Jump to content

xbox 360 elite vs Playstation 3 starter pack


Raicha
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Mekleetaajaa neko sakariigu neatradu un lielaakaa dalja zinju ir diezgan vecas.

 

Manis intereseejoshie jautaajumi xbox 360 vai/un ps 3 lietotaajiem.

 

 

abas consules atbalsta HDMI, abas lasa originaalos DVD un MP3?

 

xbox 360 - vai lasa pasha sarakstiitos MP3 diskus? DVD cik esmu lasiijis, tad lasa tikai originaalos? Vai originaalos DVD var noglabaat uz xbox HDD (120 Gb nav nemaz tik maz)? Vai tomeer arii lasa DVD neoriginaalos (pasha ceptos), ja lasa, tad vai ir iespeeja tos saglabaat uz HDD? MP3 cik sapratu saglabaat uz HDD nav iespeejams?

 

par chiposhanu viss skaidrs un par to, ka speeles var novilkt inetaa arii. Speeles pats ierakstiit var uz DVD DL diska? Neesmu nekad rakstiijis neko vairaak kaa music CD, MP3, parastos DVD.

 

 

playstation 3 - cik sapratu lasa DVD, gan pasha rakstiitos DVD? Driizumaa buus firmware kas atbalsta Divx un xvid. Atbalsta blue ray dvd, bet vai tas noziimee ka atbalsta arii pasha rakstiiotos blue ray dvd? PS3 atblasta MP3. Vai var noglabaat uz HDD (60 Gb...labaak nekaa nekas :)) savus MP3 un DVD?

 

kaa abiem ar internetu? Neesmu neko siikaak par to uzzinaajis.

 

Speelju kvalitaati esmu daudz maz redzeejis un ar originaalo DVD cenaam iepazinies.

 

Mani neinteresee atbildes - ka kaads no tiem sux, vai labaak pirkt PC. Interesee tas, ko var pastaastiit speelju konsulju iipashnieki vai taadi, kuri ir lietojushi un meeginaajushi sho to uz shiim kasteem.

 

paldies :-)

Link to comment
Share on other sites

paldies.

 

revaluucijaa nekas nebija, bet par gamez biju piemirsis. Tresho linku ar pachekoshu.

 

p.s.

ja nu te kaadam arii ir ko teikt shajaa sakaraa - droshi informeejiet. Gamez daudz beernu ir, tapeec diezgan gruuti varetu buut izrakt visu info.

Link to comment
Share on other sites

Iečeko trešo linku - nopietni saku. Tur ir rūdīti konsolisti, kas tev apskaidros kas un kā. Nu gamez.lv tur ir bērnudārzs, bet dažus indivīdus ir vērts ņemt nopietni!

Link to comment
Share on other sites

a jaa man besii ja te ko pajautaa par speleem tad visi uzreiz suuta uz gamez.lv jo laikam tas ir kjipa zem boot vai kas nu tur to visu veido, bet tas gamez.lv ir totaals suud*, bernudaarzs un nekas vairaak. vot tur palidzibu nekad nemekleeju un nemekleeshu jo lieki iztereets laiks un parasti nostāstihanu sanjem sejaa. :)

Link to comment
Share on other sites

Par xbox 360 - ir nečipota konsole - tātad lasa gan paša rakstītos DVD, MP3 arī lasa gan no diska, gan no caur USB piesprausta player. Saglabāt uz cietā diska gan nesanāks. Nelasa DivX, lasa, ja nemaldos, mpg failus.

 

Ja ir čipota konsole, tad var rakstīt pats diskus, vienīgi vēlams uz 2,4x(tas ir jo lēnāk, jo labāk).

Link to comment
Share on other sites

:lol:

XBOX 360 FTW !!!

 

Pāris pazīstamie paņēma PS3, tagad nožēlo, jāpērk spēles pie 50ls / gab.

Link to comment
Share on other sites

edmundss - ko vispar var saglabaat uz taa cietaa diska? Iznjemot to ka speeles pieseivot. Divx nelasa un tik cik pagoogloju - xbox nemaz netaisaas kaut ko dariit lietas labaa. :) Vissmaz labi ka lasa pasha rakstiitos DVD.

 

shobriid svaarstos par labu xbox. Vairaak speelju, ja ir nepiecieshamiiba - var nochipot.

 

 

pavadiiju stundu rokoties pa gamez, uz saviem jautaajumiem atbildes neatradu, paarsvaraa tikai blaustiishanaas kas ir labaaks - ps3 vai xbox360.

