Jump to content

Ievedmuita no ASV


RsDJ
 Share

Recommended Posts

0% ?

Link to comment
Share on other sites

Tiko no ASV atnāca sūtījums.Vērtība 121$. Samaksāju 11Ls -18% nodokli un 2Ls muita.

Kautkā tā .

Link to comment
Share on other sites

CyberGhost

Pareizā atbilde ir 18% !!!

 

Ja sūtīsi pa parasto pastu - varbūt paveiksies un nebūs jāmaksā, bet caur UPS, FedEx tev paņems pa pilnu programmu +atmuitošana 6,5Ls ;)

Link to comment
Share on other sites

Pareizā atbilde ir 18% !!!

Tas ir PVN. Bet tie iet runa tieši par ievedmuitu datortehnikai.

Link to comment
Share on other sites

Situācija tad ir visai bēdīga, jo man cilvēks sūta savu laptopu kuram ir kautkāda problēma ar dvd un barokli un ir nezkapēc sūtijma vērtību ierakstijis pēc pilans programmas kā jaunam - 2000$ Par cik nav zināms vai viņu vispēr var sataisīt, tad maksāt baigi sālīti par viņu negribu..

 

PVN te ir ņipričom, es vinju nepērku, man nav nekādu invoisu

 

Man rīt piezvanīs muitas brokeris un pateiks cik tur īsti ir, gribēju morāli sagatavoties :)

Link to comment
Share on other sites

Vajadzēja palūgt, lai noformē to kā Gift - dāvanas ar nodokli aplikt, itkā, nedrīkst.

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

gan jau sarekinaas riktiigi,man bija suutiijums uz 85 ls,tak 19 ls piereekjinaaja klaat,man ar suutiitaajs labs cilvēks bija noraadiijis summu uz suutiijuma.

Link to comment
Share on other sites

nu ja viņi rēķina % tad ir diezgan starpība vai sarēķina no 85 ls vai no 1000 ls

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

tur jau taa lieta,ka vinji reekjina no uzraadiitaas summas,taa kaa var gadiities ka sareekjinaas tev ka malo nepokazhetsa

Link to comment
Share on other sites

1. pakas iet uz lotereju, mīos pārbaudīs, moš nē.

2. kad sūtiji beigt odzelzi tā arī vajadzēja aķeksēt beigtas daļas...

 

ja būs ļoti sālīts, tad laid uz muitu un saki, ka PC nestrādā, atsūtija detaļā :) kā sacīt "dziedi pilns ausis"

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

tur tev nekas nebuus muitai jaamaksaa,no honkongas psp pirku,noformeeja kaa gift,bet ja no eiropas savieniibas valstiim peerk,tad muita un 18 pvn nav jaamaksaa

Link to comment
Share on other sites

Man arī nāk sūtījums no ASV kura vērtība ir virs 100$, nu es vienkārši prasu pārdevējam, lai muitas deklarācijā norāda pakas kopējo vērtību zem 100$.

P.S iepriekšējā paka no ASV, kas atnāca ar pastu arī bija nedaudz virs 100$, bet pārdevējs uzrādījā tāpat mazāk un nekas šeit nebija jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Es tavā vietā nezīlētu Boot forumā, bet pazvanījis uz pastu un uzjautātu, jo beigās var sanākt reāli maksāt. Man personīgi arī tika sūtīts dator detaļas no ASV, bij nofermēts kā Gift un apdrošināts uz 300$, tad no manis nokāsa kaut kādu Likmi, neatceros cik bija, bet biju ļoti dusmīgs. Kā man paskaidroja, ja sūtījums nebūtu apdrošināts, tad jāmaksā nekas nebūtu, a tā - maksā... :-(

Labots - Evill_BettyLV
Link to comment
Share on other sites

Citēju:

© tehnika@latnet.lv

 

02/22/2007 01:28:58 PM

 

Gan jau kādam noderēs. Latvijas pasta Info dienesta viedoklis. Lai

vienreiz būtu skaidrība (patam tiko pazvanīju).

 

Ievedmuitas Eirokolchozā (prece top ievesta no ne-EU valsts):

J: juridiska persona, F: fiziska persona

 

F -> F: limits 45EUR jeb 31Ls (summa netiek ierēķināti transporta

izdevumi), +18% +3.5% no pārsniegtās summas, ja limits pārsniegts

J -> F, J -> J, F -> J : limits 22Ls (summā tiek ieskaitīti arī

transporta un laikam arī apdrošināšanas izdevumi), +3.5% +18% no

pārsniegtās summas, ja limits pārsniegts

Link to comment
Share on other sites

Ja kaut kas nāk ne no EU (vienalga vai ķīna vai usa utt) un pakas vērtība pārsniedz kaut kādu minimālo vērtību (īsiti nezinu cik - viņa mainās visu laiku) un saņēmējs ir fiziska persona

 

tad :

 

1. Atsevišķām preču grupām jāmaksā ievedmuita.

 

2. Visam no preces vērtība + ievedmuita jāmaksā PVNs. (18%)

 

Ja saņēmējs ir firma, tad jāmaksā netatkarīgi no pakas vērtības.

 

Ja pakas vērtība ir par lielu, tad bija jāraksta muitai iesniegums, ka vērtība norādīta nepareizi. Un jāpierāda ka vērtība ir mazāka. Cakars pietiekami liels.....

Link to comment
Share on other sites

Es tavā vietā nezīlētu Boot forumā, bet pazvanījis uz pastu un uzjautātu

 

Šitais laps :lol: Es pirms kāda laika mēģināju noskaidrot cik man būs jāmaksā, ja es no USA pasūtīšu fotoaparātu. Latvijas pastā dūdiņas plikšķināja actiņas un apvainojās, ka vispār ko tādu jautāju, jo `viņām ar to nav jānodarbojas`. Nu jā, protams tur neviens arī nezināja, kas to īsti varētu zināt.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Sveiki!

 

jūs laikam pārāk gudri te runājat, tapēc arī nespēju sameklēt atbildi cik tad ir ievedmuita!!!

 

Vai kāds nevarētu lūdzu pateikt cik būtu jāmaksā ievedmuita latvijā pasūtot no ASV veikala fotokameru 1800$ vērtība???

Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu būt 18% pvn + muitas nodoklis ko var atrast TARIC.

 

Pēc koda (9006590000) kas liekas atbilst tavai no ASV sanaak vēl 4,20%

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
agrisart

No ebay.com būs jāmajsā nodokli 21% + iespējams muitas nodeva apmēram 4%

2012gads 6 augusts

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...