Jump to content

Nets ik pa laikam pazūd (ik pa 1. minūti)


jazzman^
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Nu man ir ltk Mājas paka 2.netam,un pēdējās divas nedēļas internets,vislaik pazūd!!! nu es pazvanu uz LTK palīdzību viņa man prasa,kura lampiņa nedeg,kad nets izslēdzas,es saku pēdējās,viņa atbild,tad kkas nav kārtībā ar tīkla karti,nu kas var būt nekārtība ar viņu,un kā to apskatīt vai ir kas nekārtība ar viņu.lūdzu pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā,jo es pat nezinu,kur to tīkla karti var dabūt (Tās opcijas ) Es tiešām nezinu,kas notiek,kādreiz gāja normāla,tikai dažreiz slēdzās ārā,bet nu tagad jau iet pilnīgi ...... Varbūt ir kāda proga? Vai kas cits! Lūdzu palīdziet!

Tikai nesakat,lai ņemu jaunu provaideri,nē,nē.un datoru ar neņemšu jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Visupirms nomierinies! :)

Nav taču nekāda pasaules katastrofa notikusies!

Briesmīgi esi satraucies!

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

dabū kādu LiveCD disku un iebūtojies no tā. Vismaz varēs zināt vai vaina OS vai delžu, vadu līmenī. Nav izslēgts ka vaina DSL modēmā, bet maz ticams. Es lieku uz 1)kāda perga 2)tīklene 3)vadi 4)modēms

Link to comment
Share on other sites

Ir, ir Lattelecomam problēmas pēdējā laikā.

Man ar' tas pats. Tikai ne jau pa minūtei. Dienā 1-2x pazūd internets. Taisam "renew IP" un ir OK (95% gadījmu). Pāris reizes ir pazudis tā, ka atrodas tikai pēc zvana palīdzības dienestam. Pie kam - parasti svētdienās. Svētdien vakarā neta nav, zvanu. Pirmdien no rīta ir. Un pirmdien ap pusdienlaiku zvana montieris - prasa, kad var ierasties remontēt. Pirmo reizi pasūtīju - nets iet.

Otro reizi - teicu, lai velkās remontēt. Žēl, pats nebiju mājās. Modemu un splitteri nomainīja, bet labāk nepalika. Esot vēl kaut ko kompī skatījies - man esot 25-28, kas esot ļoti labi, citiem ir ~18 un arī esot OK. Tipa varot pat priecāties. Kas tie par cipariem - mājinieki pastāstīt nevarēja... :(

Kolēģim ir līdzīgi mājās. Ļoti bieži nepiešķiras IP ieslēdzot datoru.

Būtu pret ko mainīt - samainītu! Bet nav sakarīga provaidera tuvumā. :(

Link to comment
Share on other sites

Man tieši tāpat bija ar DSL pieslēgumu, vaina bija router - tā arī neesmu izkodis kur tieši.

Link to comment
Share on other sites

Apstiprināts!

 

Ir tāda problēma novērota rajonā pie Āgenskalna tirgus. Ir LTK 2. komplekts, routeris un AP (bridža režīmā), gļuko ļoti līdzīgi: nets iet iet iet, pēkšņi minūtes 2 neiet ne sitams. Tad atkal pēc minūtes ieslēdzas, atkal strādā kādu laiku un nokaras. Domāju, ka maybe kaut kāds gļuks ar routeri vai AP, bet izrādās LTK ir kaksītis^3

Labots - kliks
Link to comment
Share on other sites

a ko montierim šajā situācijā darīt? Dirnēt visu dienu un gaidīt kad nets noraustīsies? Vai paplātīt rokas un iet prom? Tā momaina modēmu, spliteri un vismaz izskatās ka kautkas tiek darīts ;) Pie cita tāda paša gadījuma to pašu modēmu mainīs tālāk :)

 

P.S. tie mistiskie cipari varētu būt attiecība signāls/troksnis decibelos. Ja zem 10, tad pakalpojumu nedrīkst ierīkot, ja eksistējošai līnijai rādījums nokrīt zem 8, sūta montieri labot līniju.

Link to comment
Share on other sites

Jā, kaut ko par līniju esot čīkstējis sākumā (veca māja u.t.t.). Bet šajā pašā mājā vēl 2 lietotājiem tas pats MK2 - un nekādu problēmu nav!

 

Un tas viss sācies no tās dienas (piektdiena, 26.10.?), kad visā Rīgā bija problēmas ar LTC netu.

Labots - Ghost_az
Link to comment
Share on other sites

Jāāāāāā

man ar tas sākas 26.10(26 oktobrī,kad daudziem raustījās nets)

Ghost_az ,bet ko man darīt,ja es viņiem pazvanu,un pasakot,ja nedegas,pēdējā lampiņa tā ir tikai tīkla kartes vaina? Un piemēram man tgd nets iets bez problēmām,bet varu derēt,ka tuvākajā laikā atkal sāksies....

klik,es arī dzīvoju Āgenskalnā pie stradiņiem... tas laikam Āgenskaln'aa tikai...

klik a ko tu dari? vienkārši es nezinu,kur to montieri var dabūt,jo tās LTK večas ir tādas patizlas...

