Jump to content

Openbox lietotaji


Gyrkis
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi Openbox lietotaji,vai kads ir saskaries no jums ar to ka noplist barosanas bloks.Es ta nu veletos uzzinat ka tas izpaudas jums.Man ir ta ieslegt var un uz displeja paradas blavi skaitli vai 8 vai 0.citu reizi sledzot tiki svitrinas u.t.t Vienkarsi man sanaca ta ka sencitim divas dienas atpakal atnirdzas miklainos apstaklos bet man sodien.Bet mes esam dazadas vietas un laikos pirkusi uztverejus,vai sagadisanas vai kas.

Link to comment
Share on other sites

nejau tas vien radas katru reizi sledzot ieksa nu stepseli..radas kas cits svitras,blavi skaitli.

 

Nju es ieladeju pedejo 5.16..vakar vakara gaja bet sodien no rita jau ekrana radijas 00:00

 

Liet tada ka sencitim bij 5.13 softs

 

kaut kas nestime :cry:

Labots - Gyrkis
Link to comment
Share on other sites

Ja būtu nokauts barošanas bloks, tad visticamāk nekādas dzīvības pazīmes nebūtu tam aparātam. Ja jau vēl var softu iešūt, tad visticamāk tur būs kāda cita vaina. Bet atrauj vāku un nomēri spriegumus barokļa izejā, tad tā bilde būs skaidra. Var jau būt ka dēļ sūdīga stabilizatora spriegums ir par augstu vai par zemu un tad varētu būt visādi gļuki.

Link to comment
Share on other sites

es te vienreiz dzirdēju ka viens bļaustījās, ka nevajagot Flexboxus pirkt jo šiem pēc pus gada barokļi svilstot nost, un tāpēc vajagot samaksāt kādus latus vairāk un pirkt Openboxux jo tiem barokļi turot.

bet kā tur ir kas to lai zin :neutral: cik ilgi tad skatījies līdz šitam gļukam?

ā tu ar senci vienā mājā dzīvo? varbūt kaut kāds "pīķis" elektrībā kas nojauca softu :-?

Labots - baky
Link to comment
Share on other sites

Neee katrs sava krasta dzivojam.

Nu kaut kur 1butu driz nja man ir Flexbox..ienkarsitad nemu vinju nevis naudas del bet dizaina tads mazaks un smukaks 8)

 

Nez bus japamera...

Labots - Gyrkis
Link to comment
Share on other sites

100% tev ir nobeidzies baroklis. Tieši tā arī uzvedās. Ir izkaltis kāds kondensators. Cik sen pirki savus openboxus? Originālos neražo jau no pavasara.

Link to comment
Share on other sites

100% tev ir nobeidzies baroklis. Tieši tā arī uzvedās. Ir izkaltis kāds kondensators. Cik sen pirki savus openboxus? Originālos neražo jau no pavasara.

 

pirku 1.02.2007

Link to comment
Share on other sites

Tad jau varētu būt origināls. Man gan nevienam klientam or. openbox nav nobrucis, bet flexboxi - no visiem iztirgotiem nobruka 99%, tieši ar tādu defektu, kā tev. Nes uz garantijas darbnīcu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja pats var salabot tad majas labak labosu,aii tas garantijas remonts,nedzivoju es riga...sazin kad dabusu vinju atpakal.

Link to comment
Share on other sites

tad jau sanāk ka mans ar drīz nobruks, jasameklē jau laicīgi bloks lai ir ko ielikt vietā :wink: a kur viņiem tos blokus var meklēt?

Link to comment
Share on other sites

bet boldrik,vai tad runa nav pa openboxšiem?es sapratu,ka openiem nosvilis barošanas bloks,bet tu ieliec flexbokša bildes,viņi,tak opena pakaļdarinājumi.es jau pirms vairākiem mēnešiem teicu,ka jāņem oriģinālie openi,nevis kaut kādi atdarinājumi.

Link to comment
Share on other sites

sākumā bij , bet Gyrikam izrādījās ka ir flexboxis, papētiju savējo kasti man laikam ir tas tumšais un iepakots plēvē un kartonā, ta jau laikam tās ir labas ziņas :) ka tik ātri nesvils

Link to comment
Share on other sites

Nu ja man ir flexbox...vienkarsi liku sadalas nosaukumu Openbox..jo no ta ir atvasinats,pecdarinats Flexbox.

 

100% tev ir nobeidzies baroklis. Tieši tā arī uzvedās. Ir izkaltis kāds kondensators. Cik sen pirki savus openboxus? Originālos neražo jau no pavasara.

