Jump to content

vēlos uztaisīt mirgojošu diodi


Guest NETC
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Sākšu ar problēmas cēloni. Sīkais mākslas skolā uzveidojis piekrastes ainavu ar bāku. Velns mani rāva ieminēties, ka tur varētu vēl ielikt mirgojošu diodi reālismam.... nu un tagad šamējais neliek mieru. Saprašana par šito lietu minimāla. Salodēt kautko jēdzu, bet tas arī viss. Meklēju veikalā ko tādu gatavu varētu paārdīt, bet neatradu. Atradās viena 88. gada grāmata ar shēmu kas akurāt varbūt derētu. Tikai problēma, ka detaļas tur ir arhaiskas minētas. Mājās šadas tādas plates mētājas. kondiķi un rezistoru esmu atradis. Arī МП42Б ir. Bet МП35А vai citus ko tur varētu izmantot nē (nu ne tieši tādus kā bildēs). Jautājums kā tīri vizuāli izskatītos šitāds МП35А tranzistors mūsdienu izpildījumā (mazi melni ar zaļu un zilu punktu?). Nu īsāk sakot lūdzu apskaidrojiet man kā šito uzparikti dabūt gatavu. Šitā shēma ir 2,5V vai 3,5V spuldzītei. Varbūt diodei vajag savādāku?

post-66019-1195629572_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ir arī "mirgojošas diodes" ! :shock:

Nevajag nekādu shēmu - vienkārši slēdz klāt pie strāvas un mirgo!

Meklē Argusā vai Latgalītē.

Link to comment
Share on other sites

Gribēju to pašu teikt par tām mirgojošajām diodēm.

Tik argus un latgalīte nav vienīgās vietas - ir ļooti daudz veikalu, kas tirgo diodes.

Kaut vai apej riņķi Latgalītei un tur pat blakus veikalā samaksāsi mazāk, kā Latgalītē ieejot iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag varu pa pastu vai ka savadak tev aizsutit mirgojosu diodi, tavam vajadzibam perfekta, liels virsmas laukums ar diodi centra ! Diode ir no manas vecas razer peles ! Shema ir ieksha taja virsmas laukuma ar diodi tam pa vidu !

 

Atšķirībā no taviem plāniem, viņa aizņem tikai 10 santimu monetas izmerus :D

Labots - Armijs
Link to comment
Share on other sites

Guest NETC

Paldies Raimondam un pārējiem par palīdzību. Problēma atrisināta. :-D

Labots - NETC
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...