Link to comment
Share on other sites

nezinu ar ko Tu runāji, bet man tech supportā teica ka problēmas būs līdz pat 20.11.2007 (jā šodienai) sakarā ar upgreidiem. :roll:

Link to comment
Share on other sites

nezinu ar ko Tu runāji, bet man tech supportā teica ka problēmas būs līdz pat 20.11.2007 (jā šodienai) sakarā ar upgreidiem. :roll:

ko tad tu gribi teikt,ka viņi mēnesi kko apgreido? :D:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ko tad tu gribi teikt,ka viņi mēnesi kko apgreido? :D:lol::lol::lol::lol::lol:

 

es nezinu ko viņi upgreido un cik daudz, bet tā viņi paši teica. un jebkurā upgreid gadījumā paiet laiks līdz tiek novērstas visas problēmas ja tādas ir.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Riitdien vareeshu zvaniit, lai montieris velkaas testeet liiniju, jo zemo upload aatrumu skaidroja ar pieaugusho noslodzi, tagad bija pazinjojumi, ka 16. un 20. datumaa buushot iislaiciigi paartraukumi liinijas uzlaboshanas jomaa, zinu, ka man nets taapat aatraak par 200kbit upload neaizies, bet nu peec shaadiem te diviem skaljiem pazinjojumiem vinjiem nekas cits neatliks kaa braukt un testeet. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

jazzman, nav mans nets, tikai palīdzēju drusku ar wifi risinājumiem :lol: tikt galā un tas arī tika konstatēts errors. tajā gadījumā gan neraustījās ik minūti, bet 10 min strādā un 1 min atpūšas :shock: . ko padarīt, ko padarīt? nezinu. jāsēž un jāgaida. zvanīties vieņiem, manuprāt, jēgas nav. sastāsta pasakas klientiem. pastāv iespēja atslēgties, bet bieži LTK izvēlas ne jau aiz ļoti laba interneta, izcilas apkalpošanas un servisa vai zemas cenas. parasti nav izvēles - vai nu LTK vai gaidi 30 gadus, kamēr kāds cits atvelk kabeli arī tavā būdā...

Link to comment
Share on other sites

eu npalīdziet,man liekas,tā tiešām ir tīkla kartes vaina,joprjoām pazūd!! Varbūt kāds var ieteikt,kā to tīkla karti varbūt salabot? Nu tur ko darīt?Kāds dravs vinai ir? Varbūt puteklus noslauciit? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tīkla kartes labo hardcore eļektronščiki , pārējie pērk veikalā vai pa aliem iemaina kādu lietotu .

Link to comment
Share on other sites

Nu man arī ir tā pati problēma, bet arī montieri nezin kas par vainu ,bet manā gadījūmā tā nav datora vaina, bet kaut kā cita, jo ir slēgti dauzdi datori klāt nekā visiem tas pats. Tākā, ja kāds atrod atrisinākjumu pasakiet.

Link to comment
Share on other sites

nu pag tad ir vērts kādu mestaru atsaukt,vai nevar kko pats manuāli pakruķīt?Varbūt ir kādi risinājumi? Draveri updates?ja tādi ir?

Link to comment
Share on other sites

Sameklee, mosh kaadam draugam ir portatiivais, vai arii vienkaarshi cits dators pieejams - piesleedz to - ja tam buus tas pats, tad zvani gudrajam suportam un saki - tiikla kartes vaina nav - citam kompim tas pats - redzees ko tad shie teiks:)

Link to comment
Share on other sites

Visdrīzākais pie vainas ir tīkla karte. Ir personīga pieredze. Protams vispirms vari notestēt ar livecd/citu kompi/citu tīkleni, bet visdrīzākais būs jāliek jauna tīkla karte.

Labots - lacom
Link to comment
Share on other sites

okei,bet jūs beidzot varētu pateit,kur dabūt LIVECD UN KAS TAS IR UN KAA RIIKOTIES AR TO? :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Link to comment
Share on other sites

Pievienošos visiem, kam ir tā pati problēma.

Internets ir 6 gadus!

Tīkla karte ir tikpat veca!

Dators arī!

Šādi gļuki nebija novēroti līdz rudens sākumam.

 

Tas notiek tieši pēcpusdienā/pievakarē no 16.00 līdz 21.00, protams, ar pārtraukumiem! Tieši šajā laika posmā uznāk tādi ~30 min. seansi, kad ar internetu pastrādāt nav iespējams ( 5 min. ir, 1 min. nav,un tā pa riņķi) Pēc kādas pusstundas/stundas atkārtojas tas pats!

