Jump to content

Problēma: Cannot copy from DVD disc.


Plumbums
 Share

Recommended Posts

Ir 2 diski(dvd-5 ,kāzu ieraksti) kurus man palūdza apvienot 1 dvd-9.

 

Copējot uz hdd abiem izmeta erroru cannot copy from disk.Uz Dvd player un pc Dvd-rom ieraktus rādija bez problēmām

 

Ok. Ar VobEdit un IfoEdit izrullēju situāciju (nokopēju tik lielos vob failus uz hdd).Iecepu iekš dvd-9,taču neuzstaisīju menu,par ko man atkal nācās sākt visu no jauna(radinieki ofigeļi) :|

Nolēmu kopēt no dvd-9 ,un atkal :cannot copy(izmēģinājos ar visādiem softiem)... :sad:

 

Problēmas kvintesence: kāzu filmas iekš dvd-playera skatīties bez problēmām var,bet nokopēt uz hdd nevar.

 

PS.Un šitādus brīnumus pamanīju uz vairākiem dvd diskiem.Sākumā vainoju matricas(acme) bat tas pats notiek gan ar Verbatim ,gan ar TDK matricām.Nez poltergeists mājā laikam ieviesies? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Vai gadienā matricas nav Traxdata?

Esmu dažus Traxdata DL ripuļus ierakstījis un visi ir nenokopējami - vienā vietā vienkārši izmet read error.

Tā it kā DVD video gan uz stacionārā atskaņotāja, gan kompja lasās (lasi: video atskaņojas) normāli, bet kā mēģina nokpēt, tā tiek līdz ~85% un izmet kļūdas paziņojumu - un tā visām Traxdata.

Link to comment
Share on other sites

Epopeja turpinaas :mrgreen:

 

 

Probleemas ieksh Nero 8 vision taisu menu ar background music (mendelsons protams) ,uz kompja viss iet norm,bet kaa ieliek ieksh prasta dvd-playera ir vainu melns ekrans vai arii bildi raada bet palaist video vai paariet uz citu filmu(uz taa pasha diska) nevar...

 

Isi sakot ar ko tauta taisa dvd-menu ?

 

 

A to es jau zalsh palieku kaa shitas smailinsh :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Vai tad kaut kādu primitīvu menu nevar ar Nero uztaisīt?

Bet nopietnus menu taisa DVD autoringa programmās apvienojumā ar kādu grafisko/videoefektu pergu, piemēram, Adobe Encore DVD (uzprogrammē navigāciju) + Photoshop (ja neapmierina Encores menu preseti) un/vai After Effects (ja grib animētu menu).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...