Jump to content

WLAN uz pagrabu


Guest Emirats
 Share

Recommended Posts

Hmmm Kā jus ieteiktu mand dariit? Lieta tada - man vajag no otraa stava dabuut i-netu uz pagrabu...

 

tas wirless stars iet cauri diviem dzlezsbetona parseguma paneljiem un vai tas vispar ir iespejams... nekad nav bijusi darishana ar bezvadu tiklu, jeb man vajag papildus kautkadus pastiprinatajus jeb hz ko :D

Labots - Emirats
Link to comment
Share on other sites

Labāk novelc kabelīti. Sēdēt pie tāda "tjūnēta" WRT54GL verētu būt kaitīgi veselībai.

Link to comment
Share on other sites

Guest Emirats

hmm stulbakais, ka tiko remonts uztaisits un negribas regibpaa griezt caurumos lai neta kabeli nogadatu uz pagrabu, jeb urbties cauri :((( ir veel kadi piedavajumi?

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš
regibpaa griezt caurumos

riģipša burvīgā īpašība ir tukšums (lielākoties) aiz sienas, kas nodrošina izcilu darbošanos ar tīkliem/vadiem arī pēc remonta. vajag vien kreatīvu!

Link to comment
Share on other sites

Pameklē googlee pēc atslēgas vārdiem "windsurfer wifi" Mājas apstākļos ir iespējams uztaisīt šādu signāla pastiprinātāju konkrētā virzienā. Pašam bija problēmas ar signāla stiprumu starp stāviem, un ar šo uzparikti viss tika atrisināts, tikai nezinu vai Tavā gadījumā palīdzēs, jo man bija 2vu stāvu robežās

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nu es nezinu, bet man caur diviem dzelzbetona paneljiem pagabraa kjeera netu prastaakais dlink ruuteris to suutot un gigabyte psmcia karte lapsii to kjerot...

Labots - kaut_kaads
Link to comment
Share on other sites

Tā būs kā būs: ir "infrastruktūra", kur Planet WRT-414 ar bik labāku antenu, daudzdzīvokļu bloku mājā atrodoties uz 1. stāva grīdas provaidē netu 2. stāvā esošam PC ar Linksys WMP54G WLAN karti, dzīvokļi izvietoti "pa diagonāli"- augšējā stāva dzīvoklis ir blakus virs dzīvokļa 1. stāvā, abas WLAN iekārtas gandrīz viena zem otras. Rezultāts- signāla stiprums 15- 35%, it kā puslīdz stabils, bet atsevišķos gadījumos aiziet līdz 0 un pazūd..

Labots - andzha
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ir tak arī iekārta kas ļauj netu palaist caur 220 V.

Vienīgais nosacījums ir ka jāsakrīt fāzēm!

Kas tas par murgu, kaads man var sho izskaidrot?

Link to comment
Share on other sites

Nu kas tev nav skaidrs?

Vienā rozetē iespraud vienu raidītāju/uztvērēju otrā otru.

Nosacījums ka tev augšā un pagrabā jābūt vienādām fāzēm.

Link to comment
Share on other sites

ja tev ir linksys rūteris tad vari provēt likt repīterus

 

------------

Viena Linksys rūtera cena ap 40 Ls

Viena Linksys Repītera cena ap 50 Ls (precīzi neatceros)

Link to comment
Share on other sites

Man nav nekas pret ja taa ir par tiem 220V, var kaut nets iet caur tualetes papiiru...

dzirdu pirmo reizi

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Rekur pirmo linku ko atradu caur google

http://www.trust.com/products/default.aspx...TWORK-POWERLINE

 

Man pašam vienā vietā jau vairāk kā gadu viss strādā bez problēmām.

 

Vienīgā nelaime ir ka pie mums neviens neko tādu netirgo.

Ja kādam datoru veikalā paprasa tad visi kratās vaļā.

Vācijā un Šveicē šīs lietas tirgo gandrīz katrā lielveikalā.

