Jump to content

Torenti


Guest
 Share

Recommended Posts

Kaads zin kas iisti ir ar tiem torrentiem? Visi saka daudz labaaks par dc++, tur viss esot, tjipa super. Nu bet kad ieeju piemeeram ihack.lv, vai torrents.lv, tur tachu minimaali kas ir, speeles labi ja 15 kopaa ir. Es kautko nesaprotu vai kaa? Piemeeram dc++ es varu atrast daudz ko vairaak un aatraak. Kaads var paskaidrot vai taa tas ir, vai es veel neesmu apjeedzis to torrentu lietu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Maarcis

Torrentu (trekeru, tā laikam sauc) ir daudz, varbūt kādā arī atrodi, ko meklē.

Link to comment
Share on other sites

Viss jaunais ir. Vidēji parādās 1 - 4 stundām pēc NFOrce relīzem. Vecākas lietas par 2 menešiem LV torrentos nedabūsi. Ja ir daudzi seederi, tad ātrums ir diezgan iespaidīgs. + nekādu feiku nav.

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Protams, ka runa ir par ārzemju torrent lapām.

Latvijā nav ko meklēt. Vari pat nemēģināt.

 

Ja vēlies visko jaunu, tad ej uz suprnova.org

Tikai tāda lieta - jākaļ, kamēr karsts (pirmā nedēļa pēc iznākšanas).

Pēc tam jau var būt tā, ka ilgāk jāvelk.

Labākais klients ir bitcomet. Klausi mani. Esmu pieredzējis torrentists. icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu shitie LV trakeri taksh iesuukaa nereaali... aizej un pieregjistreejies kautvai ieksh torrentbits.org un tad tu redzeesi ko noziimee torrent speeks, jbtvjmkj

Link to comment
Share on other sites

Kaads zin kas iisti ir ar tiem torrentiem?

 

Domāju, ka vislabākais variants kā uzzināt par torrentiem ir IZĒSTIES pašam cauri, uzliekot programmu un visu "izpīpējot", savādāk grūti iegūt pilnvērtīgu priekštatu!

Aizej uz kādu no augstāk ieteiktajām adresēm, novelc Tev vajadzīgu torrent failiņu [būs ap 40kb] tam sagatavōtā folderītī un tad atver to kādā torrent klientā un usjo - skaties tālāk....

Link to comment
Share on other sites

Protams' date=' ka runa ir par ārzemju torrent lapām.

Latvijā nav ko meklēt. Vari pat nemēģināt.

 

Ja vēlies visko jaunu, tad ej uz suprnova.org

Tikai tāda lieta - jākaļ, kamēr karsts (pirmā nedēļa pēc iznākšanas).

Pēc tam jau var būt tā, ka ilgāk jāvelk.

Labākais klients ir bitcomet. Klausi mani. Esmu pieredzējis torrentists. [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

Nu nazis. Pieredzējis torrentists icon_confused.gif Ej uz torrentbits.org, Noķer brīdi un piereģistrējies. Pirmajā brīdī būs pagrūti wait time dēļ, taču pēc nedēļas šis laiks pazudīs.

Taču pastu neklausies, LV trakeri ir arī labi! 5 sīderi un tavs trubas maksimums. Spēles reāli Lv trakeros ir apmēram 12 stundas pēc viņu relīzes!

Link to comment
Share on other sites

par torrentbits neko sliktu neteicu.

latvijas torrenti tiešām sucko. pie šitā pieturos.

tikai tu nepaskaidro iemeslu kāpēc viņi sako! Ja es pasaku - tu esi idiotsm nepaskaidrojot iemeslu, citi foruma dalībnieki domās, ka esmu muļķis, jo redz nevaru pateikt kāpēc es tā saku. Šoreiz saku tā, tāpēc ka tu nepaskaidro iemeslus kāpēc lv torrenti sako. Man viņi ļoti patīk, jo tieši no turienes man ir vislielākie ātrumi!

