Jump to content

Tikla kabelis


(...)
 Share

Recommended Posts

Tāda neierasta tēma, pat nemācēju tā īsti noformulēt, bet nu, lieta sekojoša, ka ir man mugursoma, kā jau lielākai daļai skolnieku, bet man šoreiz tur nestāv nekādas grāmatas utt., bet gan visādi labumi kas var noderēt dažādās dzīves situācijās, tai skaitā arī, standarta tīkla vadas, gan krustensiki kniebtais, gan taisno vadu tipa kabelis un tur sanāk tā lielākā šaize, kad eju uz kādu lielveikalu pēc desas un maizes, tad šiem lielveikalā ieejot kā jau parasti nopīkstās drošības sistēma, jo nostrādā tīkla vada lauks, bet kā lai viņu neitralizē, lai man katrā lielveikalā šis nebrēc, apriebies jau, ka gandrīz katrā bodē mani uzskata pa zagli :mrgreen::mrgreen: un kad beigās pārbauda somu, tad atvainojās dziļi, šitas jau sāk kretinēt :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Padrūma situācija, ja jau vizinies ar auto, tad somu var atstāt mašīnā. Varētu vēl pameklēt kādu ķeseli ar ekrānu.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā šaize, ka auto nava :sad: un jāstaipa mugursomā līdz ir pekele, par to staipīšanu, bēda būtu mazākā, bet par tie lielveikalu sistēmu kaitinā, ka tu nabags aizgājs pēc desas a tevi paņam ciet drošībnieki :(

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Vai tad veikalos nav skapīšu kur nolikt somas ?

Cik es esmu staigājis ar visādiem datormēsliem un vadiem.. nekad un nekas.

Tev karma slikta. Vadam pašam pa sevi nav nekāda lauka.

Link to comment
Share on other sites

Vels viņ zin, bet kad stāv kāds vads somā tā šie man ir klāt, bet kā nav tā viss ir ok :roll: ar tām bagāžas noliktavām īpaši neuzticos, labāk tomēr ir, ka sava manta ir pie sevis...

Link to comment
Share on other sites

Vai tad veikalos nav skapīšu kur nolikt somas ?

NAV, vismaz RIMI, MAXIMA lielajās..

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Tak pie ieiešanas arī ir tie paši datčiki.. kā tas nākas ka pīkst tikai kad ej ārā a kad ej iekšā nepīkst?

Link to comment
Share on other sites

Ne ne, pie ieiešanas jau ar pīkst, tur jau ar tā lieta. Abās reizēs pīkst :mrgreen::mrgreen: Pie ieiešanas neko nesaka, bet kad tu pie kases esi samaksājis un ej ārā tad šis maita sāk pīkstēt un ta skatās visi ar lielu aci :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Nu izmet tos vadus un paņem normālus.

Kā var būt ka tev vienīgajam pixt ?

Es kad ķapļapu staipīju līdz man pilna soma ar visādiem tīkla pričendāļiem un vadiem tai skaitā.. un NEKAD NEKUR nekas nepīkstēja.

Nevienam kolēģim nekas tāds nekad nav bijis.

Da ja man nebūtu slinkums es ar visu rulli varētu iziet cauri tiem vārtiem un nekas nepīkstētu :)

Link to comment
Share on other sites

Nez tas kabelis ir diezgan pavec, tas tiesa, bet nu jāizprovē būs no jaunajiem galiem kādu iemest somā :mrgreen: moš palīdz...

Link to comment
Share on other sites

Guest X-B-O-X-E-R

Zinu cilvēku, kas staigā ar titāna stieni kājā. Viņam arī pīkst visur un vienmēr.

Noderīgi - var sazagties. Kad pīkstēs, parādīsi apsargam kādu zīmi vai ko tur, ka tev kājā stienis. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

man pc somaa ir liidziiga situācija, tikai nekad nav p**tējis, varbūt ir vērts nomainīt vainīgo vadu - cik viņš tur maksā 1-1,5 ls

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Kad aizvelcies pie kārtējā pacienta un viņam nav wi-fi, vai nav iespējas pie tā tikt.. vads noder.

Vadam vienmēr jābūt līdz.

Tā pat kā liekiem konektoriem, stangām, kronai, rozetei, savienotajtabletei, usb diskam ar visām iespējamām instalācijām, pārītim DVD/CD-RW, USB puļķim, CD Hiren, instrumentu somai ar skrūvgriežiem, plaķenēm utml,. ikdienišķiem sīkumiem :)

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

q64silver

Noderīgi - var sazagties. Kad pīkstēs, parādīsi apsargam kādu zīmi vai ko tur, ka tev kājā stienis. :mrgreen:

 

Pats sevi apzodz. Eh, šie cilvēki!

