Jump to content

Vai jāatstrādā slimības lapa?


rikis15
 Share

Recommended Posts

Tātad uzrakstīju atlūgumu 28.09 vajag atstrādāt 1 mēnesi. Tagad esmu uz slimības lapas B. Šodien nesu slimības lapu A darbavietai un priekšniece saka ka man būs jāatstrādā slimības lapa pirms varu iet prom no darba.

Vai man tā slimības lapa ir jāatstrādā vai nav?

Labi būtu ja pateiktu kurā likuma pantā tas rakstīts vai ielikt šeit šo pantu.

Link to comment
Share on other sites

normaalscilveeks es pats uzrakstīju atlūgumu mani nelaiž prom priekšniece saka tā ka nākšu atpakaļ būs slimības lapa jāatstrādā. Un bezdarbnieku nepienākās jo esmu nostrādājis 4 mēnešus

Labots - rikis15
Link to comment
Share on other sites

Uz papīra 170 uz rokas 130Ls maz pat priekš mazpilsētas solīja protams vairāk

Tāpēc eju prom

Labots - rikis15
Link to comment
Share on other sites

anakreonts

Hmm, tikai vai viņš ir pietiekoši ilgi nostrādājis...

Par 20Ls, jau sabijos, ka kkāda speciāla izziņa nepieciešama. Kamēr radagabals medicīnā ņemas, nav ko uztraukties :)

Labots - anakreonts
Link to comment
Share on other sites

q64silver

Solīt jau viens, bet reāli sākumā visas algas mazas. Sasapņojušies, nah! Sevi ir jāparāda, neviens par velti neko nedod, īpaši nevalsts kantori jeb uzņēmēji utml. Tāpēc jau laikam puse LV Īrijā sēž, jo šeit uzreiz nav tikuši par priekšniekiem un pie jauniem Lexus... Banānu repablika nah! :(

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

q64silver

IMO, ja tomēr domā ar galvu, ir jāņem vērā reālie ekonomiskie apstākļi (ražošana, pievienotā vērtība utt.). Šī plikā ekonomika vācu vai īru algas nepavilks - inflācija un knock down.

 

q64silver

paraadi veel kautvienu valksti kur darba deveejam jaamaksaa 80 "lati" par katriem 100 "latiem" ko Tev iedod uz rokas ?

 

Parādi vēl kaut vienu valsti R-Eiropā, kur tā VID caur pirkstiem skatās, kā darbadevēji maksā nodokļus...

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Ko nozīmē "normāla" alga? Pa manim pat Īrijā saņemtie 1200 mēnesī par to vergu darbu, kas jādara, nav īpaši daudz...

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Ja runa iet par pašnodarbinātām personām un ind. komersantiem, tad muļķu nav: gribās braukt džipos, bet maksājot nodokļus, nesanāk jauniem spēkratiem.... Valsts kantoros nekur neliksies - automātiski daļa uz kontu, mazākā daļa valstij un bišķu lielāka pašvaldībai.

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

q64silver

Loģiski, birokrātija neatmaksājas :-D, jo neko, izņemot kaudzes papīra jeb dokumentu neražo... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...