Link to comment
Share on other sites

pasta, nebrauc virsuu lv trackeriem. nav ne vainas. torrentbitos viskas jauns ir, bet nu lielais kvantums diezgan pamatiigas drazas, gruuti izsekot liidzi, kad paraadaas kas noderiigs jauns. a suprnova.org ir taads dranjkjis, kas tikai savaac torrentus no citiem saitiem kopaa. atrast jau visu ko var, bet biezhi vien peeru maz.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu' date=' suprnova.org neiet tikai man vai arii vinjs tik tieshaam ir nobrucis?[/quote']

 

Jaa Suprnova neiet jau kopsh 31., bet man pilniibaa pietiek ar Torrentbits.

 

P.S. Visiem iesaku nokachaat jaunaako The Daily Show episodi par ASV veeleeshanaam.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Torrentbits.org (100000 lietotaaju - un tas arii ir maximums)

 

Filelist.org (120000 registreeto lietotaaju un kaapj...diemzheel ar aktivitaati shvakak kaa tb.org)

 

 

BitSpirit vai BotComet klientu nem un velc torrentus vesels, labaak man iepatikaas bitSpirit, jo comets nokaraas biezhi ja darbinma kopaa ar DC++(visapar neizmantotu dc++, bet jaamet aaraa feikeri no huba...maitas daudz saraduzhies...)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
q64silver

Demonoid.com

 

"The CRIA threatened the company renting the servers to us, and because of this it is not possible to keep the site online. Sorry for the inconvenience and thanks for your understanding."

 

Tas ir viss?

 

Meklējot google, izskatās, ka tā nav pirmā reize sakarā ar CRIA. Arī jaunu ziņu nav... :???:

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

darklight

nez, es palieku pie DC++ un nesūdzos. Varbūt tāpēc, ka pašas jaunākās spēles man nafig nav vajadzīgas (kompja mazspējas dēļ)

Link to comment
Share on other sites

A ko tu gribēji? Kādreiz tā haļava beigsies.

Kamēr nav beigusies - kačājiet, kačājiet vaigus piepūtuši, to ko vajag un nevajag :D

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Neapkakaajiet Latvijas torrent trakerus. Man pasham viens mazinjsh ir :) Un patiesība pietiek ar vienu sīderu, lai otrā galā ātrums buutu lielāks neka no ārzemēm.

Link to comment
Share on other sites

es kaa pieredzeejis torrentists wieteejaa pusee...

labakie trakeri

Outlaw.lv

Tracker.deep.lv

un pa reizei kko war atrast Danger.lv

tas pac atiecaas uz shitiem - jaakalj kameer karsts...

Link to comment
Share on other sites

Manā uztverē, ja saprot krieviski , tad labākais tracker ir torrents.ru . Kā ne kā 3 lielākais pasaulē ar 150 tūkstošiem torrentu. Liels pluss , ka viss ir normāli sakārtots pa tēmām . Ja kāda vajadzība, nav jābakstās. Nu jā , arī , ja kuram vajag ātrumu - var uzskatīt ka būs (kaut ne Latvijas , bet ar pamatīgu iespēju , ka kādi jau būs no Latvijas iekšā :) )

Link to comment
Share on other sites

torrentspy.com - ljoti biezhi var atrast arii retas filmas/muzonu etc, kas daudz kur citur nav - bet ja pareizi saprotu, tad vinji arii nodarbojas tikai ar torrentu apkoposhanu?

Link to comment
Share on other sites

Ziniet,man antene vakar veetraa nogaazaas,shodien lija lietus,taa ka neko nesanaaca salabot,bet ko pablenst gribaas. Zinu ka pazogu mazliet, pa TV licenci vismaz maksaaju . Taapeec shodien atljaushos izmantot kaiminju ieteikto krievu file serveri.

