Jump to content

Pārdot mašīnu,bet pārakstīšanu atlikt?


Payne
 Share

Recommended Posts

Taatad leita taada pardevu masinu,bet uzreiz neparakstijaam.sarunajam pec nedelas,ok zvanu vakar sarunajam sodien parakstit a samajam izlegta truba,un dokumenti pei vina! Ko es varu lietas laba dariit? vai varu iet uz policiju teikt ka masina nozagta ja dokumenti pei vina uz mana varda vai ir arii citas iespejas?

Link to comment
Share on other sites

nu vecīt laiakm jau būs pakaļā tev, he šams vēl sodus sapelnīs un tev tie būs jaapmaksā, jūtu līdz.

Link to comment
Share on other sites

pag,pag,bet ja es policijai pasaku,ka masinu nozaga un tehniska palika masinaa? un vai nevar vienkārši panemt to masinu norakstiit,ja man dokumentu nav? tac kautko leitas laba dariit var!

Link to comment
Share on other sites

Pilniigi droshi vari doties :)

vari teikt visu kaa bija, bet tad jau izskanees fraazes ''nu jaa pats jau vien vainiigs esi'' vari kko piedomaat, ka paarakstiit sarunaats bij naakoshaa dienaa jo csdd bij jau ciet, bet shamais pazuda tad mosh iztiksi bez taam fraazeem tizlajaam :)

bet nu vispaa ieteiktu peec iespeejas aatraak doties, ja nu vinjsh sataisa ''suudus'' ar to auto, lai nav jaatbild tev..

man ar taads gadiijums veel karaaajaas, auto paardevu detaljaam, sarunaajaam, ka ados numurus un papiirus, bet pazudis chaliits kkur...

Link to comment
Share on other sites

Principā lieta tāda!

* Ja esi iedevis labprātīgi uz uzticēšanās pamatam, tā ir tikai un vienīgi TAVA problēma, jau sākumā ar tādām lietā nejoko. Ja pērk,tad uzreiz pārraksta un kārtībā. Cerēsim,ka Tev viss nokārtosies,pats atbrauks un pārrakstīs.

* Policijai nekādas darīšanas par to,pats vainīgs,ka iedevi, jo redz - pašam jāapzinās,kam Tu dod savus dokumentus un autiņu, jo tagad,ja ir kāda problēma,tad jau sienās klāt mašīnas īpašniekam, un tad skatās par pārējo.

*Vismaz naudu TEV viņš samaksāja par autiņu???

Link to comment
Share on other sites

naudu samaksaja! bet kas bus ja aiziesu pateikt ka masinu nozaga ar visiem dokumentiem?

Labots - Payne
Link to comment
Share on other sites

"nu un ko policija daris leitas labaa ja taa pateiksu?"

 

Vismaz tev būs papīrs uz rokas ka tu nelieto mašīnu kas tevi var pasargāt ja gadījumā jaunais īpašnieks sataisīs sūdus. A naudu vispār paņēmi :!: Bet vispār tādās lietās sastāda vismaz primitīvu papīrīti un paņem vadītaja apliecības kopiju vai pases kopiju.

Link to comment
Share on other sites

Ja nauda nav samaksaata, tad to jau var pieskaitiit kaa kraapshanu...

Skat kaa veelies kraapshana vai zagshana...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

labāk aizej uz CSDD.. nē nu principā jau vari arī iet uz policiju un uzrakstīt iesniegumu, ka esi mašīnas dokumentus pazaudējis.. bet kā jau teicu labāk aizej/pazvani vispirms CSDD..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Teiksim tā, varbūt, nav tik traki, vienkārši cilvēkam kādas problēmas un nav laikā visu izdarījis,kā bij runāts.

Uzskatu, ja paiet vēl..nu vismaz 3-5 dienām pēc norunātā termiņa, un ja viņš nepiesakās pats.

Tad droši dodies uz POLICIJU un saki - nevis TEV nozaga(tas visu putros) ,bet saki kā ir..lai vienkārši izsludina meklēšanā automašinu, ka esi iedevis cilvēkam un viņš ir pazudis???

Vismaz Tev ir tā cilvēka personiskie darti - vārds, uzvārds, per.kod. vai dz. viet. adrese???

 

labāk aizej uz CSDD.. nē nu principā jau vari arī iet uz policiju un uzrakstīt iesniegumu, ka esi mašīnas dokumentus pazaudējis.. bet kā jau teicu labāk aizej/pazvani vispirms CSDD..

 

Tici man..CSDD ar tādām lietām nenoņemās..viņi aizsūtīs uz Policiju, vai ārī teiks.. "Tiec pats galā,meklē to cilvēku,kas to visu čakarē..!!!"