Ja ir interese varu rīt apskatīties kāds modelis man strādā!

Link to comment
Share on other sites

leon, biju par šādu variantu dzirdējis , bet dzīvē vēl neesmu pieredzējis... inčīga manta un tur līdz 200m .. hmm .. esi informēts par cenām latvijā? cik varētu viens komplekts maksāt? hmm baigi līdzīgi vdieseliem caur tiem var laist netu kautvai pa tramvaja sliedēm ..

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Man pašam vienā vietā jau vairāk kā gadu viss strādā bez problēmām.

ATVAINOJOS VISIEM!

kaa juus pasji redzat - kljuudiijos(atkal)

leonam vispaari nav probleemu un pie taa paiksim!

ja leons to nesapratiis - jamaa kaulus grauziis pterodaktils.

 

kas, pie velna, ir pterodaktils?

pareizas atbildes suutat uz 159

feedback negaidat....

Link to comment
Share on other sites

paldies, tikko izčekoju visus e-veikalus un neko neatradu iekš LV (pareizi teici)..

 

varbūt es kļūdos, bet pēc idejas viens no tiem ir māsters (sava veida AP) un otrs sleivs, tātad seko jautājums -> cik vienā ēkā var būt sleivu? Pieņemsim, ka adapteris padot netu 200M rādiusā, vai ir iespēja sabūvēt iekšējo tīklu ēkā izmantojot tikai šos adapterus kā sava veida akcespointus? Signāls iet arI uz blakus māju?

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

Nu ja atmiņa neviļ tad starpība nebija, pirku vienu komplektu (tas ir 2 gab) plus vēl vienu atsevišķi.

Principā ir saslēgts tā ka ir routers wi-fi kuram pieslēgts viens kurš ieslēgts attiecīgi 220V rozetē un nākošie

divi ieslēgti otrā un trešā stāvā. Cik var saslēgt maksimāli nemāku pateikt. Jāpaskatās manuālis.

Link to comment
Share on other sites

tikko palasīju manuāli - štelle laba , bet līdz zināmām robežām :/, cena adekvāta ... sākumā likās baigi zemā, bet palasot informāciju viņu pdf failos ... lab mans gulēt , būs jautra diena :p ..

Link to comment
Share on other sites

Svarīgākais moments lai sakrīt fāze!!!

Ja privātā mājā ir trīs fāzes, tad var būt problēmas, jo vienā telpē var būt viena fāze, bet otrajā cita.

Link to comment
Share on other sites

Latvijā ir pieejami aparāti tīklošanai pa 220V kabeli. Hints - jāatrod kas tirgo "netgear" produkciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

latvijaa tirgo

veersties eoz.lv pie r@miza, ja atminja nevilj

ps - komas veel naf....

Link to comment
Share on other sites

šitā štelle pa elektrības vadiem esot baigi labā. pirms kādiem 3 mēnešiem pētīju kas un kā. cena vācijā bija 100-120eur par 1 komplektu (1 ieeja un 1 izeja). velk ap 300m pa maiņstrāvas kabeli, taisnība arī par fāzēm - jābūt vienai un tai pašai. vienīgais kas mani atturēja no pirkuma bija neesamība Latvijā. pēc dabas esmu bailīgs un bez garantijas neko nepērku!

Link to comment
Share on other sites

Pirmais ieteikums būtu aizņemties kādam to wireless rūterīti un paprovēt velk vai nevelk un ja velk vai signāls ir pietiekošs. Es domāju, ja tas ir taplops ar normālu iebīvētu antēnu nevis ar kādu USB vai PCMSI puļķi, tad vajadzētu kauk ko sataustīt. Bet ja mājās ir normāls neta pieslēgums un/vai svarīgs ir ātrums, tad anyway pudeles caurums būs tieši tas wireless.

Ja pagrabā stāvēs stacionārā kaste es balsotu par vadiem, bet ja tas ir taplops tad protams wireless.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...