Jump to content

e-pastu pakalpojumu provaideri


minerva
 Share

Recommended Posts

Vecais e-pastu nodrošinātājs galīgi sačākstējis un no manas darba vietas 20 adresītēm atrkratījās. Būšu ļoti pateicīga, ja padalīsieties pieredzē un ieteiksiet kaut ko sakarīgu vai gluži pretēji, ar kuru kantori labāk nevajadzētu saistīties.

 

paldies!

Link to comment
Share on other sites

es savu balsi atdotu par gmail. Kaut arī kantoris piešķir ī-pasta kasti @domēns, tomēr man forwards tāpat uz gmailu stāv un arī atbildu parasti no tā, tāpēc ka vienmēr visi meili ir pieejami. Kā te gadījās - cietnīts nobruka ar apmēram 3000 meiliem. Nekas, aktivizējam POP iespēju un atstājam uz nakti. no rīta spiežam mark all read un miers. Tāpat arī IMAP atbalsta, kas gan šobrīd aktuāli nav, bet nākotnē...

Link to comment
Share on other sites

Google:

http://www.google.com/a/cpanel/domain/new

Līdz 100 e-pasta kastēm (neskaitot virtuālās adreses) bez maksas.

 

paldies, Aleksej, par ziņu, bet šķiet, tas gluži nebūs īstais :)

 

es savu balsi atdotu par gmail. Kaut arī kantoris piešķir ī-pasta kasti @domēns, tomēr man forwards tāpat uz gmailu stāv un arī atbildu parasti no tā, tāpēc ka vienmēr visi meili ir pieejami. Kā te gadījās - cietnīts nobruka ar apmēram 3000 meiliem. Nekas, aktivizējam POP iespēju un atstājam uz nakti. no rīta spiežam mark all read un miers. Tāpat arī IMAP atbalsta, kas gan šobrīd aktuāli nav, bet nākotnē...

 

 

 

protams, gmail ir mīlestības vērts, bet štelle tāda, ka valsts iestādes nu gluži tā nevar ar gmail ņemt un saistīties, ņemot vērā, ka katrai iestādei ir ar Mk. noteikumiem noteikts domēns un mums jau tās adreses ira, tikai vajaga citu serveri uz kura jamās uzbāzt... :)

Link to comment
Share on other sites

Respektīvi jums ir savs pasta serveris, kuru jāpārved pie cita provaidera? :)

Es jau nepiedāvāju taisīt @gmail.com

Ja palasītu uzmanīgāk, tad redzētu, ka google piedāvā savus pasta pakalpojumus jebkuram domēnam. Piemēram mans aleksejs.id.lv domēns izmanto kā pasta serverus gmail piedāvātos. Ir pieejams gan web interfeiss (tas starp citu ir arī LV valodā pieejams), gan arī POP (un laikam pat IMAP).

Bet nu, jā... nezinu kā tur ar tām juridiskajām lietām.... Katrā gadījumā no valsts datu drošības viedokļa utt, iespējams, nedrīkst izvietot valsts iestāžu komunikāciju sistēmas ārvalstīs. Bet citādi, problēmu nesaskatu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Gmail ir feini, taču ir arī mīnusi.

Nav backupa. Nevar izvilkt to, kas nodzēsts.

Ārzemes.. un ārzemju trafiks kā likums ir lēnāks kā LV.. pa kam lielu mailu sūtīšana ir diezgan apgrūtināta.

Gmail kaut ko mistiski bloķē un es neatradu iespējas pats uzlikt pielikumu filtrus.

Nezinu cik efektīgi strādā spama filtrs.

Nemaz tik lielas tās mailkastes naf. Darbā visi maili ~ 70GB. IR atsevišķas mailkastes pāri pa 10GB.

Ja neatnāca mails.. nav kam un ko īsti prasīt..

Gmail webmails man šķiet tizls un neērts.

Nepaskatījos vai IMAP ir bez maksas, bet tas ir diezgan svarīgs moments.

Protams.. nelieliem uzņēmumiem un privātpersonām tas ir labs variants.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Bet nu, jā... nezinu kā tur ar tām juridiskajām lietām.... Katrā gadījumā no valsts datu drošības viedokļa utt, iespējams, nedrīkst izvietot valsts iestāžu komunikāciju sistēmas ārvalstīs. Bet citādi, problēmu nesaskatu :)

 

 

that's it

 

mums vajag vienkārši firmiņu, kam iepiķot kādus 15 Ls mēnesī par e-pasta pakalpojumiem, kas atsūta rēķinu un valsts kontrole ir laimīga un smaida.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav rēķina un pasākums ir bezmaksas.. tā ir baigā problēma ? :D

Ja dikti gribi kādam pārskaitīt $ tad http://www.boot.lv/index.php?pg=202&news_id=5171

 

 

he he he... Veli, ja es savam dirkšķim kaut ko sākšu skaidrot par bezmaksas google serveri viņš vienkārši aizcirtīs durvis vai samazinās jau tā manu milzīgo algu.

 

 

Direktors ir saklausījies un fano par tādu kādu lanetu vai latnetu... man ir bijis tikai sakars ar lanetu (kojās studiju laikā) un nemaz ne tas jaukākais....

varbūt kāds kaut ko ir dzirdējis par šiem?

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Visus pakalpojumus, kurus līdz šim sniedza LUMII akadēmiskais datortīkls LATNET, turpmāk nodrošinās SigmaNet.

 

SIA „LATNET Serviss” sniegtos pakalpojumus arī turpmāk nodrošinās SIA „LATNET Serviss”.

 

 

Šie tur sadalījās kaut kā sadalījās.

Nekā tāda par ko varētu fanot.

Latnets izceļas ar savu anarhismu un konservatīvismu.

Link to comment
Share on other sites

Konservatīvie anarhisti - tas skan spēcīgi, gandrīz tik pat spēcīgi kā - anarhistiskie konservatori.

Link to comment
Share on other sites

OK, paldies

 

a Lanets - tas tikai LU tīkls? līdz šim tā arī neesmu iebraukusi.....

 

http://www.lanet.lv/ -šitais jau kaut kas mca

 

 

deac izskatās tā tīri ok, man kā blondīnei labi piesaista.... :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...