;) Tad es būtu pusINTEL, pusAMD pluss pusNVIDIA, pusATI. Haha! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sliktais Tres^' date=' tu esi paardevies NVIDIA :!: :!: :!:

[/quote']

 

Nu piedod brāl, tā bija iespēja uz tādas paplātes, ka es vienkārši nespēju atteikties! Turklāt man ir vēl 2. videokarte, r9600xt, kuru likšu otrajā, topošajā kompī. Tā kā īstenībā es esmu pusATI, pusNVIDIA! icon_smile.gificon_smile.gif Btw, tu varētu mani iepazīstināt arī ar AMD, piedāvājot kādu lietotu, nedārgu 2500+ un atbilstošas, dzenamas mātesplates komplektiņu 2in1. ;) Tad es būtu pusINTEL, pusAMD pluss pusNVIDIA, pusATI. Haha! :lol:

 

Tad tu buusi iists Juuda :lol::lol::lol:

 

Manc deelis un mobiilais ir sen kaa jau nopaardotc. Tikai jamos veel juuzoju peedeejo nedeelju icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sliktais Tres^' date=' tu esi paardevies NVIDIA :!: :!: :!:

[/quote']

 

Nu piedod brāl, tā bija iespēja uz tādas paplātes, ka es vienkārši nespēju atteikties! Turklāt man ir vēl 2. videokarte, r9600xt, kuru likšu otrajā, topošajā kompī. Tā kā īstenībā es esmu pusATI, pusNVIDIA! icon_smile.gificon_smile.gif Btw, tu varētu mani iepazīstināt arī ar AMD, piedāvājot kādu lietotu, nedārgu 2500+ un atbilstošas, dzenamas mātesplates komplektiņu 2in1. ;) Tad es būtu pusINTEL, pusAMD pluss pusNVIDIA, pusATI. Haha! :lol:

 

Man drīz būs viens XP-M 2600+ for sale. Un varbūt arī plate piedevām, bet par to vēl negalvoju. Bet tas 2600+ Mobile būs droši.

Link to comment
Share on other sites

Man drīz būs viens XP-M 2600+ for sale. Un varbūt arī plate piedevām' date=' bet par to vēl negalvoju. Bet tas 2600+ Mobile būs droši.[/quote']

 

Tad es jau piesakos uz to proci un māti, ar norunu, ka atdosi par (zemāko veikala cenu) - 0,18*(zemākā veikala cena) - 0,15*(zemākā veikala cena). Vai zemāk. ;)

Link to comment
Share on other sites

Man drīz būs viens XP-M 2600+ for sale. Un varbūt arī plate piedevām, bet par to vēl negalvoju. Bet tas 2600+ Mobile būs droši.

 

Tad es jau piesakos uz to proci un māti, ar norunu, ka atdosi par (zemāko veikala cenu) - 0,18*(zemākā veikala cena) - 0,15*(zemākā veikala cena). Vai zemāk. ;)

 

Xaljavshik ti Ljonja :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Nu taa, esmu ticis pie ssaada taada pikki. Beidzot varu iegaadaties prieks savas video dzesesanu prieks OC. Vaarbut kaadam ir aizkerusies kaada dzese, kuru par sakarigu cenu varetu notirgot, protams kura dzese 2x labaak par original 9800Pro dzesi. Veelams butu kautkas ari prieks video atminas. Vai ari varbut varat ieteikt so to labu, kur es varetu iepirkt.

 

Ja kads tirgo, tad veelams no Riigas, negribas peerties uz otru Latvijas malu deelj dzeses.

Link to comment
Share on other sites

Nu taa' date=' esmu ticis pie ssaada taada pikki. Beidzot varu iegaadaties prieks savas video dzesesanu prieks OC. Vaarbut kaadam ir aizkerusies kaada dzese, kuru par sakarigu cenu varetu notirgot, protams kura dzese 2x labaak par original 9800Pro dzesi. Veelams butu kautkas ari prieks video atminas. Vai ari varbut varat ieteikt so to labu, kur es varetu iepirkt.

 

Ja kads tirgo, tad veelams no Riigas, negribas peerties uz otru Latvijas malu deelj dzeses.[/quote']

 

Ja gribi lai labi dzesee liec uudeni :) Bet taa staav plauktinjaa pashtaisiits cooleris no P4 AlCu coolera. Tiko nonjemts no R9800.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...