Jump to content

Wayfinder Bluetooth GPS


Guest wolfenstein
 Share

Recommended Posts

Guest wolfenstein

sony eeriks p1+shis modulis

aprakstos teikts ka tas izmanto gprs piesleegumu lai visu laiku atjauninaatu kartes utt.

vai obligaati tas gprs vajadziigs?:

ja

1>teiksim uz telefona ir wyfinder aplikaacija

2.>ir ielaadeeta baltijas karte

p.s man vajadziigs tikai tikt no punkta a>z(izmantots teik Latvijas apkaartne)......atjauninaajumus no neta man nevajaga.

p.s varbuut kautko neesmu sapratis-pareizi aprakstaa?

Link to comment
Share on other sites

Man ir P1i, kuram naaca liidzi wayfinder softs un zilzob modulis. Bez gprs nekas neiet, vinsh pat negrib wifi izmantot, lai taas kartes nolaadeetu. Maksaat par GPRS negribu, tapeec skatos uz TOM TOM mobile, bet pagaidaam bez panaakumiem, jo nesanaak man vinu uzinsteleet. Varbuut, kaadam ir izdevies dabuut telefonaa vienalga kaadu GPS softu, bet kursh neizmantotu GPRS, bet lasiitu kartes no atminas.

Link to comment
Share on other sites

Shodien taa pamatiigi ierakos tajaa GPS lietaa un dabuju uz sava P1i:

TomTom'u ar eastern europe karteem, tai skaitaa LV. (Tagad tikai jaadabon Ivara balsi :lol:, tas veel nav izdevies)

un ari jau piemineeto Smartcom GPS, tikai es izmantoju Smartcom GPS Navigator, jo Smartcom GPS neatbalsta UIQ3, kas ir P1i OS.

Jaasaka paldies DeadmaroZ-TLOTL un Instigater, kuri ir paarveidojushi google maps un Valsts Zemes Dienesta(taa laaikam jaasaprot VZD :)) kartes .ogf2 formaataa, lai taas vareetu skatiit uz Smartcom GPS un Smartcom GPS Navigator.

 

Liekas, ka google maps karti nelikshu uz atminjas telefonaa, jo vinja ir diezgan liidziiga tomtom kartei. Atstaashu tomtom un VZD.

Tagad tikai jaaiepeerk lielaaka atminja, lai visas VZD kartes saliistu iekshaa un paliktu vieta arii kaut kam citam :)

Link to comment
Share on other sites

Liekas, ka google maps karti nelikshu uz atminjas telefonaa, jo vinja ir diezgan liidziiga tomtom kartei. Atstaashu tomtom un VZD.

Tagad tikai jaaiepeerk lielaaka atminja, lai visas VZD kartes saliistu iekshaa un paliktu vieta arii kaut kam citam :)

Kā arī pacenties netrāpīties ceļā autortiesību aizstāvjiem, ja vien tev nav licences priekš abiem augstākminētajiem produktiem, jo par zagšanu tev deviņas ādas noplēsīs.

Link to comment
Share on other sites

Varbuut es visu ieprieksh mioneeto smuki iegaadaajos. Nekur neesmu teicis, ka es kaut ko zogu. :wink: Un ja arii buutu teicis, tad ljoti apshaubu, ka kaads gribeetu taa puuleeties, lai kaut ko mainiitu. Labaakajaa gadijumaa moderaatori izdzeestu manu postu un mby aizraadiitu man. Muusdienaas ar zagshanu ir jaaiziet diezgan taalu, lai taa patieshaam dabuutu pa mizu. Anyway zagt = slikti, nopirkt, taadaa veidaa izsakot paldies izstraadaataajiem, = labi.

Link to comment
Share on other sites

Varbuut es visu ieprieksh mioneeto smuki iegaadaajos. Nekur neesmu teicis, ka es kaut ko zogu. :wink:

Tikai nevajag te tagad batonus stūķēt. Ja būtu tiešām iegādājies, tad zinātu par datu izmantošanas nosacījumiem un nemēģinātu darīt to, kas nav paredzēts.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...