Jump to content

Jēga no jaunas AGP videokartes?...


q64silver
 Share

Recommended Posts

Ir paveca sistēma P4 2.8 Northwood/Gigabyte IPE1000Pro ar AGP slotu/1 Gb (512x2) DDR 400/GF FX5900XT/ PSU WinTech 350W. Ir doma upreidot sistēmu uz jaudīgāku ar procesu Intel 6550, 2 Gb RAM utt. Pēc M79.lv cenām izeju apmēram uz 450 Ls (bez cietņa, jo pietiek savējo 160 Gb). Principā nekā dārga un īpaši jaudīga, bet viss ieperas videokartē, jo esmu NFS fans kopš tās pirmsākumiem un ProStreet garām nu nekādi nevar palaist (tāds vien sīkums).

 

Pievērsu uzmanību X1950Pro kartei ar AGP, jo PCI-E man neder. Saprotams, ka AGP jau ir mironis. Datora upgreidam neīpaši gribas tērēties, principā pietiek, nu bet videokarti gan gribētos nomainīt. Ja jau kādreiz sagribēsies, uzlikšu AMD 6000+ ar kādu MSI K9... māti, bet...

 

Jautājums spečukiem:

1) kā ir mātesplatēm divkodolu procesoriem ar AGP slotu, dabūt var? (M79 un citus e-veikalus pašķirstīju, bet neko neuzgāju)

2) ja lieku sistēmu uz AM2, vai veco atmiņu varu izmantot, vai tomēr jāņem DDR2 400? (kā nekā gribas ietaupīt)

3) kā ir ar tiem uzrakstiem "SILENT" uz PSU - var uzticēties, būs kluss kā raksta?

4) cik skaļas ir tās X1950Pro: Sapphire, MSI, Club3d - kura no šīm klusāka darbībā?

 

Paldies par ieteikumiem un rekomendācijām!

Link to comment
Share on other sites

ja tu taisies upgreidaa ielikt 450 Ls, tad palikt pie agp ir mazliet stulbi...

man ir aptuveni tieshi, taada pati situacija pashlaik....cik papeetiiju, izdeviigaak ir komplekteet visu no jauna, iznjemot cieto disku un diskiekaartu, tos var paarnest uz jauno

Labots - MrGreen
Link to comment
Share on other sites

q64silver

Nu man 2 varianti - vai nu apgrade, vai tikai video, bet upgrade vēlāk, bet AGP paliek (TAD atlieku uprade uz 2 gadiem)...

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

A64 x2 6000+, M2N-SLi deluxe, 2gb ram ddr2800 = 200Ls domā par atlikušiem 250 latiem tu nevarēsi sakarīgu video karti piemeklēt?

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka mātesplate priekš divkodolnieka ar AGP atbalstu ir anatomically impossible.

Ja nu vienīgi kāds ASROCK brīnums.

Ja taisies nopietni apgreidot sistēmu, aizmirsti par AGP.

Link to comment
Share on other sites

ja runajam par videokarti tad saku taaa

1) naw sikta jo prieksh tas cenas pavisam pienemama

2) ritdien man bus tada viena jo pats tadu pasuutiiju un tad ar vareeshu padaliities ar iespaidiem

Link to comment
Share on other sites

Ir vismaz 1 Asrock mātene ar

Quad core atbalstu 2 DDR2 un 2 DDR moduļiem un saldajam ēdienams PCI-E + AGP... tā teikt asrock inžinieri taisa brīnumu lietas...

Link to comment
Share on other sites

Nesen taisiju apgreidu, mazliet piķis pietrūka un tepat būtā savu veco pārdevu, par tām trim lietām man precīzi sanāca 203.81 lati. Procis 104.92, plate 64.92, rams 34.44 (a-data), labāku man nevajag, neiešu jau dēļ procentu simtdaļām pārmaksāt. Principā varētu pat vēl zem 200 to visu savākt, bet slinkums bija katru detaļu citā veikalā pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

vispar jau tas ka uz vienas mates ir AGP un express daudziem ir ljoti vajadziigs, piemeram man savadak nedereetu, jo ja liktu jaunu PC tad skanas kartei netaupiitu, a, nopietnas nak uz AGP...

 

autoram, labak visu jaunu, nevis vecu sistemu ar jaunu video...

Link to comment
Share on other sites

vispar jau tas ka uz vienas mates ir AGP un express daudziem ir ljoti vajadziigs, piemeram man savadak nedereetu, jo ja liktu jaunu PC tad skanas kartei netaupiitu, a, nopietnas nak uz AGP...

 

autoram, labak visu jaunu, nevis vecu sistemu ar jaunu video...

kur tu esi redzējis kādu skaņas karti uz AGP???

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

Pa 450 ls tu vari nopirkt 8800gts(184 ls) E6750 (125ls) 2gb ram (36ls) barokli (50-60ls) maatene ap 60 ls

KOPAA 455ls

Uz taada Pc Pro street lidos kaa putnins, un ies arii labi jaunaakaas speeles ka crysis, unreal 3,witcher utt.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

a ar taam maateneem kam ir gan ddr gan ddr2 var likt abus un dazhaadie rami spees vienlaiciigi darboties?

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Cilvēki, es sapņoju vai tā ir īstenība: 2 Gb DDR atmiņas par 36 Ls? Šķiet, ka tas pats Kingston, kuru taisos ņemt, maksā ap 90 Ls par 2 kg? Vai tad ne?

Link to comment
Share on other sites

jā,tajā ir gan... bet labāk paņem Kingmax 1066mhz un kādu plati uz P35.. kopā ierakstīsies 450ls ar visu sistēmu.AGP un DDR parastos izmet nafig un nečakarē sev prātu.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Kādēļ P35, bet ne 965?

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

tādēļ ka jaunāks,vēsāks un ātrāks.Cenas starpības praktiski nav.

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

Tev viennoziimiigi jaanem p35, jo atbalsta jaunaakos procus, un jaunaakie proci ir leetaaki un aatraaki.

Tas pats e6750 2,66ghz 1333 fsb maksaa 120ls, bet e6600 2,4ghz 1066fsb maksaa 150ls.

Tad kaapeec maksaat vairaak, ja var leetaak un labaak????????

Link to comment
Share on other sites

q64silver

OK, lai ir P35, bet kā ar video - X1950PRO cik vēl ilgam varētu tikt, ja ņem vērā to, ka vajadzēs nedaudzām spēlēm (tādām kā NFS, DiRT)? Pa 180 Ls videokarti gan negribētos ņemt - jamās diezgan ātri noveco, ņemot vērā cena/ātrdarbība attiecību. Vispār par spēļu lietām vairs neinteresējos, nezinu tendences videokaršu jomā, tāpēc interesē X1950Pro perspektīve? Kā ir?

Link to comment
Share on other sites

nu,pagaidām jau pietiks,bet labāk ieteiktu skatīties uz 8800GTS vai HD2900PRO,tas tomēr ir izdevīgāks pirkums,tīri price/performance ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

nu par to 1950 pro neko nezinu, bet 8800gts tieshaam ir laba. Pats taadu lietoju.Ja kas,tad viss aatri noveco.muusdienaas viss iet uz priekshu.taa pat peec gada jau duo core proci buus svaki.

taa kaa spried vien pats.ja negribi tik daudz izmest naudu par video tad varu ieteikt arii 7950gt, kura arii laba, bet neatbalsta dx10.maksaa 120ls.

Es tavaa vietaa izveeleetos 8800gts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...