Jump to content

vai siis dalas iet kopaa?


Payne
 Share

Recommended Posts

taatad jautaajums taads vai siis visas dalas iet kopaa un vai vissstradaas kaa naakas?

 

 

1.

MODECOM CASE HARRY BLACK,PFC,TAC, USB

12.87 Ls

2.

GIGA-BYTE 128MB DDR2 PCIE16 X1050 /RX105512P8-RH

19.94 Ls

3.

KINGMAX 1GB SODIMM DDRII PC5300 DDR667 CL 4 Retail (Lifetime warr.)

15.18 Ls

4.

AMD ATHLON 64 X2 4000+ AM2 (65W) BOX

44.2 Ls

5.

ASUS AM2 K8M890 VGA DDR2 SATA-2 RAID LAN

Link to comment
Share on other sites

a kaa parejais procis ar maati un video kopaa iet? :D

 

un vai tikt tiesaam envar pirkt sodimm?? pliist vai kas tur ar viniem?

Link to comment
Share on other sites

nu jaa,bet dalas taisos nemt no m79

 

nu lab atradu arii m79 ram

 

.A-DATA 1GB DDRII PC6400 DDR800 (Lifetime warr.)

14.52 Ls

 

bet jautaajums veljopro0jaam aktuaals,vai varees visu saspraust kopaa un vai viss darbosies? un taa maate ie ieksaa taja korpusaa?

Link to comment
Share on other sites

am2 redzi?

gan procim, gan mobo

tas i sockets, ja sakrīt tad derēs

kgan

kam tev asus un vēl ar onboard VGA?

ramu ofic vajg 800

keiss i atx? ja jā tad der

Link to comment
Share on other sites

tiko pamanīju tevis izvēleto gfx

tādā gadienā labāk ņemt ar onboard vga

 

senčiem saliku am2 mistrojumus ar šādām mobo - Giga Byte GA-M61PM-S2

fīčas nav, ocot nevar, bet ir gbit lans un pārējā draza + kombinācijā ar 4600+ x2 spēj pavilkt pat 1080p.x264 filmas :D

 

tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos ņem mobo ar onboard gfx un ja uzrodas lieks $$ paņem normālu gfx ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Kāpēc pilsonis kurš neko nejēdz pats komplektē datora konfigurāciju? Kāpēc to neuzticēt profesionāliem ?

Vai pilsonis kurš bāž galda datora porķuka ramu ir profesionālāks pa pārdevēju datortehnikas veikalā?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu kā - veikalos jau strādā tikai šmaukļi un žuļiki, kas to vien tik dara kā čakarē pircējus iesakot tikai dārgāko un sliktāko...

Link to comment
Share on other sites

Obligāti m79? :D Kaut ko tādu salasīju:

 

AMD ATHLON 64 X2 4000+ AM2 (65W) BOX -44Ls

ASUS AM2 AMD690G VGA DDR2 SATA2 GLAN -34Ls vai Giga Byte GA-M61PM-S2 -34Ls(Tiesa, citā veikalā)

A-DATA 1GB DDRII PC6400 DDR800 -14Ls

WD CAVIAR SE 160GB SATA2 7200RPM 8MB -31Ls

Fortron 300W (24pin) ATX12V v2.0 -15Ls (Vairāk šadai sistēmai nevajadzēs)

 

123Ls bez barošanas bloka, 138Ls ar.

Ierēķināju arī cieto disku - ja nevajag, noskaiti 31Ls nost un paņem klāt vēl gigu rama, un X2 4200+ vai X2 4600+.

Labots - Fxforce
Link to comment
Share on other sites

Payne, it kā tai Gigabyte platei ir iebūvētā video karte, konkrēti Nvidia 6100.

Ja tev nevajag jaunu cieto, un spraudīsi klāt vecos ATA, ietaupot naudu paņem vēl ramu, vai nedaudz jaudīgāku procesoru.

Link to comment
Share on other sites

nemu veraa juusu padomus un izvelejos sadu komplektaaciju! vai seit viss iet kopaa? itka korpusam rakstiits micro-atx! matei un procim ir AM2 rams arii itkaa atbilst!! plate ar iebuvetu radeon x1250

 

 

1.