Labots - dzeksis
Link to comment
Share on other sites

kaada tur dalja CSDD? vajag rakstisku iesniegumu valsts policijai, lai vinja tiktu izsudinaata mekleeshanaa un miers, tagad vinjsh var notriekt gaajeejus, zagt degvielu hwz veel ko un par to tev buus jaatbild, bet liidzko buus iesniegums, tad tu par to neatbildi un vinji meklee vinju ;)

Link to comment
Share on other sites

Kas pa sviestu? Masina joprojam skaitas tava kamer vina nav parrakstita, ej uz menteni un saki ka panema un neatdeva, un kada vel viniem vienā vietā starpiba kurs un kapec vainigs. Gribi masinu atpakal un viss. Izdari to atrak kamer shis vel nav kadus sudus sataisijis.

Link to comment
Share on other sites

Tici man, viņš var savārīt tādus sūdus,ka kodīsi un čakarēsies visu dzīvi, dēļ tiem...

Labots - dzeksis
Link to comment
Share on other sites

Nu labi, jaapieraada, bet vismaz kaut kas tiek dariits, tiek mekleets risinaajums, nevis formuaa kaut kaadaa, bet jau ar iesniegumu paliidziibu un kaut kaadu dokumentaaciju, 100x labaak nekaa te runaat..

Ja nozog auto, ar faktiski jaapieraada, bet pirmais ko dara dodas uz policiju, sheit tieshi taads pats variants...

Link to comment
Share on other sites

Ierieb tam džekam! Paņem un NORAKSTI to transporta vienību. Pēc norakstīšanas tā vairs nebūs atjaunjama reģistrā un attiecīgi tā arī nedrīkstēs parādīties uz ielas. Lai norakstītu NAV jābūt uz rokas ne a/m numura, ne tehniskajai pasei. Viss, kas vajadzīgs ir tikai Tava pase un brīva griba. :mrgreen:

 

Turpmāk džeks zinās kā čakarēties... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Pirms pārdošanas vajadzēja vk noņemt no uzskaites priekš pārdošanas un problēmu nebūtu tagad nekādu.. bet nu tā jau ir tai cilvēka dabā... pēc kara visi gudri :)

 

P.S. http://www.tvnet.lv/auto/about/advice/article.php?id=4760848 - te rakstiņs par auto norakstīšanu.. nr. zīmes un reģ. apliecība ir vajadzīga... un turklāt vēl iznīcināšanas sertifikāts :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Esmu divas savas vecās mašīnas norakstījis. Man pat nebija ne to dokumentu, ne numura zīmju.

Link to comment
Share on other sites

vairs nav tas gadsimts ka var tik viegli auto norakstiit, vai nu apdroshinaataaja izinja vaidziiga vai nu no kaada shrota kam tiesiibas norakstiit + norakstot auto, numuri ir jaanodod ;)

laikam nekad neesi norakstiijis auto :)

Link to comment
Share on other sites

Tikai pasi un apņemšanos. Tikai iepriekš aizsūti tam džekam dažas īsziņas ar brīdinājumu, tipa, "Ja 3 stundu laikā ar mani nesazināsies, automašīna, ko pirki no manis tiks NORAKSTĪTA. Tad tā vairs NEKAD NEBŪS lietojama kā satiksmes līdzeklis!"

Link to comment
Share on other sites

Pirms pārdošanas vajadzēja vk noņemt no uzskaites priekš pārdošanas un problēmu nebūtu tagad nekādu..

 

 

nonjemot no uzskaites, atbildiiba no iipashnieka nenonjemaas ;) pats domaaju ka nonjemaas, bet csdd paskaidroja, ka atbildiiba nonjemaas kad paaraksta, ja nonjem no uzskaites, tikai tad tur var kaut ko tiesaaties, ka nonjemts no uzskaites paardoshanai un nelietoja iipashnieks...

Link to comment
Share on other sites

Nu ja šodien sarunāts un šis nav sazvanāms, varbūt nav vēl tik traki. Bet - nu kur cilvēkiem galva šādas lietas nenokārtot līdz galam uzreiz. Vispār abi labi - tu, ka atdevi ar visiem doķiem bez nekāda, kaut vai pašrocīgi rakstīta un abu parakstīta papīra par šādu darbību, viņš - ka samaksāja (laikam arī bez papīra) - tātad vari teikt, ka nekādu naudu neesi redzējis:). Protams, tas garantētu tikšanos ar dažiem nedraudzīgiem personāžiem kādā vārtrūmē:).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Livo, nolaidies uz Zemes! Es savulaik esmu atbrīvojies no diviem šrotiem, kas karājās uz mana kakla burtiski 15 min laikā! Aizbraucu uz CSDD, sagaidīju savu kārtu, uzrakstīju standarta iesniegumu un lieta darīta...

Labots - Vecais
Link to comment
Share on other sites

Vecais.. nebūs gan tik viegli...

