Jump to content

Acer Aspire 7520G


Pseido
 Share

Recommended Posts

sveiki! nopirku acer aspire 7520G portativo, oficiali nak windows Vista, par cik man nepatik domaju uzliksu veco labo XP, bet ka jau ar visiem aspire jaunajiem ir problemas ar driver prieks XP, visu esmu atradis bet nekadi nevaru atras prieks LAN driver un videokartei! varbut kads ir ari meklejies un ir veicies labak???

 

ceru ka kads vares pateikt kadu adresi kur ir noderiga info, ja ir kadi jautajumi palidzesu ka varesu!

Link to comment
Share on other sites

Lielajam vairumam jauno portabļu ar Vistu nemaz nav XP draiveru. Tāda ir dzīve, tāds ir MS mārketings..

Link to comment
Share on other sites

Lielajam vairumam jauno portabļu ar Vistu nemaz nav XP draiveru. Tāda ir dzīve, tāds ir MS mārketings..

 

nav jau tik traki kaut ko jau var atrast un piemeklet no citu modelu portativajiem! ;-)

Link to comment
Share on other sites

bezvadu tīkla kartei: links1,

šamais bija procim: links2,

un šamais bija matenei un pārējām štelēm (lans, modems... ) : links3,

savukaart video kartei piemeklee no citu portablju draiveriem, jo taa paka sver ap 100mb un negribas augšuplādēt, itka ieks acer mājas lapas nekur nav priekš xp šamam pc draivu, var piemeklēt pa citām markām ... ar video draiviem mudijos dienas divas līdz beidzot saliku kopā no 4 dažādām pakām vienu kas derētu manam aceriitim...

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc šeit bija bezjēdzīgs citāts?

 

lielu lielais paldies sie driver nodereja, bet ar to video driver nu nekadi, varbut tu vari tomer iemest linku, vai ftp serveri kur var novilkt tavu taisito vai neta kur atradi???? :?: :wink: diezgan svarigi, varbut izpalidzi bedu bralim jeb bila geita monopola upurim :-D

Link to comment
Share on other sites

Kas tā par video? Nvidia? intel? ati? Pameklē draiveri ražotāja mājaslapā

 

ta ir Nvida, tu doma ka esmu abecnieks, un nezinu ka ir razotajmajas lapas, vienkarsi aspire 7520G ir domats vista windows, bet es te mocos uzlikt XP, viss ir sanacis iznemot nvida videokartes driver, razotajmajas lapa nav, ka ari daudzas citas vietas ir izmeginatas un meginats instelet bet neka ://

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...