Jump to content

par led voltaazhu


drcat
 Share

Recommended Posts

es jautaaju vai ir iespeejas hdd,unj power lediem (tiem kas parasti spiid ga pc iesleegt) palienaat jaudu kas iet uz tiem?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nodedzināsi LEDus. Ja gribi, lai spožāk spīd, maini pret Ultra Bright, samazini rezistora nominālu, bet vēl labāk - baro tos ar impulsu strāvu.

Link to comment
Share on other sites

man pie pc taam gaisminjaam ir pievienoti ledi bet vinji spiid pashvaki un es gribeeju uzzinaat vai kkur pc var palielinaat jaudu kasiet uz tiem lediem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja Tu gribi barot LEDu ar nepietiekošu spriegumu, tad nekas nesanāks. Baro ar 5 vai 12 voltiem. Pārējais linkā.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kur Tu liec tos LEDus? Ja datorā, tad paņem no MOLEXa.

 

Tikai neaizmirsti rezistorus. Citādi LEDi nodegs, un es vēl vainīgs palikšu. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Molex ir štekeris, tāds kādu cietnī un cd roomā sprauž iekšā, nevis tas platais bet tas ar 4 vadiem (dzeltenu, sarkanu un diviem melliem)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nav pareizi vienot LEDus paralēli. Pirmkārt - LEDam ir nelineāra V-A raksturlīkne, tas, kuram zemāks spriegums, paņems gandrīz visu strāvu. Otrkārt - ja būs divi LEDi viena vietā, caur rezistoru palielināsies strāva, līdz ar to - arī sprieguma kritums uz rezistora, un LEDiem paliks mazāk, kaut arī jau tāpat būtu par maz - viena LEDa strāva taču tiek dalīta uz diviem.

http://images.google.com/images?client=ope...sa=N&tab=wi

Link to comment
Share on other sites

manj i shaadi ledi

Blue Type: EL383UBC/H2

Wave length nm: Blue

Lum. intens. at mcd: 430

Lum. intens. (IF) (mA): 20

View angle: 4.9

VF typ V: 350

IF max mA: (20)

Package: ±12°

P.: Untinted clear

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

350 mV. Bišku par daudz, lai 2 virknē slēgtu pie 5V.

Pamēģini divus virknē piemest starp 12V un 5V. On your own risk.

Bet balasta rezistors tomēr dod lielu labumu - tas daudzmaz stabilizē strāvu caur LEDu.

 

Paga, 350? Un nevis 3500?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Neviens normāls cilvēks neslēdz LEDus bez rezistora.

Nenormālie sasummē virknē slēgto LEDu nominālos spriegumus un ķēdi pieslēdz pie barošanas avota, kura spriegums vienāds ar LEDu nom spriegumu summu.

Link to comment
Share on other sites

drcat ja nav rezistoru ņem vecu radio vai citu elektronikas brīnuma plati un lodē vaļā rezistorus. Pēc tam skati kuri rezistori der. :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...