Jump to content

Iznaakusi firefox 3 beta versija :)


malinens2
 Share

Recommended Posts

jaunaa versija eed 60 MB RAM ja atveerti 2 logi

ĀĀĀĀ!!!

Katastrofa!!!

Man kompim 64Mb RAM!!! Plzzz help!!!!11!

 

Bļ*, kurā gadā jūs dzīvojat, ja uztraucaties par pārdesmit Mb operatīvās atmiņas?

Baitup*sēji...

 

Un nettwerk - spārdies kā gribi - Safari lieto gandrīz tikai Mac'isti.

Uz Windozes Safari ir reta parādība.

FF ir stipri izplatītāks, līdz ar to arī vairāk neskaidrību no visādu lāmju puses.

Man, piemēram, ar FF nav nekādu problēmu. Lietoju jau pietiekami ilgi (kādi 2 gadi būs).

Lieku galvu ķīlā - ja Safari būtu tikpat izplatīts, cik FF, brēcēju un vaimanātāju skaits būtu ļoti līdzīgs.

Vienmēr kādam atradīsies kaut kas, ko uzd*rst, kur atrast kādu vainu vai konstatēt savu līkrocību.

 

P.S.

Es nesaku, ka Safari ir slikts, bet nevajag to pacelt dievišķos augstumos...

Pašam darbā tūdaļ paredzēta pilnīga pāreja uz Mac un visticamāk, ka tiks lietots Safari, jo uz patreiz tur esošā Mac'a ir Safari un neredzu nekādas vainas.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

malinens2

es neko neesmu teicis, ka ff rij daudz rama. (Raksts #20).

Kaa jau es teicu, taa jau ir gaumes lieta kaadu brauzeri izmantot. Man ieksh ff patiik taa ergonomika, web vietnju atteelojums un nav nekaadu lieku pribambasu

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nekā ideāla nav. Katram pārlūkam ir savi trūkumi un plusi. Nu rij FF atmiņu, un priekš >1GB operatīvās tas ir daudz?

 

Vot stāsts nesen iz dzīves. Vajadzēja ļoti īsā laikā pasūtīt biļetes, tad es lietoju tā saucamo kakaino FF, bet kolēģis operu - nu pie vienām un tām pašām banku tranzakcijām opera ar jaunāko versiju ieklemmējās un darījums gandrīz nojuka un nācās meklēt rokā pasūtīto biļeti interneta plašumos. Lai gan beidzās veiksmīgi, bet nepatīkami.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

taaks, paarluuku fani!

tagad runaasju dogmatiski

ie - savaa pamatizpildiijumaa drankjis, bet dzineejs pats asjaakais

neviens nav vainiigs, ka grjobennie indiesji uzlikusji miiksto paarluukam, jo jamiem interneta nav

paarluuka aadas, kuras izmanto ie dzineeju ir daudz, bet labaakaa ir maxthon!

 

par geko dzini - firefox ir taads monstrs, lai mirusjie apgraabstas

ff kaa opensorce ir tik daudz optimizeets, ka sapinies pats savaas kaajaas

lietojams bija liidz 1.5 versijai......

ir paarluuks "kmeleon" uz geko dzinja - iesaku paskatiit, ibo buusiet patiikami paarsteigti......

neaizmirsiisim netscape navigator :D - smags jau ir, bet izbaazj stabilitaatee ff kaa bullis pirmgadnieci govi....

 

opera - no comments - pareizi konfigureeta straadaa kaa pulkstens

probleema tur, ka no saakuma tas bija maksas produkts un nekonkureetspeejiigs ieksj tirgus....

 

safari - izmantoju paara reizes - vizuaali nepatika, tehniskam veerteejumam truukst iemeslu

varu teikt tikai to, ka porteetie softi uz nenatiivaas os ir parodijas :D

 

lynx - speeks paari visam....

un nevajag tikai kakaat - protams, ka draugos bildiites neredzeesi, mhhhhh

toties aatruma un ekonomijas zinjaa mmmmmmmmmmmmmmmmm

Link to comment
Share on other sites

Lynx tieshaam man ir izliidzeejies, kad man steidzami vajadzeeja atrast info internetaa un netiku ieksh KDE, tad no console ar lynx atradu visu un nebija jaachakareejas...Sachiniits tikai arii KDE...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nepiekrītu. Ja salīdzina pēdējās relīzes, varu restartu pārlūkam taisīt reizi nedēļā (lietoju hibernate). Stabilitāte ir stipri uzlabojusies, nokarināt ir aizvien grūtāk.

 

ff kaa opensorce ir tik daudz optimizeets, ka sapinies pats savaas kaajaas

lietojams bija liidz 1.5 versijai......

 

P.S. Ko dod ātrdarbība, ja nav funkcionalitātes?

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

mezhavecis - es arii lapsi hiberneeju

nu jau buus divi meenesji apkaart bez restarta, xpsp2 un ie/max

un zini - nekaadu probleemu

 

atvaino, bet maxthon jau standartaa satur vairumu nepieciesjamo funkciju, ieskaitot taadas, kuras ff tikai sapnjos raadas....

pie kam saliidzinot kaut vai instalaacijas izmeerus - viss ir skaidrs

protams, ka tas buus subjektiivs viedoklis - ff ir neizdevies meesls, kuru plasjs kolektiivs meegjina uzlabot sacjakareejot veel trakaak

pie kam, pakljaujoties saakotneejai reklaamai, bars p0keru ar putaam uz luupaam staav un kriit par to meeslu.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Maxtons ir IE ādiņa.. nevis pārlūks no 0.

Priekš ādiņas installs uz 2.5Mb ir daudz :)

FF ir kaudzēm pļuginu...funkcionāli ir viss ko var gribēt..

Bet nu Maxtonam IR feinas fīčas.

Kaut vai ka sūds nekustina flašus visos tabos bet tikai aktīvaja..Sīkums, bet ļooooti neslikti.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

drīzāk ALFA (neticu, ka šitos gļukus, kas ir uz katras 3. lapas nevarēja izlabot līdz izlaida BETU)

Link to comment
Share on other sites

Psc..atkal gaumi uzspiezham? Tikpat labi BMW rullz Audi sucks..labaak uzlieciet gan Operu gan Firefox un miers - katrs savaam lietaam..

Link to comment
Share on other sites

NUU un ka eed 60 MB ? Firefox 2 ar atvertiem diviem logiem eed 50 nu un ? Vaitad tas kko maina ? Vaitad ejot spelees tu atsasi ierubitu paarluuku ar 10 tabiem ? Uzskatu ka Lapsinja ir labakais parluks .. Ar IE7 veel varetu dzivot, bet opera ir totaals murgs .. Izmeginashu 3 versiju

Link to comment
Share on other sites

Hmm, diez kur palikšu tie, kas atgalvoja, ka patiesībā Opera valda internetu pārlūku pasauli un patiesie cipari statistikās neuzrādās dēļ tā, ka pēc noklusējuma Opera tika atpazīta kā Internet explorer? :twisted:

Link to comment
Share on other sites

malinens2

katram paarluukam ir savs labums :)

bishkji ne pa teemu:vai citiem brauzeriem var uzlikt ActiveX iznjemot IE (baigi vajag)?

Starp citu ieladēju jaunako netscape navigator (laikam 9. versija) un šis brīnums rij 2x mazāk RAM nekā ff :mrgreen:

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...