Jump to content

Case Moddings-Front HDD Cooling


nemesis
 Share

Recommended Posts

kur Rīgā ir tie ripulīši ar kuriem griezt metālu var. man līdzi nāca 8 gab, bet nu visi ir beigti

Link to comment
Share on other sites

es savu nopirku nelsā, tur bija arī papildus koplekti, bet man nevajag komplektu - man vajag tikai tos ripuļus. latgalītē tik plānu un mazu nav :(

Link to comment
Share on other sites

O! man toch shitads keis ,vo kuleri harda esmu tur ielicis

tikai caurumu nekadu man tur nav!

A kur tu liki vadus kas naak uz pogaam??? ka neraujau propellerii!!!

 

un ka stev tas pa ekraanu starp Siizhiem ???

Link to comment
Share on other sites

O! man toch shitads keis ' date='vo kuleri harda esmu tur ielicis

tikai caurumu nekadu man tur nav!

A kur tu liki vadus kas naak uz pogaam??? ka neraujau propellerii!!!

 

un ka stev tas pa ekraanu starp Siizhiem ???[/quote']

 

Vadus savilku ar mazo savilcēju un viņi tur gar malu vienkārši iet, coolerim pieskārties nevar ,bet nākotnē salikšu arī uz iekšpusi visiem cooleriem grillus.

 

Par ekrānu es jau rakstīju te

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=4384

Link to comment
Share on other sites

Malacis.. Šitas tiešām ir vērts 9/10 ballēm no manas puses... Vismaz māksla nevis kautkāds caurums, kurš izzāģēts, bet nav novīlēts.

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

cik maxaa taads apraats ? ( tas sliipeetaajgrizeejs ) un cik maxaa tads kompelkts ar sliipejamajiem riikiem ? kur vinju pirki ? kada jauda ? nu taa apstaasti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

modings patikams...

samera patikami ta jau ieprieksh mineja izdoma un caurumu slipesana =)

eh, mosh ari kadreiz sanemsos savu kasti pabojat... bet ka dzive rada, tadam nodarbem man neatliek laika...

Link to comment
Share on other sites

cik maxaa taads apraats ? ( tas sliipeetaajgrizeejs ) un cik maxaa tads kompelkts ar sliipejamajiem riikiem ? kur vinju pirki ? kada jauda ? nu taa apstaasti :)

 

Tas aparāts oficiāli laikam saucas "Mini Drill" ,es nopirku viņu par 10 Ls.

 

Jauda ļoti maza 135w var pat ar pirkstiem to apturēt, viņš domāts maziem smalkiem darbiem .

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

nemesis un ja nav noslepums kur tu vinju iegadajies :) cik es zinu visi vinji veikalos maxaa ~30 ls bet tie tadi palieli

Link to comment
Share on other sites

nemesis un ja nav noslepums kur tu vinju iegadajies :) cik es zinu visi vinji veikalos maxaa ~30 ls bet tie tadi palieli

 

Tukumā Veikalā DiviPluss bet tas bija vienīgais un ražotājs KLAUSS Austrija

Link to comment
Share on other sites

kur Rīgā ir tie ripulīši ar kuriem griezt metālu var. man līdzi nāca 8 gab' date=' bet nu visi ir beigti[/quote']

Maza, necila bodīte Dzirnavu un Birznieka-Upīša stūrī. Izvēle nav visai liela, toties viss ir Pro. Ja vajadzīgā nav uz vietas, tirgonis izvelk biezu katalogu un atrod, pēc tam jāiemaksā avanss un 1-2 dienu laikā var dabūt mantu. Tikai sagatavojaties - cenas nav salīdzināmas ar Latgalīti. Piemēram, man Bosch 160 mm zāģripa izmaksāja 20 Ls, toties tagad vairākus gadus nebūs jāuztraucas par neasiem zobiem un citām šmucēm.

Tā kā izvēle ir Jūsu rokās!

Link to comment
Share on other sites

kur Rīgā ir tie ripulīši ar kuriem griezt metālu var. man līdzi nāca 8 gab' date=' bet nu visi ir beigti[/quote']

Maza, necila bodīte Dzirnavu un Birznieka-Upīša stūrī. Izvēle nav visai liela, toties viss ir Pro. Ja vajadzīgā nav uz vietas, tirgonis izvelk biezu katalogu un atrod, pēc tam jāiemaksā avanss un 1-2 dienu laikā var dabūt mantu. Tikai sagatavojaties - cenas nav salīdzināmas ar Latgalīti. Piemēram, man Bosch 160 mm zāģripa izmaksāja 20 Ls, toties tagad vairākus gadus nebūs jāuztraucas par neasiem zobiem un citām šmucēm.