 

67. Transportlīdzekli noņem no uzskaites norakstīšanai šādā kārtībā:

67.1. lai reģistrētu transportlīdzekli, iesniedz šādus dokumentus:

67.1.1. iesniegumu;

67.1.2. reģistrācijas apliecību;

67.1.3. numura zīmes;

67.1.4. īpašuma tiesības apliecinošu dokumentu, ja reģistrācijas apliecībā norādīts iepriekšējais īpašnieks;

67.1.5. likvidācijas sertifikātu vieglajam automobilim, kravas automobilim ar pilnu masu līdz 3500 kg, triciklam un kvadriciklam. Likvidācijas sertifikāts nav jāiesniedz, ja transportlīdzeklis ir iznīcināts, gājis bojā vai citu iemeslu dēļ transportlīdzekli nodot apstrādes uzņēmumam nav iespējams un ir iesniegts šo faktu apliecinošs dokuments;

67.2. ar norakstītu transportlīdzekli vai transportlīdzekli, kuram izsniegts likvidācijas sertifikāts, piedalīties ceļu satiksmē aizliegts;

67.3. norakstītu transportlīdzekli vai transportlīdzekli, kuram izsniegts likvidācijas sertifikāts, turpmāk reģistrēt kā transportlīdzekli aizliegts;

67.4. ja transportlīdzekļa īpašnieks vēlas norakstāmā vai apstrādes uzņēmumam nododamā transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numuru saglabāt reģistrācijai citam transportlīdzeklim, vispirms veic valsts reģistrācijas numura maiņu šo noteikumu 56.2.apakšpunktā minētajā kārtībā;

67.5. noņemot transportlīdzekli no uzskaites norakstīšanai vai arī vēlāk, transportlīdzekļa īpašnieks var saņemt izziņu par numurētā agregāta piederību vai arī reģistrēt numurēto agregātu citam sev piederošam transportlīdzeklim;

67.6. ja reģistrācijas apliecība vai numura zīme(-es) ir nozaudēta, nozagta, gājusi bojā vai zudusi, īpašnieks, noņemot transportlīdzekli no uzskaites norakstīšanai, šo faktu norāda iesniegumā. Iesniegumā papildu atzīmes neizdara, ja numura zīme(-es) nav izsniegta šo noteikumu 56.2.apakšpunktā minētajā kārtībā. Šādā gadījumā reģistrācijas apliecība un numura zīmes nav jāatjauno.

Link to comment
Share on other sites

elementāri norakstīt auto var vienīgi, ja tas auto pēc 2004. gada nav gājis tehnisko...

Link to comment
Share on other sites

Vai cik labi, ka es pasteidzos no sava kakla dabūt tos lūžņus nost! :-D Tagad tā klapata ir lielāka, nekā tos drapakus restaurēt. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Mašīnu var norakstīt bes numura zīmēm un bez mašīnas dokumentiem. Vajadzīga tikai Tava pase. Norakstīta mašīna ceļu satikssmē nedrīkst piedalīties.

 

Es darītu tā: Pieklājības pēc aizsūtītu keksam īsziņu, kurā paskaidrotu situāciju. Ja viņš Tevi nedēļas laikā neatrod - pats vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Mašīnu var norakstīt bes numura zīmēm un bez mašīnas dokumentiem. Vajadzīga tikai Tava pase.

 

Bishku augstaak ir no CSDD lapas pat izvilkts, kas nepiecieshams lai auto norakstiitu, izlasi pirms saki cilveekam mukjiibas!

vinjsh tagad aizlidos uz CSDD norakstiit, a pasuutiis vinju DI...ST, nu nav vairs tie laiki kad neko nevaidzeeja, tikai pasi..

Esi peedeejaa gada laikaa norakstiijis kaadu graustu?

Es nomociijos lai mazdu norakstiitu un beigaas adevu BTA jo pasham pisiens paaraaks un vajag visus papiirus..

Labots - Livo
Link to comment
Share on other sites

Izlasiet 67.6. punktu. Es sapotu, ka var pietikt tikai ar pasi un iesniegumu.

 

Bet labāk aizkulies tos 200 km, vai aizej uz policiju, pasaki, ka čoms neatdod auto.

Link to comment
Share on other sites

jaa, bet tev par dokumentu bojaaeju buus jaapieraada ar kaadu papiiru - ugunsgreeks u.c., bet ja nozaudeeti, buus chakars..

lai nu kaa, chalim sen jau vaidzeeja atrasties policijaa :) vai pie chalja kam paardeva :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Es rakstu to, ko pats divas reizes esmu darījis. Var jau būt, ka tagad kaut kas ir mainījies, bet man neprasīja ne numura zīmes, ne automašīnas dokumentus.

Link to comment
Share on other sites

ADEX, arī es divas reizes esmu to darījis... bet bišku palasi, ko tauta raksta. Izrādās, ka tas vairs nav tik vienkārši.

 

Es savus drapakus norakstīju gadus 4 - 5 atpakaļ... pa to laiku šis tas ir pamainījies, kā izrādās. :|

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...