Jump to content

VISUAL BASIC: Vajag padomu!


atikons
 Share

Recommended Posts

Ir nepieciešams uztaisīt vienkāršu progu, kas parādītu jautājumu un pāris atbildes, no kurām viena ir pareiza! Un tā tas ir vajadzīgs ar 12 jautājumiem! Beigās lai parāda cik atbildes ir pareizas. Man ir Visual Basic! Kaut ko pa ausu galam esmu dzirdējis, ka vajag panākt, lai maina formas! Ziniet esmu iesācējs, pārāk gudri lūdzu nerunāt! Varbūt kāds var atsūtīt sample kodu vai ieteikt kādu labu Web lapu!

Link to comment
Share on other sites

Ir nepieciešams uztaisīt vienkāršu progu' date=' kas parādītu jautājumu un pāris atbildes, no kurām viena ir pareiza! Un tā tas ir vajadzīgs ar 12 jautājumiem! Beigās lai parāda cik atbildes ir pareizas. Man ir Visual Basic! Kaut ko pa ausu galam esmu dzirdējis, ka vajag panākt, lai maina formas! Ziniet esmu iesācējs, pārāk gudri lūdzu nerunāt! Varbūt kāds var atsūtīt sample kodu vai ieteikt kādu labu Web lapu![/quote']

 

Nevis formas maina bet gan textu jautājumiem un atbildēm forma viena un tā pati.

Pareizajai atbildei pieskir cik punktus vajag pārējiem nulli un skaiti kopā.

Link to comment
Share on other sites

vari kaut uztaisīt mazu pimēru ar 2 jautājumiem? Es būtu ļoti pateicīgs!!!

 

 

Par punktu skaitīšanu tagad skaidrs, paldies!

Link to comment
Share on other sites

vari kaut uztaisīt mazu pimēru ar 2 jautājumiem? Es būtu ļoti pateicīgs!!!

 

 

Par punktu skaitīšanu tagad skaidrs' date=' paldies![/quote']

 

Visual Basicā. Nu mož vēlāk pačakarēšos. Kaut kad agrāk taisīju kaut ko līdzīgu tikai Delphos tika izmantota gan datu bāze gan faili. Vēl tika izmantota dinamiskā datu struktūra kas bija veidota līdzīga sarakstam un pie progas palaišanas tika no faila jautājumi ar atbildēm ielasīti šajā dinamiskājā datu stuktūrā un pēcāk cikliski izvadīti formā. Nu man gan jautājumu skaits katram testam varēja atšķirties un sākumā nebija zināms tāpēc nācās līst dinamiskajās datu struktūrās.

 

A tev tai progai visiem testiem būs vienāds jautājumu skaits vai kā?

Link to comment
Share on other sites

man tikai vajag piemēru! Es jau varu pačakarēties ar Ctrl+c nu Ctrl+v! Vajag vienkāršu piemēru ar 2 jautājumiem! Tad es tos pērējos pats mēģināsu uzčiņīt!

Link to comment
Share on other sites

Par samaksu protams varu arī pāris dienu laikā uzcept kau ko nopietnāku ar pasniedzēja un studenta daļu ieskaitot atzīmes aprēķinu studentu sarakstu reģistrāciju, konkrētas studentu grupas piekļuvi konkrētam pārbaudes darbam u.t.t. Var arī piemest klāt atskaišu generēšanu (iespēju izdrukāt atskaiti par katru grupu vai studentu atzīme, atbildēto, neatbildēto jautājumu skaits u.t.t un tā joprojām). Ja interesē dod ziņu uz pm

Link to comment
Share on other sites

Nee, man tas priekš sevis! Man nevajag neko sarežģītu, vienkāršu application.

Link to comment
Share on other sites

man tikai vajag piemēru! Es jau varu pačakarēties ar Ctrl+c nu Ctrl+v! Vajag vienkāršu piemēru ar 2 jautājumiem! Tad es tos pērējos pats mēģināsu uzčiņīt!

 

Piemērs ir bet tikai Delphos pietam diezgan sarežģīts ieskaitot katra studenta iežurnalēšanos u.c pribambasus.

kas tieši tev interesē. Kā tos jautājumus uar atbildēm izvadīt formā vai kas?

 

P.S Kur tu taisies glabāt tos jautājumus failā, db?

Link to comment
Share on other sites

Vajag vienu .exe failu! Jautājums un trīs iespējamie atbilžu varianti, nospiežot taustiņu (piem. "tālāk" vai "nākamais" bet to jau var uzlikt kādu gribi), parādās nākamais jautājums ar citiem trim atbilžu variantiem. Kad visi jautājumi ir beigušies, tad parāda rezultātu. Tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Vajag vienu .exe failu! Jautājums un trīs iespējamie atbilžu varianti' date=' nospiežot taustiņu (piem. "tālāk" vai "nākamais" bet to jau var uzlikt kādu gribi), parādās nākamais jautājums ar citiem trim atbilžu variantiem. Kad visi jautājumi ir beigušies, tad parāda rezultātu. Tas arī viss.[/quote']

 

Nuuu parasti jau visām pergām ir viena palaižamā exe!!!!

Bet no kurienes tu taisies tos jautājumus ņemt????? Kur viņi glabāsies??? Kā tu domā jaunus jautājumus pievienot?

 

 

Ā tu laikam taisies jautājumus ar atbildēm pergas kodā rakstīt.....:))))

Un ko darīsi ka gribēsi mainīt kādu jautājumu vai pievienot citu. Atkal mainīt source kodu un pārkompilēt!!...:))))

 

 

Nu ja jau VB tad moš labāk taisi accessa'ā būs tev vienā failā gan perga gan db ar jautājumiem

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā es arī gribu, nevajadzēs man jautājumus pievienot! Jautājumi ir iekļauti kodā. Ja gribu ko mainīt, tad jāņem saglabātais projekts un jākompilē atkal. Nevajag man neko sarežģītu. Es domāju VB būs gana labs, saproti, es tiaki mācos un tas būtu labs sākums iekš VB.

Link to comment
Share on other sites

Tipa tu domāji šitā:

Private Sub Form_Load()

jaut_text.Caption = "1. jautajums"

atb1.Caption = "Jā"

atb2.Caption = "Nē"

atb3.Caption = "Nezinu"

atb1.Value = True

atb2.Value = False

atb3.Value = False

End Sub

 

Nu tipa pirmais jautājums tiek izvadīts palaižoties pergai. Pēc tam pogai apstiprināt vai nu kāda tev tur būs liec pārbaudi kas pārbauda vai atzīmētajai atbildei vērtība ir true ja jā tad palielinu kādu pareizo atbilžu skaitītāju par viens un ciklā vai ar if attiecīgi pēc tam maini labeļiem captionus un values un beigās vai nu ar messagebox vai citas formas palīdzību izvadi rezultātus.

Nu tipa kaut kā tā..

P.S. Kaut kā to VB ne pārāk atceros pārāk maz bijuši ar viņu darīšana

Link to comment
Share on other sites

Pameklē iekš dc var visual basic. Ir grāmata par VB latviski. Pameklē VB5pam.zip un pastudē. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

nu atikon :

 


Private Sub Form_Load()

jaut_text.Caption = "1. jautajums"

atb1.Caption = "Jā"

atb2.Caption = "Nē"

atb3.Caption = "Nezinu"

atb1.Value = True

atb2.Value = False

atb3.Value = False

End Sub



Private Sub command2_Click()

Goto forma2.frm

EndSub

un tad tādā pašā prinvipā tālāk veido nākamos jautājumus

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...