Tā kā izvēle ir Jūsu rokās!

 

es biju domājis tādus kā flexī liek, tikai mazākus 1mm biezus un ~3-4cm diametrā.

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

flexii tax nevar tik mazus ielikt :) pastiec jau cik liels ir pats tas ''pievilceejs'' :p

Link to comment
Share on other sites

ir ok .... tikai miinuss variantam ir taads ka puteklji stipri vairaak liidiis iekshaa ...

 

Tas arī bija jāpanāk

Link to comment
Share on other sites

Dremel veidīgos aparātus un prinčendāļus tiem var nopirkt veikalā EXO Rīgā uz Krasta ielas.

Link to comment
Share on other sites

ir ok .... tikai miinuss variantam ir taads ka puteklji stipri vairaak liidiis iekshaa ...

 

tu zini ko runā?! - putekļi līdīs? - vaitik tev nevajg spīdolas parakstu?!

 

1) - ventiilējot keisu ar caurplūstošu gaisu - enīvei - putekļi ienāk iekšā, javien nelieto filtrus.

2) pilnībā vaļējā keisā - tāpat sabirst putekļi, bet maz izredžu filtrus pielikt.

3) hermētiski noslēgtā keisā - ir vajadzīgas savādākas sistēmas siltuma izvadīšanai, putekļi protams tad iekšā netiek.

 

katik pakritizēt - galnais - pilnīgi nepartēmu!

 

nujā - modings ir pieklājīgs - caurumi papilnam, lampas, viss oki:) - baisi daudz laika patērēji?

Link to comment
Share on other sites

nujā - modings ir pieklājīgs - caurumi papilnam' date=' lampas, viss oki:) - baisi daudz laika patērēji?[/quote']

 

Vienu mirkli no mūžības :)

Link to comment
Share on other sites

Par Rīgu nezinu' date=' Tukumā pārdevēji nezin ,ka tādi eksistē![/quote']

 

 

Tu no tukuma???

 

No kurienes tad vēl !

Protams.

Link to comment
Share on other sites

Par Rīgu nezinu' date=' Tukumā pārdevēji nezin ,ka tādi eksistē![/quote']

 

 

Tu no tukuma???

loL

nemesis

 

 

 

Pievienojies: 22 Jul 2004

Posts: 387

Dzīves vieta: Tukums

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest n0r3k
nemesis un ja nav noslepums kur tu vinju iegadajies :) cik es zinu visi vinji veikalos maxaa ~30 ls bet tie tadi palieli

 

Tukumā Veikalā DiviPluss bet tas bija vienīgais un ražotājs KLAUSS Austrija

 

SANTA KLAUSS dzivo LAPZEMEE ne Austrijaa un vinjsh nemaz nerazho shitaaadus shtruntus :p

Link to comment
Share on other sites

nemesis un ja nav noslepums kur tu vinju iegadajies :) cik es zinu visi vinji veikalos maxaa ~30 ls bet tie tadi palieli

 

Tukumā Veikalā DiviPluss bet tas bija vienīgais un ražotājs KLAUSS Austrija

 

SANTA KLAUSS dzivo LAPZEMEE ne Austrijaa un vinjsh nemaz nerazho shitaaadus shtruntus :p

un tu veel jautaa kapeec esi kanditaats uz banu

Link to comment
Share on other sites

nemesis un ja nav noslepums kur tu vinju iegadajies :) cik es zinu visi vinji veikalos maxaa ~30 ls bet tie tadi palieli

 

Tukumā Veikalā DiviPluss bet tas bija vienīgais un ražotājs KLAUSS Austrija

 

SANTA KLAUSS dzivo LAPZEMEE ne Austrijaa un vinjsh nemaz nerazho shitaaadus shtruntus :p

un tu veel jautaa kapeec esi kanditaats uz banu

Link to comment
Share on other sites

Malacis.. Šitas tiešām ir vērts 9/10 ballēm no manas puses... Vismaz māksla nevis kautkāds caurums' date=' kurš izzāģēts, bet nav novīlēts.[/quote']

 

Tiešam smuki man ari patik :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...