Jump to content

Tele2 Datu plāns 25


dzincha
 Share

Recommended Posts

helou.

Interesēja vai šim pieslēguma tipam visi porti ir vaļā.

Respektīvi vai rmdc un ftp ies normāli?

Skype vajadzētu iet, jo tas jau māk izlīst cauri pat gudriem rūteriem.

Kā ir ar ātrumu?

Vai pēc tiem 3000* neiestājas totāls dial-up pa analogo līniju?

Kas ir ar to modemu? Vai obligāti jālieto viņu modems?

Cik tas verķis maksā pie viņiem un vai viņi pieļauj ja klients izmanto MT kā modemu pa irda/bt?

http://www.tele2.lv/556_LVI_HTML.html

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tie info dienesti nekam neder. Reti gadās trāpīt uz normālu cilvēku.

 

Vienreiz Bite'i zvanu par 3G pārklājumu Saulkrastos.

Man atbildēja: nu ja tas ir Rīgas rajonā, tad būs, jo rīgas rajonā bitei ir 3G tīkls. Jautājot par REĀLO ātrumu man atbildēja, ka ātrums būs līdz 3.6 MBit'iem.

To es pats varēju izlasīt viņu mājas lapā. Nu i nakuj man tāds info dienests.

 

Tas pats par LMT info.

Zvanu un jautāju vai mans pieslēgums un telefona aparāts darbosies japānā. Šī laipni atbild, ka jā, brauciet droši. viss darbosies. Skuju kas darbojās. Vajadzēja iztikt ar kaut kādām telefona kartēm. :evil:

 

Tā nu es labāk padomu pratu lietotājiem, nevis zavnu kādiem info dienestiem

Link to comment
Share on other sites

Ir vaļā. Es lietoju.

Respektīvi viss vaļā.

Kā ir ar atrumu?

Kāds ir līdz 3000 mb un pēc ?

Link to comment
Share on other sites

Tas pats par LMT info.

Zvanu un jautāju vai mans pieslēgums un telefona aparāts darbosies japānā. Šī laipni atbild, ka jā, brauciet droši. viss darbosies. Skuju kas darbojās. Vajadzēja iztikt ar kaut kādām telefona kartēm.

 

http://www.lmt.lv/lv/roam_body_new.php?countryID=224

Skaidri redzams, ka 2 UMTS tīkli darbojas. Zemāk ir norādīti pieejamie pakalpojumi.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

http://www.lmt.lv/lv/roam_body_new.php?countryID=224

Skaidri redzams, ka 2 UMTS tīkli darbojas. Zemāk ir norādīti pieejamie pakalpojumi.

Nu es to arī izlasīju, tikai nebiju pārliecināts, vai mans aparāts to atbalstīs (izrādījās, ka neatbalsta) un info dienests neminstinoties atbildēja, ka viss būs ok. Tad naher tāds info vajadzīgs, kas nezinot pareizo atbildi, tomēr izdomā samelot?!

Link to comment
Share on other sites

Skuju kas darbojās. Vajadzēja iztikt ar kaut kādām telefona kartēm.

Tālāk Tu raksti, ka vajadzēja izmantot vietējās kartes (SIM kartes?). Tad jau iznāk, ka aparāts tomēr ir darbojies.

 

Varbūt problēma bija apstāklī, ka nebiji pieslēdzis starptautisko pieslēgumu?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tās nebija SIM kartes, bet parastās starptautisko zvanu telekartes, ko var izmantot jebkurā pieejamā fiskētajā telefonā. Tipa telekarte.

Link to comment
Share on other sites

Ātrums ir atkarīgs no vietas un laika. Ap 10-20 KB/s vidējais.

 

3000 MB limitu ne reizi vēl nebiju sasniegusi.

 

Tie 10 - 20 KB/s ir HSPDA pārklājumā vai arī ja atrodas 3G pārklajumā?!

Kāds ātrums ir kad ir ārpus 3G - tipa laukos (GPRS)?

Cik ātri šis ver vaļā www lapas? pieņemsim to pašu tvnet??

Vai ir gadījies, ka tas nets vispār neiet?

Šie visi jautājumi tiek adresēti tāpēc, jo tele2 nav izmēģinājuma datora uz kura varētu ietestēt to netu.

Kaut gan molā teica, ka merkela ielā varot apskatīt. Biju tur - a mums tāda datora nav.

Paldies par atbildēm.

 

 

 

Vai patiešām tik maz lietotāji lieto šo pakalpojumu?

Link to comment
Share on other sites

Tas pats par LMT info.

Zvanu un jautāju vai mans pieslēgums un telefona aparāts darbosies japānā. Šī laipni atbild, ka jā, brauciet droši. viss darbosies. Skuju kas darbojās. Vajadzēja iztikt ar kaut kādām telefona kartēm. :evil:

 

Tā nu es labāk padomu pratu lietotājiem, nevis zavnu kādiem info dienestiem

 

nevaino info dienestu tajā, ka tu pats par savu telefonu neko nezini. No pieslēguma puses pakalpojums tev tika nodrošināts.

Link to comment
Share on other sites

Tele2 mobilais internets: Tele2 mājas lapā ir kartes ar šīm te HSDPA bāzes stacijām (Rīga, Liepāja, Daugavpils), kuru teritorijā ātrums būs aptuveni 1.3Mbits/sec. Ja ir ārpus HSDPA zonas, tad nākamais solis ir UMTS tīkls, kas praktiski ir pieejams visā Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās. Ātrums UMTS zonā ir aptuveni 200Kbits/sec, ātrāk-lēnāk, tas atkarīgs no tīkla noslodzes. Ja internetu vēlas lietot laukos, izmantotā tehnoloģija ir GPRS un tad ātrums ir 56Kbits/sec, reāli praksē ir pierādījies, ka e-pastam, draugiem.lv, tvnet ziņām, tam pašam boot.lv forumam ir pilnīgi pietiekami ar šo GPRS ātrumu. Rīgā ar UMTS var skatīties arī TvNet TV, nolādēt kādu mazāka izmēra "klucīti". HSDPA zonā, starpcitu centrā tā ir ļoti laba, var darīt visu ko, cik atceros, sākumā Apollo lētākais DSL nebija daudz ātrāks un tāpat liela daļa ar to kačāja gan filmas gan mūziku. Runājot par tiem 3000MB, iztērējot tos, papildus neaks nebūs jāmakā, nedaudz tiek samazināts trafiks, bet es nezinu kā tas praksē darbojas!

 

Līdz 15.janvārim Tele2 ir akcija- noslēdzot līgumu uz 30 mēnešiem, Huawei E220 tiek dots bez maksas, pirmos trīs mēnešus nav abonēšanas maksas un turpmākos 27 mēnešus "Datu plāns 25" tiek tarificēts kā "Datu plāns 15", tas ir- Jūs lietojat "Datu plāns 25", bet maksājat kā par "Datu plāns 15" un tas ir fiksēta maksa 15Ls mēnesī.

 

Tele2 ātrgaitas interneta pārklājuma kartes.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...