Jump to content

Kā jūs nēsājat savu tel.?


Recommended Posts

Nokia 9500- kabatā neērti nēsāt, tāpēc tiek nēsāts tādā nelielā somiņā, kura liekama pāri plecam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zhagis

    2

  • THE BEST

    2

  • Xirx

    2

  • Konstatators

    3

q64silver

Kabatā, mugursomā, čemodānā...

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

Nēsāju bikšu kabatā(Parasti labajā priekšējā). Bikses nēsāju šauras, takā telefonam nav iespēju izkrist.

Kad kāpju auto lieku jakas kabatā vai panelī pie šaltera.

Ofisā stāv uz galda.

 

Ar atslēgām, gan kopā cenšos nelikt. mazcenas nokia pēc ~2 gadu lietotšanas izskatijā slabi, bija nedaudz nomatējies stikliņš. Sony-Eriksons man pusgad alaikā ir zaudējis krāsu no visiem stūriem un kantēm.

Link to comment
Share on other sites

ojohaidi! - točna, bij redzēts šitais, ka videomaģis "kulifonā" patisonsifonā ietīts, un pults jau vispār, plēves muškulis, jā, tad netikai skrambas nebija, tad varēja pat ZUKIFONIX maģa oriģinālo zavoda smaržu saglabāt :mrgreen:

 

mabilu nēsāju džinsubikšu roku kabatā, kreisajā. atslēgas gan tur diezko labi nav likt klāt, iepriekšējam telfonam viens un div ekrāns saskrāpējās pēc suņa. vēl interesanti ja tai pašā kabatā glabā salvešveidīgo kabatlakatu - tad telefonam visos iekšējos brīvajos kaktos saveļās vilnas kunkuļi :)

bij doma pirkt aizsargplēvi toučskrīnam, bet nu i nafig vilkties līdz tai bodei un tos ~10Ls izmest, turklāt toučskrīns ieguvis elegantu plaisu, un 40% laukuma nešancē :) bet labās ziņas ka jauns toučskrīns ebajā maksā 8$... ja tik nebūtu slinkums tur ākstīties :D

 

2 amasiks - vo tas ir labais! dual sim...

Labots - Varonis
Link to comment
Share on other sites

Nēsāju bikšu kabatā.

Bet metāla vāciņš (nokia 6300) ātri vien tādā veidā nobružājas :roll:

Link to comment
Share on other sites

Es parasti turu rokassomiņā, tā, lai ir ātri pa rokai un drošībā. Reizēm somiņām iekšā ir speciāla kabatiņa telefoniem, tad tur arī lieku. 8-)

Link to comment
Share on other sites

labaja biksu kabata ar ekranu uz iekspusi, jo vienam telefonam sasitu ekranu kaut kur sita tapec kops ta laika lieku lai ekrans ir pret kaju :D

Link to comment
Share on other sites

gadu laikaa iegajies ka kreisajaa kabataa ar ekranu pret kaju, pilnigi automatiski, jo pirms vairakiem gadiem ekrans bija uz aru un netisham uzgrudos galda sturim , nu un displejs "izteceja"

Link to comment
Share on other sites

Kabataa :mrgreen: bet nevajag jaukt kabatas un nevajag likt telefonu kopaa ar atslegaam ka man tas vakar gadijaas :mrgreen: Es kka lieku labajaa kabataa ... kreisajaa neerti kkaa

Labots - All_Axcess
Link to comment
Share on other sites

Guest d3admau5

tā kā telefons ir atlokāms, problēmu nēsāt kabatās nav... Arī parastos klucīšu stila telefonus nēsaju kabatās, jo nemēdzu vienā kabatā likt atslēgas, nadu, utt...

Link to comment
Share on other sites

Bikšu kabatā...

Viena švīka laikam ir, bet nu vienalga ar viņu...

 

Kad klausos rādziņu tad lieku kurtkas kabatā vai rokās lai varētu pārslēgt rādziņu!

Link to comment
Share on other sites

Uz jostas somiņā - vienmēr ērti , auto izmantoju "zilzobja brīvroku sistēmu" , nav problēmu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Dundurs

Cerams, ka tev nav lielais N95 ķieģelis... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Man ir pie kājas, kā citi nēsā savus telefonus un citus daiktus, un es cienu cilvēkus, kuriem ir pie kājas, kā tos nēsāju es.