 

Problemu atrisinaju,tik radas jautajumi...

 

Vaina bij elektrolita var teikt vins bij izvarijies uzpampis un pa apaksu jau viss lidis lauka.Lieta darita un tika nomainits pret citu,bet jaunais karst tik un ta,kaut nevajedzetu ta but.

Varu deret ka pec kada laika atkartosies tas pats..

 

Velos uzzinat,vai kads ir kaut ko lietas laba darijis vai vispar tur var ko darit.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Esmu remontējis kādus 20 gab.un visiem viens defekts-uzpūties barotājā kondiņš 1000mkf 10v.Es lieku 1000mkf uz 25v 105*C un viss notiek.Neviens atpakaļ nav nests.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

manam flexboxim ar laikam kirdikt, tagad slēdzot iekšā četras strīpiņas un vis. skatījos garantijas talonā Yota dod divus gadus taka garantija vēl ir, bet cik ir nācies saskarties ar garantijas remontiem tad tas var vilkties kādu mēnesi vai pat vairāk un tam visam paralēli pamatīga nervu un laika čakarēšna. varbūt nest pie kāda meistara lai skatās kas par lietu. a kāds ir saskāries ar Yotas garantijas remontu?

Link to comment
Share on other sites

Gadu atpakaļ,Yotā man remontēja Skyflex 300,mēnesis bija palicis līdz garantijas beigām.Pērkona laikā,pārsprieguma rezultātā noklājās barošanas bloks.Uzreiz gan brīdināja,ka meistars esot atvaļinājumā,ka tas būs ilgi.Tā arī bija,pagāja apmēram mēnesis,bet sataisīja gods godam,iet vēl šodien.Ja Tev ir garantija,tad nes vien uz Yotu,remonta laikā atgādini par sevi ar telefona zvaniem,un viss būs kārtībā. :-)

Link to comment
Share on other sites

Uz to yotu ik pa brīdim vajag pazvanīt un paintresēties, kā iet ar remontu, jo gadās ka šie piemirst pateikt ka prece jau gatava :wink:

Link to comment
Share on other sites

manam flexboxim ar laikam kirdikt, tagad slēdzot iekšā četras strīpiņas un vis. skatījos garantijas talonā Yota dod divus gadus taka garantija vēl ir, bet cik ir nācies saskarties ar garantijas remontiem tad tas var vilkties kādu mēnesi vai pat vairāk un tam visam paralēli pamatīga nervu un laika čakarēšna. varbūt nest pie kāda meistara lai skatās kas par lietu. a kāds ir saskāries ar Yotas garantijas remontu?

 

Nes tik atpakaļ uz YOTU un prasi lai maina nost vai atgriež naudu. Tādas ir tavas patērētāja tiesības. Ja šie negrib to darīt piedraudi ar "Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociāciju". Vispār, ja tu gribi iesaistīties tai jezgā, piezvani pats uz to asociāciju, viņi tevi pamācīs ko darīt

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sazinjos ar yotu un sapratu ka nav jegas jo viņi sola ne atrāk kā pēc mēnesi jo ejot uz kautkadu rekonstrukciju, taka neesmu pats rīdzenieks tad kamēr aizdabūšu un kamēr dabūšu atpakaļ pienāks pirmais sniegs. :-| atskrūvēju šamo vaļā un skatos ka uz barokļa plates vienam kondensatoram 'dibentiņš apaļš blakus cipars R16 pats kondiska 1000uF10v , varētu provēt pārlodēt pats, bet man uz doto brīdi ir 1000uF 40v 85C un ir pēc izmēriem stipri lielāks un zilā kāsā. laikam jau tāds nav ieteicams tur lodēt

Link to comment
Share on other sites

ta nē, parastā palate kur salodē'ti kondiķi, atradu vienam vecam anaologajam tunerim plati un tur arī ir virsū kondiķi tādos izmēros kādivajadzētu, bet tie ir 6,3v uz 1000uF un ir viens lielāks uz 20v bet tas uzreiz zarī izmēros ir lielāks. un cik saprotu mīnus puse ir apzīmēta ar "0>" vienas kājaiņas pusē. tad mošk to 20v var mēģināt ielodēt, jo Lipka rakstīja ka esot ielodējis pat 25v kondiķi

Link to comment
Share on other sites

Ja tev tur stāvēja kondiķis uz 10V (voltiem) mazaku nevajaga lodēt, protams ja tu neesi parliecinats ka potencialu starpība uz kondika izvadiem nav mazaka. Uz lielakiem valtiem lodē droši, ja gabarīti pieļauj. Protams tev noteikti jaievero polaritate.

