Jump to content

Mitac mio 168


kaut_kaads
 Share

Recommended Posts

Nerazhas man naak virsuu tik neizbeegami kaa ziema :mad:

 

Vakardienaa veel uuzoju plaukstinieku, bet nu shodien meegjinot iesleegt un vienkaarshi balts ekraans un viss. Nav no vakardienas ne aiztiks nekaa. Uztaisiiju hard reset kas agraak paliidzeeja vienmeer, shoreiz bez panaakumiem :-(

 

Ko tas baltais ekraans iisti noziimee? Ka CMOS nobiris un jaaieshuj jauns ar Jtag flashingu? :neutral: (buutu taa proceduura ordinaara, tad nebuutu probleemu)

 

Mozh shams jau leenaam bira, jo bateriju pieliekot raadiija ka laadeeja, bet reaali nemaz nelaadeeja, un raadiija vienmeer 100%...

 

Ir kaads saskaaries ar to balto skriinu?

Link to comment
Share on other sites

MAn bija šāda probza, kad biju uzinstalējis latviešu valodas atbalstu.Vispirms pamēģināju uz vecā labā JORNADA, tur itkā gāja.Tad uzliku uz sava ASUS P525, a tur neaizgāja :( .Pēc restarta sākās baltie lokgi.Man līdzēja jauns ROM installs

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nesaprotu nekaa :-x

Rakstiits ka uz balto ekraanu liidz tikai biosa jauna ieshuushana it kaa.

Tagad atklaajas ka romu paarliekot aiziet kaadam.

A kaa es varu paarlikt to romu? WinCEIMG.bin ir taa kaa imidzhs ar windu, bet kaa lai palaizh to Upgrade Tool’ i , vinjsh ir iekshaa plaukstiniekaa jau?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lai palaistu Upgrade tool cik atceros bija kad taisa reset jāpiespiež vidējā poga, vai nu uz augšu vai uz leju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kaut_kaads

Bl, gribeetu jau atdziivinaat sho ieriici :-|

 

Jebkura gadiijumaa, nekaadi reseti, nekaadas pogu spiezshanas uz augshu uz leju, resetu laikaa, utt utt neliidz, kaa balts, taa balts ekraans.

 

Kaads ir dariijis kko shitaadu mironju atdziivinaashanas lietaa? Paargogleejos, bet visur english roms utt, un nekaa jeedziiga...

 

Mozh kaadam ir shaads modelis ar shkjeltu ekraanu? :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...