CASE MIDITOWER ATX 350W P4/BLACK SJA-229 JNC

14.01 Ls

2.

A-DATA 1GB DDRII PC6400 DDR800 (Lifetime warr.)

14.52 Ls

3.

A-DATA 1GB DDRII PC6400 DDR800 (Lifetime warr.)

14.52 Ls

4.

AMD ATHLON 64 X2 4000+ AM2 (65W) BOX

44.2 Ls

5.

ASUS AM2 AMD690G VGA DDR2 SATA2 GLAN

34.45 Ls

 

kaads luudzu varetu atbildeet! :) jo sodien vajadzetu pasutiit!

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps

Pilniigi pareizi dari ka izveelies ASUS plati ar AMD chipsetu un AMD(ATI) videokarti. Uzinstaleesi AMD Cool'n'Quiet draiveri, iesleegsi ASUS Q-Fan un kompis buus superkluss. Atbilde - jaa, tagad shis ir labi salaagots dators prieksh normaalaam vajadziibaam. Patiesiibaa vieniigais, kam tas neder, ir tikai speeles. Ofisa un citaam 2D programmaam, kaa arii filmaam un citiem multimeedijiem ideaali piemeerots!

 

Edit:

Kaut gan es tavaa vietaa plates

M2A-VM

vietaa njemtu

M2A-VM HDMI

kam vienkaarshi veel klaat naak HDMI interfeiss. Taa Ls 6 starpiiba jau nav tik daudz tomeer..

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Uzinstaleesi AMD Cool'n'Quiet draiveri, iesleegsi ASUS Q-Fan un kompis buus superkluss.

nesapratu ko tad iisti vini dos? samazinas ventilatora apgriezienus? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps

nesapratu ko tad iisti vini dos? samazinas ventilatora apgriezienus? :D

Cool'n'Quit lietotaajam nemanaami samazina procesora takts frekvences, kad tas netiek izmantots uz pilnu slodzi, kas noziimee mazaak elektriibas pateerinju un galvenais siltuma. Mazaak siltuma savukaart noziimee ka Q-Fan var samazinaat ventilatora apgreizienus vai pat apstaadinaat to. Reaali ir kompis kur shaadi ventilators palaizhas tikai reizi 10-15 minuutees uz kaadu pus minuuti, jo ar to pilniibaa pietiek. Kompis paarsvaraa tikai seezh un kachaa DC++. :) Vai var arii uzlikt ka griezhas visu laiku bet uz kaadiem 800rpm. arii gandriiz nedzird.

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps

Vareesi normaali piesleegt jebkuru muusdienu lielo LCD vai plazmas teljljuku. VGA ieejas vinjiem parasti nemaz nevelk 1920*1080 bet tikai 1024*768 ar melnaam malaam vai ko liidziigu.

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

Cool'n'Quit lietotaajam nemanaami samazina procesora takts frekvences, kad tas netiek izmantots uz pilnu slodzi, kas noziimee mazaak elektriibas pateerinju un galvenais siltuma. Mazaak siltuma savukaart noziimee ka Q-Fan var samazinaat ventilatora apgreizienus vai pat apstaadinaat to. Reaali ir kompis kur shaadi ventilators palaizhas tikai reizi 10-15 minuutees uz kaadu pus minuuti, jo ar to pilniibaa pietiek. Kompis paarsvaraa tikai seezh un kachaa DC++. :) Vai var arii uzlikt ka griezhas visu laiku bet uz kaadiem 800rpm. arii gandriiz nedzird.

 

Es negribu ticeet, ka cpu straada 10-15 min bez dzeseesanas.tu vispaar zini cik aatri uzkartst cpu?ja tev nestraadaaas fan un tu iesleegsi pc, tad tev vins peec 15 sekundeem izsleegsies, jo cpu jau buus paarkarsis.