Vismaz ikdienaa gan vairs iisti neizmantoju torentus filmu zagshanai, varu aiziet arii uz kinoteaatri, kur kvalitaate un sajuutas paarspeej kompii vai teljukaa stulbo blenshanu. VAru vieniigi atziities, ka esmu nokashaajis un glabaaju visas Simpsonu seerijas.

Link to comment
Share on other sites

tai torrents.ru visas rietumu filmas šķiet ir ar krievu tulkojumu. vienīgais, ko tur var vilkt lejā ir krievijas mūzika un krievijas filmas. oriģinālais angļu staff - thepiratebay.org.

Link to comment
Share on other sites

Māris Rozītis

torrents.ru --> tur ir ljoti daudz labas pronas (pieregjistreeshanaas no 2.00 liidz 17.00 peec Maskavas laika)

Link to comment
Share on other sites

Ja grib angliski filmas , tad tanī torrent.ru vienīgi DVD (i tad jaskatās vai ir izvelē), bet ja sagribās HQ mūziku, tad jau būs orģinālvalodā :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

torrent.ru labs.

Pat gadu un vairāk veci torrenti ir normāli novelkami.

Ātrums labs... dēl tā ka daudz LV useru :)

Lērums ar pergām.. Nevienā LV torterkerī nav tādas pergu izvēles :)

Link to comment
Share on other sites

aarzemju torrentu miinus ir taads, ka lloti daudz provaideru ir piegriezushi, limiteejushi download aatrumu. Bet nu vienoziimiigi labaak kaa DC++, kur ja ko dari no viena usera, tas izdomaa, ka vajag aiziet paseedeet uz poda un izsleedz savu PC, kaa rezultaataa tev jaagaida, kad vinsh no taas havajas atnaaks atpakall-a varbuut vinsh tur 2 meeneshus noseezz....

Link to comment
Share on other sites

labi, bija mazliet cits servers domaats, bet kameer ir patvalja: tfile.ru

Eh piemetiishu ar klaat mininova , ar ir naacies, izmantot, jo Simpsoni man ir radinieki un gribaas vinjus pastiities... .

 

Bet jaa, nevienu ieveeriibas cieniigu LV trakeri neesmu sastapis, ir jau gruuti atrast aarzemees kaadu kvalitatiivu un labu trakeri, kur nu veel ieksh LV.

Buutiiba jau vinjiem biija pavisam cita, bet nu ir aizskreejis piraatismaa speeciigi, kaut gan Open Sourci veel arvien var dabuut.

 

P.S. cerams nebuus kaa ar KAazu, apkarot nepeeja, tad paarpludinaaja ar viirusiem. Skjiet jau ka cita varianta arii nav, jo likvideejot vienu serveri, buus triis vietaa, taapeec nobendeeja dabiigaa naavee bez lieka trokshnja.

Labots - grisha
Link to comment
Share on other sites

Eu dzeki, varat paliidzeet, man draudzene saka ka grib Tiramisuri, a kas tas taads ir? Nu no eedamajiem kaut kas? Dzirdeets i, bet kuraa nodallaa taadu dabuut :lol:

Sorry, ka ne tajaa sadallaa te posteeju....

Link to comment
Share on other sites

Tiramisu un tas i eedams. Kaapeecman atminjaa ieshaavaas Tiramisu sakne.

Nezinu,bet vai tik nav jaameklee Aazijas valstu iestaades?

Link to comment
Share on other sites

Vot vina pateica nosaukumu, bet nepateica, kas tas i....

Man atkal saistaas ar kaut kaadu sieru....

Link to comment
Share on other sites

Kurš te teica ka labākais klients ir BitComet?

Man sākumā bija un gļukoja nejēgā, tagad lietoju uTorrent un saku ka labāka klienta nav un būt nevar!

Link to comment
Share on other sites

kalnietis

speeles labi ja 15 kopaa ir. Es kautko nesaprotu vai kaa?

Visticamāk, ka kaut ko nesaproti.. lai gan neesmu bijis tajos trekeros, bet vienā citā tagad redzu, ka ir 200+ spēles..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...