Jump to content

Firewall vīrus vai kas?


Nortons
 Share

Recommended Posts

Tātād nolādēju FIFA 08 no-cd cracku. Mans avast antivīrus pasaka ka tur ir vīrus domāju kautkāds shits paņēmu izslēdzu antivīrisu, ieliku cracku. Slēdzu atpakaļ antivīrusu, tad tieši izslēdzās firewall. Mēģinu ieslēgt firewall neizdodas kad spiezhu enable now viņš parāda ''We are sorry the security center could not turn on windows firewall. To try turning on the firewall yourself, go to the windows firewall in control panel. In the windows firewall dialog general tab, select on (recommended), and then click ok". Tā arī daru eju uz control panel panjemu Windows firewall atkal uzmet šādu brīnumu "windows firewall settings cannot be displayed because the associated servise ir not running. Do you want to start the Windows firewall\internet connection sharing (ICS) service?" Uzspiezhu Yes parāda "windows can not start the windows firewall/internet connection sharing (ICS) service"

Arī kad izdzēsu to crack, viss rādijās tāpat...

 

Kāds nezin ka pa štelli? :-(

Link to comment
Share on other sites

Craku izdzēsi, bet vīruss jau sen ir aizceļojis citur un bloķējis ugunsmūri, gan jau vēl kas atklāsies.

Safe Modē izskanē uz vīrusiem, adware/spyware, bet nav teikts, ka nevajadzēs nopietnākas darbības. Nu kur ir prāts, ja antivīruss ar pirkstu iebaksta, ka failā ir vīruss, to ignorēt.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Hā hā hā !

Nefig likt antivīrusu, ja pie pirmajiem mēģinājumiem cīnīties ar vīrusiem tu to izslēdz ?

Karoče skanē iekš safe mode ar zarazu ķērājiem!

Link to comment
Share on other sites

piemēram citām lietām tā ir. Ka antivīrus uzskata, bet tas nav īstenībā vīrus. Vienk man mazs cietais tāpēc negribas liekus 3 GB turēt uz tā...

Bet vai kāds nezin kas tieši pa problēmu?

Link to comment
Share on other sites

ja nebutu tik stulbs, tad paskatitos boot foruma.... kā saka neesi tu mums pirmais te tāds!!!

 

P.S. stāsts iz dzīves

kāds cits atjautigs sīcis bija izdzesis kaspersky, tikai tāpēc, ka tas patstāvīgi kvieca un neļāva normāli strādāt...

Link to comment
Share on other sites

Atvaino, bet es jau meklēju pa forumu un vēl nēesmu atradis jo ir ļoti daudz topiki kas saistīti ar firewall...

Tāpēc lūdzu nevarētu iedot tiešu linku, vai paskaidrot kas tieši jādara?

Link to comment
Share on other sites

foruma ir tada sadala VĪRUSI.... drīkst ielūkoties tur.

 

Par stulbumu ir jamaksā!!! Tā ka sāc kaut ko darīt pats un kā jau tev teica JA NEPROTI - NEZODZ!!!

Link to comment
Share on other sites

tagad es jums prasīju lai visi jūs rakstat bezjēdzīgu offtopiku? Ja nemākat palīdzēt tad arī neraksti bezjēdzīgus postus lai būtu +10...

edulcer es jau visu laiku pa turieni meklēju.... :-|

Labots - Nortons
Link to comment
Share on other sites

Ir iegūts vīruss.

 

Ja no tā kompja tiek darīts jel kas kaut nedaudz nopietns, kur tiek ievadīti kodi/paroles, tad man nebūtu miera, kamēr nebūtu saglabājis vajadzīgo / nonesis visu pa tīro + format c: / uzinstalējis pa jaunu / noskanējis saglabāto ar labu antivīrusu.

 

Nevari taču zināt, tieši cik un kādi trojāņi un keyloggeri tika izplatīti pa kompi, kad veici neapdomīgo darbību... A to skaties, - kādam naudiņu sāks tērēt Namībijas pilsoņi...

 

IMHO...

 

PS Domāt vajag... :/

Link to comment
Share on other sites

Mana klavene nestrādā vēl safe modā :D viņa ieslēdzas tikai tad kad logini parādās :-D faking Logitech...

Ā ka šodien slēdzu PC iekšā man uzmetās errors kur bija rādīts ka nevar palaist un atrast scvhost.exe aizgaaju paskatijos tik tiešām man viņās nav. :-D Kāds nevarētu pateikt kur lai dabū atpakaļ viņu?

Link to comment
Share on other sites

format :c ...

Ja klaviatūra nestrādā safe mode, tad jau droši vien USB klava, tad biosā ieslēdz usb enaible un viss būs, ne jau Logitech ir vainīgs, bet līkās roķeles... :-D Ir šitie gadijumi redzēti, kad nobloķē ugunsmūri, diezgan bezcerīgi ir atgriezt kaut ko atpakaļ, nu bet vari mēģināt

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, kā viņš BIOS tiks, ja Klāva parādās tikai pie logon?

Viens no iemesliem, kāpēc man vēl nav tādas usb klaviatūras...

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, kā viņš BIOS tiks, ja Klāva parādās tikai pie logon?

Viens no iemesliem, kāpēc man vēl nav tādas usb klaviatūras...

Biosā jau strādā, tikai pēc biosa ielādes nestrādā

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
cureit un safe mode palaid fullscan...

Bet skatos ka laikam nevarēs sataisīt...

Tu vispirms izdari , ko drunk_lizard tev ieteica .

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau var mēģināt SYSTEM restore, bet pirms tam gan noskanē pret vīrusiem safe mode.

Labots - Zummyman
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...