Link to comment
Share on other sites

es gribētu palūrēt uz to kabeli dzīvē. var noorganizēt demo? ja radīsies probzas..ņemu uz sevi.

vienkārši ļoti interesanti, ka vara vads var radīt rfid čipam līdzīgu signālu.

esmu ntās rezes ar laptopu un visādu garumu un izmēru utp kabēliem somā valkājies uz veičiem..un nekad nekas nav pikstējis. varbūt kāds prikola pēc tev somā kaut kur noslēpis kadu no tām kodu uzlīmēm?

kas attiecas uz lidostām..ta man pikst pat siksnas sprādze un gredzens.

pēdējias hīts bija warshavas domestic lidostā pirm pāris nedēļām,...tur tie apsargi vienkārši sick..un tas detektors uberjūtīgs. vajadzēja pat no auss auskaru vilkt ārā...:( večuks, kas stāvēja pēc manis...ilgi nedomāja arī savus iespraužamos zobus kastītē kartīgi novietoja..bet vienalga viņu izčakarēja par dzirdes aparātu:)

Link to comment
Share on other sites

Nemaz nesakiet - man arī šitais joks ar tīkla vadu ir bijis. Vienīgi tur vajag tā pavairāk tīkla vada. Man bija kaut kādi 20m vai tā. Un satīts ritulī, protams. Pieļauju, ka ar mazāku vada daudzumu, vai citādi satītu (kamols?) tā nenotiktu. Patiesībā, ja satīsi kamolā, tad toč nekā nebūs. Vēl vari pamēģināt dabūt kaut kādu sūdiņu, un abus vada galus saslēgt kopā, lai rodas noslēgts loks. Es gan tikai neesmu drošs, vai tas šo efektu mazinās, vai pastiprinās. :D Taču noslēgtas ķēdes vienmēr uzvedas daudz savādāk nekā nenoslēgtas. :p Vēl vari pamēģināt arī citādus tīšanas variantus. Piemēram, vidū mainīt tīšanas virzienu (t.i. saliec vadu dubultā, un tad tin rituli) vai arī pašu vadu aptīt ap rituli...

Link to comment
Share on other sites

Dermantīns

Kā jau divi teica - follijs. Ietin somu no iekšpuses follijā un apkārt follijam apšuj audumu or smth. Varēsi arī būt īsts zaglis, jo magnētiskie pīkstuļi cauri follijam neiet. Tur tā burvība! ))

Link to comment
Share on other sites

man ar taa gadiijies...

bij man 20~ metru kabelis somaa ar ruuteri un citaam fignjaam...

gaaju iexaa Rimi, nopiixteeja domaaju ai poXuj nebij man...

eju aaraa atskan jauks PIII :shock: un apsargs klaat: "iztuxo kabatas raadi kas somaa..."

Labots - G(L)amer
Link to comment
Share on other sites

a vispār tās veiču uzlīmes kas ir ar kontūru, tip kaut kā ar em lauku nahrenizēt. tip tai paša bms ir redzēts, ka šamie preci patur virs kaut kāda devaisa tip izskatās ka parast peles tepiķis:).tik vot kaut kā neticas, ka kontūru (arī rfid čipu) var izčakarēt ar parastu magnētu. tur ir kaut kas vēl...

es te kecerīgu domu parņemts parakos netā, un atadu sekojošu devaisu..manuprāt samērā noderīgs :twisted:

 

kas attiecas uz pašām tā uzlīmēm...viņa šancē 8.2-9.9 Mhz frekvecē. tātad svārstību kontūram ši te frekvece tiek panākta variējot ar 2 komponentēm: kapacitāti (kondiņs prasti sakot) un induktivitāti.

f=2pi/sqrt(L*c) ja mana vecā dullā piere nekļudās:) nu un protams kopējo šo objekta parametru ciparu noteiks tā fizikālie izmēri...tobiš šajā gadījumā garums :) L un C uz tekošo garuma vienību pamanīt būtiski nevar.

tiem kuriem pikst...pamēģiniet uztasīt cita garuma to vadu, ka arī satīt to krepu savadāk...

Link to comment
Share on other sites

Dermantīns

Plb, tur tev taisnība. Es pirms pāris dienām uzrakstīju bms atlūgumu. Apriebās man tie kašķīgie krievi, kas bija biežākie apmeklētāji.

Link to comment
Share on other sites

Vispār ne jau tikai satīts tīkla vads pīkst. Man paziņa staipa līdzi lielās ausis ar garu (laikam 5m) vadu sarullētu mugursomā. Jamam arī gandrīz vienmēr pīkstot.