 

Secinājumi: Nekādi! Neizprotu šo "sekundes interneta" pazušanu! Kas viņiem serveri stāv uz P3?

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Man ir cits provaiders, nevis LTK, bet man ar gļuko, bet arī citādāk:vakaros kku ap 21-23 pazūd uz 1-2h, un tad neko neizdarīt ar rūteri itkā viss k, signāls pienāk utt.........

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
okei,bet jūs beidzot varētu pateit,kur dabūt LIVECD UN KAS TAS IR UN KAA RIIKOTIES AR TO? :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Live CD - CD disks , kas satur operācijsistēmu , kura palaižas no šī diska un savā darbībā neizmanto HDD . Daudzi Linux distributīvu diski mēdz vienlaicīgi būt gan Live CD , gan install CD - t.i. iebūtojies no CD un lieto kā Live CD , bet , ja ir vēlme , vari konkrēto distro uzinstalēt uz HDD , izvēloties attiecīgo opciju . Šeit vari pameklēt kādu sev tīkamu distro . Tavam gadījumam derēs - Austrumi , Knoppix , Ubuntu , Mepis . Noteikti arī vēl kādas citas der , kuras - būs pašam jāskatās , ja netīk nosauktās .

Kā rīkoties - izvēlamies tīkamāko distro , novelkam attiecīgo iso imadžu , pārbaudam md5 , ja gribas būt pavisam drošam , iededzinām diskā ( NERO gadījumā būs - burn image ) , BIOS`ā uzliekam pirmo boot devici - CD-ROM un startējamie no ieceptā CD .

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Pats takš prasīji , un nu vairs nevajag ? Noskaidrotu vai vaina nav tīkla kartē .

Link to comment
Share on other sites

Visjēdzīgā, droši vien, būtu tev, autor, paņemt un pieslēgt pie tā neta citu kompi un patestēt - ja tam viss ok, tātad vaina tavā kompī (lasi - tīkla kartē), vai arī tīkla karti paņem citu ietestē...

Link to comment
Share on other sites

Nu man arī ir tā pati problēma, bet arī montieri nezin kas par vainu ,bet manā gadījūmā tā nav datora vaina, bet kaut kā cita, jo ir slēgti dauzdi datori klāt nekā visiem tas pats. Tākā, ja kāds atrod atrisinākjumu pasakiet.

 

Līdzīgā situācijā LTK montieri ieteica risinājumu: modema strāvas barošanu pieslēgt caur UPS, citiem palīdzot šāds risinājums. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ne risinājums, bet ieteikums (tiem, kas pārliecināti, ka kompī nav vaina) - par katru sīkumu zvanīt Lattelecom! Tas viņiem krietni bojās statistiku (ir viņiem tāda - pieteiktie bojājumi pret novērstajiem)! Tad iespējams kaut ko sāks darīt lietas labā! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Live CD - CD disks , kas satur operācijsistēmu , kura palaižas no šī diska un savā darbībā neizmanto HDD . Daudzi Linux distributīvu diski mēdz vienlaicīgi būt gan Live CD , gan install CD - t.i. iebūtojies no CD un lieto kā Live CD , bet , ja ir vēlme , vari konkrēto distro uzinstalēt uz HDD , izvēloties attiecīgo opciju . Šeit vari pameklēt kādu sev tīkamu distro . Tavam gadījumam derēs - Austrumi , Knoppix , Ubuntu , Mepis . Noteikti arī vēl kādas citas der , kuras - būs pašam jāskatās , ja netīk nosauktās .

Kā rīkoties - izvēlamies tīkamāko distro , novelkam attiecīgo iso imadžu , pārbaudam md5 , ja gribas būt pavisam drošam , iededzinām diskā ( NERO gadījumā būs - burn image ) , BIOS`ā uzliekam pirmo boot devici - CD-ROM un startējamie no ieceptā CD .

var ņemt šo?

viss buss ok ? :D

nu labu nokachaju austrumu tālāk,bet nevar autvveert md5 failu ar DT

un kuru vēl no tā lielaa rar faila vērt valaa? :-?

Labots - jazzman^
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

To md5 failu pamēģini atvērt ar notepad , lai pārbaudītu - vai md5 sakrīt , vajadzēs fsum vai kādu līdzīgu programmu . Tev tur nav nekāds lielais rar arhīvs - Winrar spēj atvērt iso imadžu . Cep viņu diskā un darbojies .

Link to comment
Share on other sites

nu labi man ir progra MAGIC iso ,bet kā viņu iecept? Viņš it kā man stāv uz viena CD-ROM - AUSTRUMI(:E)

nu a ko tagad?

P.S varbut vari iedot skype,lai vieglāk? :D

Link to comment
Share on other sites

nu tas softs,jau neko tur nedara,tikai kko izlabo,tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos sūds(atvainojos)

Bet varbūt kāds var ieteikt vē.lkādu softu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...