Link to comment
Share on other sites

ai izdomjāju ka nav ko pašām čakrēties aizstiepu līdz meistaram, taka pašam ir tikai pieredze vadu un štekeru lodēšanā tad gar platēm labāk nav ko grāpstīties, ka beigās nesačakarē ko vairāk ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

PALīDZIET lūdzu!!! :(

 

Lieta tāda, man ir "nobrukusi" pults priekš Openbox x810.

Man viņa ir saplīsusi vai vienkārši "nosprāgusi", nezinu. Mainīju bačenes, kādas 5 reizes. Nelīdz.

Kāds zin, kur varu iegādāties tikai pulti priekš Openbox x810? Atrodos Rīgas centrā.

 

Jau iepriekš paldies :)

 

Samelojos - man x800, nevis x810.

Link to comment
Share on other sites

Yotā jau nu vajadzētu varēt tikt pie pults. Bet lētāk - var painteresēties Latgalītē.

 

Pulti mājas apstākļos var pārbaudīt pie parasta radio aparāta. Uzliec uz AM un pie antenas paspaidi taustiņus. Ja pults izdod ritmiskus tikšķus pie nospiestām pogām, var gadīties, ka vainīgs pats uztvērējs un cita pults var nelīdzēt.

 

Es jau pamēģināju caur mobīlā tel. kameru :)

Nekas nemirgo. Toties tv pults, kas darbojas - mirgo (var redzēt kamerā, kā gaismiņa mirgo). Tā man meistars ieteica pārbaudīt.

Ok - būs uz yotu jāaizvelkas. Bija galīgi no galvas man viņa izskrējusi. Paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Ari man bija shada pati problema kadu laiku atpakal. Jaunu pulti ne YOTA ne UNISAT nepardos...

Tev jazvana uz ELBELA. Tel.: +37167462185. Es pirku no viniem pa 6LVL.

 

P.S. ELBELA SIA ir oficialais dileris LV. Nebutu brinums, ja YOTA un UNISAT Openus perk no viniem...Pie viniem ari var nopirkt LanComBox.

Labots - Richjuks
Link to comment
Share on other sites

PALīDZIET lūdzu!!! :(

 

Lieta tāda, man ir "nobrukusi" pults priekš Openbox x810.

 

Samelojos - man x800, nevis x810.

Viņiem visiem trijiem X800/810/820CI ir viena un tā pati pults, tāpēc prasi no jebkura

Link to comment
Share on other sites

Ari man bija shada pati problema kadu laiku atpakal. Jaunu pulti ne YOTA ne UNISAT nepardos...

Tev jazvana uz ELBELA. Tel.: +37167462185. Es pirku no viniem pa 6LVL.

 

P.S. ELBELA SIA ir oficialais dileris LV. Nebutu brinums, ja YOTA un UNISAT Openus perk no viniem...Pie viniem ari var nopirkt LanComBox.

 

Paldies!

 

Zvanīju uz Yotu - neesot viņiem.

Pamēģināšu tevis ieteikto (Elbelu) :)

Link to comment
Share on other sites

openbokšiem der šī universālā pults http://www.argus.lv/product_info.php?products_id=23270 pašam tāda uz 800-tā,pirms pirkšanas jāpalūdz lai saprogrammē,vai arī nopirkt pašu programmatoru un kodu cd.

Vienīgā uneversālā pults kas kautkam vispār der, pats tādu izmantoju, Samsung TV pogas atbilst oriģinālajām uz visiem 100% :good:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
ai izdomjāju ka nav ko pašām čakrēties aizstiepu līdz meistaram, taka pašam ir tikai pieredze vadu un štekeru lodēšanā tad gar platēm labāk nav ko grāpstīties, ka beigās nesačakarē ko vairāk ;)

sveiki, toreiz līdz darbnīcai aizstiepu remonts izmaksāja 7ls, nemaz nav pus gads rinķī mans boxis atkal izdzisa :( itkā nemaz ikdienā tik daudz viņu neskatos, nu neko skrūvēju vaļā skatos atkal tam pašam kondiķim dibentiņš apaļš, tur bij ilodēts 1000f 16V 105C, domāju nav ko čakarēties sildu lodāmuru sadabūju kondiķi 1000f 20V 85C un lodēju iekšā on opā - darbojas :) tikai nezinu kā ar tiem grādiem ja tur visu laiku bij kondiķis ar 105C un tagad ieliku 85C vai tas ko var baigi ietekmēt vai samazināt viņa mūžu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...