 

Protams, ir iespeeja izveidot savu topicu un to arii varbuut izdariishu...

 

:lol:

XBOX 360 FTW !!!

 

Pāris pazīstamie paņēma PS3, tagad nožēlo, jāpērk spēles pie 50ls / gab.

 

mani interesee tieshi iespeejas kas nav saistiitas ar speeleem.

 

filmu un muuziku atskanoshana, saglabaashana.

 

par situaaciju ar speeleem esmu diezgan labi informeets. ;-)

Link to comment
Share on other sites

bet vai tad tu nepeerc to verkji lai geimotu nevis kautko kopeetu uz hdd utt :p ja jau vari geimsiem taadu atlauties, tad domaaju ka nav probleemu arii nopirkt audio sisteemu un dvd atskanotajau lai nebuutu jamudaas ar kkadu konsoli multimediju atskanosanai :)

Link to comment
Share on other sites

gReenS - nav tik viegli ar to atlaushanos.

 

plaanots ir 3 (pie PS3 varbuut 6) meeneshu liizings priekrsh shitaa. :-D

 

un nevaru visu uzreiz nopirkt ko gribeetos.

 

Neesmu no tiem, kas grib liidz ausiim ieliist liizingos un dziivot uz paraada. + shaadas preces ir izklaidei, nevis nepiecieshamas.

Link to comment
Share on other sites

a tev cerams ir labs tv uz kura baudiit ps3 vai x360?

 

hmm nu manas domas ka tad esi liels spelju maniaks, ja nav nauda tadam izvirtibaam bet esi gatavs nemt uz krediita :p

Link to comment
Share on other sites

neesmu speeleejis neko gandriiz gadu. Paaris reizes sanaacis ar draugiem uzspeelet uz vecaa ps2 kaut ko, bet tas stipri reti.

 

Principaa, savelkot jostu, vareetu jau uzreiz nopirkt, bet negribu atteikties no ikdienas lietaam/atpuutas/izklaides.

 

3 meeneshi nav paaraak ilgas saistiibas.

 

TV buus plasma vai lcd ar HD ready. Atkariibaa kur dziivoshos vairaak.

 

lab, tas viss offtopic

Link to comment
Share on other sites

staipiisi ps3 no vienas vieta suz citu? :)

 

man tagad griba siemeeginaat logitech momo stuuri kombinaacijaa ar LFS, bet zinu ka atkal iemeeginaahsu un par cik pa majau maz apgrozos nedaudz pspeleshu un i nebuus laika i apniks, bet to gan bus pardot grutaak kaa ps2, tapee nez vai showiikend panjemt vai nee.

Link to comment
Share on other sites

konsuli staipiit netaisos.

 

ja nu vieniigi draudzenei buus ar meiteneem meitenju vakars un es ar chaliem nolemtu kaadu mazo turniirinu uzriikot vakara gaitaa. :-D Paarsvaraa sporta speeles interesee. Paaris lielaakos hitus gan jau ar padzenaatu pa briivajiem vakariem (CS kaadreiz tika speleets aizrautiigi, bet nu jau 2 gadus kaa atmests, citas prioritaates).

Link to comment
Share on other sites

ņem vien Xbox360....nenožēlosi.

Sonī Spēļu Stacija3 ar saviem Blue-Ray jau vien man šķiet ir ieberzusies pa riktīgam.

Link to comment
Share on other sites

mani atkal uz kaadu laiku speetu piesaistiit ps3 un gt5 (kad iznaaks) taa speele buutu liels trumpis kas liktu man svarstiities starp ps3 un xbox360, bet ja nav nekaadas ipashas velmes specifisku spelju zinjaa, tad jau lv labaaks (kaa pats teici nav nopirkt konsoli tas pats kas limpeni) buutu xbox!

Link to comment
Share on other sites

Shobriid UK var dabuut -

 

ps 3 ar 40 Gb cieto disku un kaut kaadu veel speeli - pa 309 marcinjaam = ~ 309 Ls.

Xbox 360 pro pa 270 Ls + 2 speeles FIFA 2008 un NFS jauno.

 

nepaskatiijos vieniig cik liels ir tam xboxam hdd.

 

Izskataas ka uz ziemassvetkiem jebkuraa gadiijumaa iepriecinaashu sevi. Tikai kurai konsolei par labu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...