Jump to content

Nesanāk uztaisīt pāreju no VGA(DB15) uz Scart !


MIGs
 Share

Recommended Posts

Tātad, salasijos netā daudz un dažādas gudrības par to, kā taisīt VGA 2 Scart pārejas. Kautkas īsti man nesanāca. Takā RGB signāls ir tāds pats, tad aizdomas krīt uz Sync (Kas VGA ir divi, bet Scart viens ).

 

Pieturējos pie šīs (vienkāršākās) shēmas: http://ryoandr.free.fr/english.html

 

Gribējās dzidēt - varbūt kādam ir pieredze šai jautājumā un var padalīties ar shēmām, pamācībām utt. ?!

Netā ir vēl arī citas shēmas, bet nu negribas provēt visas pēc kārtas, nezinot vai tās patiešām strādā !

vga2scart.png

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

tur veel vesela chupa ar kaut kaadiem timing parametriem, domaaju, ka bez tiem arii nekas neies.

 

kaads vispaar ir rezultaats? melna bilde? jeb normaala kraasu raustiishanaas? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau klupšanas akmens ir izšķirtspējas un frekvences. Bet domāju, ka tās liku pareizas(Dažādas, zem Win un Linux).

 

Labākais rezultāts bija visas krāsas(Smukākas kā S-video vai Compozītam), bet attēls raustijās un bija kādās 4-8 kārtās (viens pie otra).

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

aizdomas krīt uz Sync (Kas VGA ir divi, bet Scart viens

Neesmu pētījis, bet varētu būt tā, ka VGA ir rindu sinhronizācijas signāls (HSync) un kadru sinhronizācijas signāls (VSync). Tā kā SCARTam sinhronizācijas signāls tiek padots pa vienu kopīgu PINu, tad vajadzētu sasummēt HSync un VSync, ar rezistoru matricu vai kā citādi.

 

Tomēr nē, VGA ir arī kopējais Sync signāls.

 

Bildes ir viena zem otras vai viena blakus otrai?

 

Pamēģini Sync signālu (VGA 13. PINs <---> SCART 20. PINs) palaist pa ekranētu vadu, ekrānu pievienojot pie VGA 10 PINa (vienu galu) un pie SCARTa 17. PINa (otru galu).

Link to comment
Share on other sites

Ķirzaka, ar manām elektronikas zināšanām būs ko pamocīties !

Paldies ! Tiesa gan šo linku jau pētiju. Nez kur tādu čipu dabūt?!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

It kā jau laikam ir. Es ar čipu saprotu tos bezkorpusu kristālus, ko lodē tieši uz plates un tad uzlej virsū plastmasas pļacku.

 

Bet, meklējot Latvijā mikroshēmu, būs lielākas izredzes to atrast, nekā meklējot čipu.

Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

Es ari esmu šādu pareju taisījis, bija Viena bilde(neatceros vai katra laukuma rādija to pašu) sadalīta divās daļas ar platu melnu svītru vidū.

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

man savukārt interesē līdzīga shēmiņa, tikai TV to VGA. Lai moni varētu pie SCARTa piemaukt...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...