Link to comment
Share on other sites

par to piiksteeshanu, vads ja ir pareizaa garumaa tad var piiksteet, iesaku autoram nogrizt kaadu gabalu no vada nost.

principa tie kas ir oriģinaalie piikstuļi, tie ir vada spiraale ar kondensatoru viduu.

kaadreiz, kad staigaaju ar laptopu apkaart, tad ar gandriiz katru otro reizi rimiiti piiksteeja, bet neviens nenaaca čamdiit.

Link to comment
Share on other sites

Vismaz reāla iespēja čakarēt apsardzi!

Manai druškai kādreiz bija kaut kādas acu ēnas, kurām bija palicis klāt ficuks, kas pīkstēja visos RIMI un vēl šur tur. Tajā sakarā mums jau beigās bija iestudēta izrāde pārējiem lielveikala apmeklētājiem:

Pārītis ( tobiš mēs )iepērkās un ejot ārā šiem pīkst. Mēs, izlikdamies nedzirdot trauksmi, dodamies tālāk mierīgā, bet ātrā gaitā, līdz mūs panāk bifelis apsargs ar teicienu "Atvainojiet, bet Jums pīkstēja"

Es uztaisu dumju seju un saku, ka arī dzirdēju kaut kādus pīkstienus, bet nepievērsu uzmanību, druška saka, ka aizdomājās un neko nedzirdēja.

Apsags parasti sper ārā tekstu: "Piedodiet, bet man būs jāpārbauda Jūsu soma". To viņš saka vēl tā nedroši, jo labi zin, ka manu somu pārbaudīt nav nekādu tiesību - viņam mani jāaiztur un jāizsauc policija, kura tikai un vienīgi drīkst ielūrēt somā.

Es uztaisu vēl dumjāku seju un uzdodu jautājumu "Kāpēc?"

Apsargs: "Iespējams Jūsu somā ir kāda prece"

Ap šo brīdi jau var nepārprotami sajust publikas uzmanību un spert ārā jau skaļāku tekstu tā lai visi dzird: "Paklausieties, Jūs mani nosaucāt par zagli? Dzirdiet visi - viņš mani nosauca par zagli!"

Publikas uzmanība nu jau ir pavisam neviltota.

Apsargs nu jau sāk taisnoties, ka viņš jau neko sliktu nav domājis, tikai tāda kārtība utt. Katrā ziņā jautrība ir garantēta.

Nobeigums tikai vienu reizi ir bijis ar policijas iesaistīšanos... :-D Pasmējamies mēs visi!

Link to comment
Share on other sites

jautriiba garanteetea? :)

un āris stundas izčakaretas, pie tam tad tev pagadījušies intleģenti apsargi, jo lielākoties viņi ņem ar masu...

Link to comment
Share on other sites

Tā ir parasti apsargi daudz jautājumus neuzdod, lai varētu šitā viņus čakarēt, tad kas tas pa apsargu, ja var šitā viņu iespaidot :mrgreen::mrgreen: Manos gadījumos pienāk milzīgs bifelis klāti, 2x garāks pa mani un saka "aizies uz apsardzes telpu lūdzu" vismaz labi jau, ka beigās pasaka "lūdzu"

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Es nesaprotu, juus visi jauni vai izskataas peec glupiem? Cik man ir piiksteejis, ne apsardze klaat naak ne kaa. Mosh man feiss dobrijs! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Nesaprotu ko jūs darāt ka jums kaut kas pīkst. Man nekad mūžā nekas nav pīkstējis.

Link to comment
Share on other sites

Instigater Nez kas tad tas pa veikalu kurā tu iepērcies :mrgreen::mrgreen: tad jau tu moš vari mierigi savākt preci un nemaksāt :mrgreen::mrgreen:

 

Bet nu problēmu atrisināju, ieliku somā jaunu smuku tīkla kabeli, liekas ka bija kaut kādi 6 metri garš un problēma atrisinājas, tas bija diezgan pavecs kabelis, vēl ar cieto apvalku, ne tā kā tagad ir smuks ar mikstu apvalku :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tēma jau sena, bet interesanti palasīties bija, kā jums gadījies.

nu nez, man nekas tāds nav bijis. Esmu staigājis Alfā, Olimpyā ennnn reizes ar mugursomu kur iekšā atrodas Laptops (arī lādētāja vads), bezvadu pele, Austiņas, vairāki DVD-RW, fočiks. Bet nekas nav pīkstējis.

UTP CAT5 kabeļa nebija somā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...