Link to comment
Share on other sites

a domaa nekad speles nevares padzenaat ar to video karti? piem kautkaadu need for speed carbon? kautvai uz sudiigaako grafiku?

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

un veel jautaajums cik dienaas man atnaaktu taas dalas no m79,ja suutiijums notiktu caur pasta starpnieciibu?

dalas atnaak atri(7dien pasuutu, tresdien jau klaat), bet ja gribi,lai saliek visu pc,tad droshi, kaa naakosnedeel.(draugam vismaz taa bija)

P.S. dziivoju taalu no Riigas (200 km),taa kaa par attaalumu neraizeejies.

Link to comment
Share on other sites

nee nu kas tur ko nesalikt matesplatei proci virsuu un mati ieksaa korpusaa,tas taks aiznem kadas 10-15 min darbiniekiem!!

 

un visu pc negribu salikt ,gribu tikai matesplati procesoru un ram! + ielitk to visu korpusaa!

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

nee nu kas tur ko nesalikt matesplatei proci virsuu un mati ieksaa korpusaa,tas taks aiznem kadas 10-15 min darbiniekiem!!

 

un visu pc negribu salikt ,gribu tikai matesplati procesoru un ram! + ielitk to visu korpusaa!

 

nu tas jau jaa, bet kad buus tev korpusa vadi jaasasprauz maatenee.ja maaki lasiit pamaaciibu, tad viss kaartiibaa.

Link to comment
Share on other sites

nu bet ko tu pleesiies ja detaljas esi m79 noskatiijis tad nedomaaju ka vinji tev paardos neejoshu konfigu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps

Riddick123, pats uzprasiijies! Parakos te par Tavaam "zinaashanaam"...

 

man keisaa virs cpu coolera naak virsuu taada truba,kura izvada silto gaisu araa.

Shis teksts paraada cik daudz Tu saproti no taa kas pasham Tev liekas ka saproti - necik!

1. Truba neko nevada ne iekshaa, ne aaraa un taa nav piesieshanaas pie vaardiem, bet gan fizikas izpratnes. Gaisa kustiibu nodroshina ventilators.

2. Gaiss tur tiek suukts iekshaa nevis puusts aaraa.

3. Iekshaa suuc istabas gaisu nevis silto.

 

Tagadeejaa dzese ne visai apmierina, jo idle temp. ir ap 40 graadiem.

Redzi, ja Tu nebuutu uzkjeeries uz lielaa ap*iseeja kantora tirgotajiem plikajiem GHz, tad zinaatu, ka ir viens cits kantoris kura procesori idle var straadaat arii 25-30 graados peec celsija, kad dzese ir nepiecieshama LJOTI minimaala.

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

Riddick123, pats uzprasiijies! Parakos te par Tavaam "zinaashanaam"...

Shis teksts paraada cik daudz Tu saproti no taa kas pasham Tev liekas ka saproti - necik!

1. Truba neko nevada ne iekshaa, ne aaraa un taa nav piesieshanaas pie vaardiem, bet gan fizikas izpratnes. Gaisa kustiibu nodroshina ventilators.

2. Gaiss tur tiek suukts iekshaa nevis puusts aaraa.

3. Iekshaa suuc istabas gaisu nevis silto.

Redzi, ja Tu nebuutu uzkjeeries uz lielaa ap*iseeja kantora tirgotajiem plikajiem GHz, tad zinaatu, ka ir viens cits kantoris kura procesori idle var straadaat arii 25-30 graados peec celsija, kad dzese ir nepiecieshama LJOTI minimaala.

Labi pa taam trubaam neko nesaprotu.

Bet tu man nezstaasti, ka cpu var normaali straadaat 15 min bez dzeses.es no pieredzes saku, ka peec 15 sekundeem izsleedzas.

Ja kas es pirku savu pc m79, taa kaa beidz man te staastiit, ka kaut kas ar cpu temepratuuru nav kaartiibaa, un tici man mans e6600 nekad nestraadaas idle 25-30 , ja istabas temperatuuras ir 20+ graadi ar orginaalo dzesi.

