Jump to content

3PC ar realam ip katram + switch/router


BBox
 Share

Recommended Posts

tatad ir 3pc: *2serveri *1darba stacija - ir vajadziba pec 3 realam ip adresem - maja ienak viens ethernet kabelis ar 8MBIT abos virzienos, cik reali ir caur vienu kabeli darbinat 3realas ip - teiksim taa - serveri abi kopa vairak pa 4mbit needis pie normalas darbibas. jautajums ir par slodzi ko var laist caur to vienu ethernet un par to ka sava gala labak to sadalit - es pienjemu ka vajadzetu labu - linksys switch nopirkt. vai ari kadu gudru ruuteri un tad NAT meginat taisit vai kka ta? iesakiet kko ludzu

Link to comment
Share on other sites

Pričom te rūteris un NAT? Ja provaideris dod 3 adreses, tad prostākais svičs un viss. Vienīgi sadalīšanai vajag QoS.

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

Jautājumā ir skaidri un gaiši rakstīts "ir vajadziba pec 3 realam ip adresem". Ar NAT ip reālo ip adrešu skaitu nepalielināsi, var jau forvardēt vienu portu uz vienu, citu uz otru serveri un daļu uz darbastaciju, taču tās nebūs 3 reālās adreses.

Trafika dalīšanu vislabāk ir organizēt rūterī, taču arī tur var mēģināt aizlāpīties, ierobežojot trafiku uz pašiem serverim un darbastacijas, izmantojot netlimiter vai tamlīdzīgus softus.

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

Teksts "cik reali ir caur vienu kabeli darbinat 3realas ip" ļauj domāt, ka vajadzības pēc 3 reālam IP, nav nekādas.

Link to comment
Share on other sites

Jā, varbūt viņam vienkārši patīk vārds "reāls":) Bet runājot par tīkliem ar reālām ip adresēm saprot tādas, kuras netiek NATotas un nepieder pie 10/8, 172.16/12 vai 192.168/16.

Link to comment
Share on other sites

tatad - katram pc vajag savu realu ip adresi :p KATRAM SAVU :p jautajums tad laikam ir kadu ruteri man vajadzetu un cik reali caur vienu kabeli izdabut 3 IP ar katram savu trafiku cauri ? vai dzive tas normali strada? un es jau isti ari nezinu kas man vadam otra gala ir

Link to comment
Share on other sites

Labi, maize, beidz...zināms viss tas, varbūt vienkārši vārdiem par daudz piekasos, bet tik un tā topika autoram iesaku palikt pie "vēlams kādu zinošu pieaicināt".

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Dabūt cauri vienam vadam internetu priekš 3 kompjiem, kuriem katram sava ārējā IP adrese - elementāri.

Dabūt 3 ārējās IP adreses, ja parovaiders dod tikai vienu - nereāli.

Link to comment
Share on other sites

ar tam ip - papildus +4ls menesi un vel 2 ip dod :p bet ne tur jautajums - jautajums ir par to vai trafiks nesaies arprata ar to ka caur vienu vadu pie manis naks :p es taga domaju vai gudrak ir NAT caur gudru router vai vienkārši normalu Linksys switch kas man tiri sadalis kur ko dot :) nu kka taa

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Jautājums kādos fontos tu tās adreses taisies dabūt cauri tam kabelim.

Ja šādi

84.12.32.12 tad viss ok.

Ja

84.34.123.32 tad vajadzēs CAT6 kabeli vai CAT5e bet ar divreiz vairāk dzīslām kā parastajam CAT5e kabelim.

Ja

82.233.23.11 tad tikai un vienīgi optika.

 

P.S Nē.. es neņirgājos.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Kas i reālā IP un ar ko viņa atšķiras no iekšējās?

Kas ir rūteris un kam viņš domāts?

Kaut ko no visa šitā zini ?

Nekad neesmu sapratis cilvēkus kuri pieprasa paši nezin ko.. MAN VAJAG! A priekš kam un vai tu maz saproti kas ir tas ko tev vajag ?

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

nu ja tev liekas ka es kko pieprasu tad es varu teikt ka butiba es nepieprasu neko :) mani intrese cilveki kuri var nokomentet manu situaciju :) un lietas kuras man gribas saprast :) ja es kka nekorekti vai nepareizi aprakstiju situaciju - sorry :p

Link to comment
Share on other sites

Hmmz. Jajau reiz tā, tad Routeris nav tā iekārta, kas veic NAT(Pārtūlko privātās IP uz publiskajām).

 

Da tev pilnīgi pajāt cik IP adreses būs pie pieslēguma, kamēr pieslēgums kā tāds spēj pavilkt trafiku. Trafiks ir trafiks, neatkarīgi no IP adrešu skaita.

 

ja vēlies pie viena vada 3 serverus un lai katram ir reālā IP, tad izmanto switchu vai bridžu.

Vari likt routeri, vari likt NAT un forvardēt vajadzīgos portus uz iekšējo tīklu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Es tev konkrēti uzprasiju.. kas ir reālās IP un kas ir ruteris?

Kas tā pa pieeju.. man vajag ABBBBRRR un man ir poher kas tas ABBBBRRR ir! Man viņu VAJAG! /piesit kāju pie zemes un sāk raudāt!/

Link to comment
Share on other sites

Principā, velsis mani ir apgaismojis - iešu ka būvēt Proxy filtrus uz M$ Word bāzes :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Idejiski ganjau, ka var Wordā to īstenot - tik ātrdarbība būtu izcili jauka.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...