Link to comment
Share on other sites

Jā atbilžu daudz, a kur palikušie tie ar Touchscreeniem (osscar ar savu asus) un XEXE ar p990i? Vairāk gribētos uzzināt no tiem kuri ņemās ar PDA un mob, ar touchscreeniem.

Link to comment
Share on other sites

kā jau teicu, pārsvarā pa jaku iekškabatām vai čemodānā :) vasarā bikšu kabatā vai pie jostas (komplektā ar BT ausi). Nekas īpaši apdilis nav.

Saprātīgakais IMHO priekš PDA tipa telefona ir kozhas soma pie jostas :D, tomēr svars un garbarīti ir nedaudz lielāki.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Kabatā! Un tajā kabatā ir vēl viens telefons.... Mijiedarbībā vienam ar otru tie ļoti labi nobružājas... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest d3admau5

Dundurs

Cerams, ka tev nav lielais N95 ķieģelis... :mrgreen:

Ha, labs joks :D :D

/me gar zemi :D

Link to comment
Share on other sites

kopsh laika gala labaa,priekshejaa bikshu kabata ar kaajaam gaisaa, jo biezhi klausos ar austinjaam, biksees iedilis telefona izmeera taisnstuuris :mrgreen: , pirms paara dienaam iegraabu W950i, to taapat ar kaajaam gaisaa ar ekraanu pret kaaju :)

Link to comment
Share on other sites

Neesmu oriģināls - kopš atceros sevi lietojam mobilos telefonus, es vienmēr tos esmu nēsājis maciņā, kas uzmaukts uz jostas. Pamēģināju nēsāt kabatās - vot i nepatika, pāris reizes tie ir izkrituši kāpjot ārā no mašīnas. Kad savulaik mans Siemens S10 active no kabatas iesvempās dziļā netīrā peļķē, es pa taisno iegāju tuvākajā bodē un nopirku jostas maciņu.

Link to comment
Share on other sites

kabataas 40%, somaa 10%, apenees 20%, aiz zekjes 15%, rokaa 5%.

Neizsargaajos, ar macinjiem utt.

Link to comment
Share on other sites

anakreonts

Siemens C45 5us gadus nolietoju ādas maciņā, tagad gluži kā jauns. Tagadējo trubu - kā parasti - kabatā.

Link to comment
Share on other sites

Es pie jostas macinnaa, vecais bija Siemens CX65, toreiz tam nopirku orgginaalo Siemens macinnu, tas aatri sapliisa, tad taadu daargaaku aadas. Tad telefons nobeidzas un nopirku SE K800i. Arii tam dereeja tas ieprieksheejais maks. Veel man ir SE rokas siksna un ir arii garaa kakla siksna, bet abas shiis trubas bik pa smagu, lai neeseetu kaklaa-taapeec nekad taas siksnas neesmu lietojis....

Link to comment
Share on other sites

Guest RoLeRzzz

Es arī kreisajā bikšu kabatā ar ekrānu uz kājas pusi, jo mans pirmais tel bija siemens c35i un daudzi mani biedēja ar telefona radiāciju, tāpēc es centos tel antēnu turēt pēc iespējas tālāk no sevis. Es vienkārši nevaru ielikt telefonu otrādi, jo tad rodas kkada nepabeigtibas sajūta. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest d3admau5

He, paturpināšu :)

He, kā jau daži rakstīja, arī es nēsāju labajā (TIKAI!), priekšējā bikšu kabatā ar ekrānu pret kāju, telefons kājām gaisā... Parasti biksēs izveidojas telefona formas nodilums :D Nesaprotu tos, kas telefonu liek aizmugurējā bikšu kabatā... Ne apsēsties var... un viegli saspiest displeju...

Link to comment
Share on other sites

Pleca somiņā kopā ar maku. Nekas neskrāpējas. Skrāpējas tikai tad, kad izkrīt no rokām uz asfalta vai tml. virsmām.

Link to comment
Share on other sites

visi to aizsargpleevju/macinju lietrotaaji manaas aciis ir konkreetie sovjetlaiku zhiidi

 

He.Neilgi redzēju,ka TV pulti vēl šobaltu dien tur celefāna celkā!

Bet ir gadījies mobilo bāzt zeķē.Kapēc?

Nekad nevari zināt rezultātu!Pēc kārtīga kautiņa ar sīkpiržiem(un ja tu esi nosists gar zemi un nespēcīgs),tie parasti taisa kantori.Ir bijis gadījums piedzīvot!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...