P.S. es gribeeju pirkt fan,jo gribeeju overclokot.ar orginaalo dzesi nekad tu normaali nevareesi overclokot, jo taa nespeej pilnveertiigi dzeseet.

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps

Shajaa teemaa nav runa par klokoshanu, bet par normaalu datoru.

 

Bet tu man nezstaasti, ka cpu var normaali straadaat 15 min bez dzeses.

Kursh teica bez dzeses? Dzese arii tajaa laikaa ir, tikai PASIIVAA! Bet tas, ka tas I*tel razhojums nespeej nebuut ziemas apsildes vietaa, neko labu par vinju neliecina. Bet par laimi ir arii veel dazhi razhotaaji, kuri domaa par tehnologjisku attiistiibu un normaaliem cilveekiem. Pie tam sabalanseetu dazhaadaas jomaas - universaala skaitljoshanas jauda, mazs elektriibas pateerinjsh, maz siltuma izdaliishana utt. Atver acis pret plasho pasauli un paarstaaj kjerties uz maarketinga trikiem!

 

es no pieredzes saku, ka peec 15 sekundeem izsleedzas.

Tiinju pieredze vispaar nav pat kakja astes uzmaniibas veerta!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

hmmmm

c2d neietilpst apkures sisteemu sarakstaa

un nevajad atkal slaveet amd

katram savi plusi un miinusi

(sjitais inspektoram capam...)

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

Shajaa teemaa nav runa par klokoshanu, bet par normaalu datoru.

Kursh teica bez dzeses? Dzese arii tajaa laikaa ir, tikai PASIIVAA! Bet tas, ka tas I*tel razhojums nespeej nebuut ziemas apsildes vietaa, neko labu par vinju neliecina. Bet par laimi ir arii veel dazhi razhotaaji, kuri domaa par tehnologjisku attiistiibu un normaaliem cilveekiem. Pie tam sabalanseetu dazhaadaas jomaas - universaala skaitljoshanas jauda, mazs elektriibas pateerinjsh, maz siltuma izdaliishana utt. Atver acis pret plasho pasauli un paarstaaj kjerties uz maarketinga trikiem!

Tiinju pieredze vispaar nav pat kakja astes uzmaniibas veerta!

 

par kolokosanu tu pats uzprasiijies.

Ja, kas tad tieshi tas bija Amd razsojums, kurs izsleedzaas peec 15 sekundeem(2600 man liekas)

atziisiti vienkaarshi, ka cpu nevar straadaat 15 min, ja dzese pa to laiku straadaa 1 min.

P.S. izskaidro man tieshi kaa darbojas taa pasiivaa dzese cpu.esmu dzirdeejis un redzeejis vga pasiivo dzesi, bet par cpu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps

drunk_lizard, probleema ir taa ka C2D nav taadas lietas kaa Cool'n'Quiet. Lielaas CPU slodzees tas gandriiz neko nemaina bet idle modee ar X2 nav veerts pat saliidzinaat. Pie tam I*tel pat nav tik daudz cienjas pret pateereetaaju, lai BOX versijaas iedotu liidzi KVALITATIIVU dzesi! Tur ir skaljsh, nekvalitatiivs 7 laapstinju ventilators, kas uzseedinaats uz maksimaali maza radiatora. Pie tam ventilators ir bez gultnjiem, kas noziimee klusu (nu I*tel izpratnee) darba muuzhu max 1 gads. Saliidzinaajumam - liels radiators kam virsuu kluss, leens bet ar 11 laapstinjaam ventilators.

 

Riddick123, taa ir nenormaali sarezhgjiita tehnologjija. Veidi kaa taadu ieguut:

1. Nopirkt radiatoru kas paredzeets straadaat bez ventilatora.

2. Apstaadinaat ventilatoru.

3. Nonjemt ventilatoru.

Link to comment
Share on other sites

otrdien no riita pasuutiiju no m79 dalas vai varetu buut ka,ja vini tresdien izsuutiijusi,tad pietkdien varetu buut klaat? un jautaajums vai pasts pieved uz majaam pasuutiito preci?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...