Jump to content

8800 gts


Croft
 Share

Recommended Posts

nopirku jaunu kompi. videokarte - 8800 gts 640/320. bet lieta taada ka karst dikti. un lidz ko sasniedz 72 vai viarak gradus taa zilais ekrans un izsledzas. palasiju google ka kartei tas ir normaali pat lidz 80 gradiem. (tieši shai kartei) ta ka kaut kur ir uzlikt ka pie noteiktiem gradiem sledzas araa kompis. kaa var to nonjemt videokartei? lai temperatura celjaas, bet kompis lai araa nesleedzas?

 

paldies.

Link to comment
Share on other sites

kompis no videokartes aaraa nesleedzas.

paskaties vai ar proci viss ir korekti.

 

pats liki kopaa?

Link to comment
Share on other sites

nee m79 man nokomplekteeja.

 

ne tur ir kaut kas ar videokarti. jo kad pacelu FAN apgriezienus uz 100% taa uzreiz temeperatura leenak ceelas un ilgaka paspelet vareeja. nekam citam tik strauji neceljas temperatura ka videokartei. jau esmu notestejis i proci, ramus, cietus utt.

Labots - Croft
Link to comment
Share on other sites

izciet weekendu un aiznes pie shiem atpakalj, lai pashi apskataas savaadaak salaidiisi kko galiigi greizi un tad arii garantija vairs neliidzees.

kaada paareejaa sisteema?

Link to comment
Share on other sites

Nu nav jau mana vaina, ka kompi bodee nepaarbaudi.

 

Tad iemet keisaa vienu vai 2 12cm fanus taa, lai i normaala gaisa cirkulaacija

Link to comment
Share on other sites

nu vo. ta karte spej darboties lidz pat 85 -90 gradiem. un man jau pie 72 - 75 sledzas araa. ta ka cik testeju kamer vel neizsledzas tad pa 74 nu ilgi augstak nekamapa temperatura. ta ka varetu atslegt droshi to fiichu ka araa sledzas pec noteiktas temp. ka lai izdara, google ari nemaku atrast.

 

pareja sistema.

2x250gb cietie WD 16mb keš

procis -amd 6000+ (3ghz()

2gb oper.atm. corsair. 800mhz

plate asus m2n32 ws pro un videokarte asus 8800 gts

 

viens 2 cm ir priekš keisa. tad vel procim ir viens ventilators pashai videokartei origjinali. un kur tad vel vienu 12 cm var iemest? ta jau tur vietas maz. ta videokarte dikti liela. :) vienigi zem videokartes varetu vienu ielikt.

Link to comment
Share on other sites

Puis. Svariigaako aizmirsi.

 

kaads baroklis?

Link to comment
Share on other sites

kaads baroklis? un starp citu - BSOD nav tapat vien izdomaats - vinjs parade kodu pec kura var googlee elementari izpiipot kas par vainu...

Link to comment
Share on other sites

1. Varbūt vari pateikt, ko bsods izmeta ārā (0x000..)?

2. Kas kartei pa dzesi? Aktīva, pasīva? Jebkurā gadījumā pie pārkaršanas vajadzētu uzlabot keisā ventilāciju

3. Baroklis, kas ar to notiek?

Link to comment
Share on other sites

voltrix

 

pasivaa 8800GTS :D :D :D :D nesmidini tautu :D

baroklis izskatas sakariigs. paskaties vai papildus baroshanas vadi ir piesprausti videokartei.

Link to comment
Share on other sites

tas zilais logs paradas uz milisekundem un nevaru izlasit kas tur rakstits.

videokartei. hmn. nu ventilators lidz vinjai naca. klaat piemontets :) barokis viss normali. tas labi strada.

 

videokartei visi papildus vadi piesprausti.

Labots - Croft
Link to comment
Share on other sites

tas zilais logs paradas uz milisekundem un nevaru izlasit kas tur rakstits.

Atslēdzam automātisko restartu. Kā? Meklē forumā, googlē.

 

 

Offtopic.

Lapelis, :mrgreen:

Labots - voltrix
Link to comment
Share on other sites

Guest Radeons

Nez ko tie padomdeveeji tev tur sastaastiijushi, samaini operatiivaas, un video caur rivatuner uzstaadi fan apgriezienus cik tev vajag. dodu 99 % zilie gljuki ar ekraaniem vairs nebuss, + apsties maatesplatei vai nav jaunie draiveri chipsetam iznaakushi maajas lapaa ;)

Link to comment
Share on other sites

Man ir 8800GTS 320/320. Ar stock 60% apgriezieniem karte uzkarst, ja spēlēju vai laižu testus entās stundas, līdz aptuveni 70c. Kad uzlieku uz 100%, pāri 60c pat ar 660/1840 neiet. :)

Ventilācija keisā ir laba. Baroklis tāds kā tev ,tikai 500W.

Link to comment
Share on other sites

man pat vinjs karst paari 70 gradiem, kaut vai ir 100% apgriezieni fanam. ieshu nopirkshu rit riktigu cooleri keisam un vel kaut kadu riktiigo tapat. jasabaz keisaa. mosh kas mainiisies.

Link to comment
Share on other sites

kādu case paņēmi? 6A? Tur smuki iet divi 12x12 iekšā! Zilo logu var dabūt, ja izslēdz automātisko restartu: My Computer propertijos Advanced izvēlnē zem Startup & recovery settingiem! Un tad nu lasi, un skaties kas pa blue screen! Un tad jau tante google paskaidros ko smalkāk! Manējā arī karsa, bet tad es 12x12 piestiprināju klāt ar matu gumijām :D 3 mēnešu laikā vēl nav nomaucies zemē :D Man PC ir 3 12x12 ventilatori, karstums nav jūtams :D

Link to comment
Share on other sites

extremepc

diivaini, ka shitaa var buut, mans domaat ka vaina braakjeetaa baroklii, lai arii cik shis labs neliktos, padod ne tos ampeerus, netur liinijas varbuut. toch baroklis nav vainiigs, kadaa veida ir ticis paarbaudiits? taa man liek domaat viens- jo stock kuuleris tur nezheeliigu overkloku, kur nu veel default frekvences

Labots - extremepc
Link to comment
Share on other sites

bet es tachu redzu kaa temperatuuras celjaas v-kartei.

varbut ir ta ka videokarte iztur tas temperaturas. bet braoklis nespeej pec tam padot tik daudz jaudas kaadu vajag kad celjaas temperatura v-kartei??? mosh taa?

Link to comment
Share on other sites

ok

 

samainiju videokartes. ieliku vienu vecaku mazliet. bet taapat restartejas, tas nozime ka v-kartei vaina nav, tad baroklis vareetu but vainigs ne?!

Link to comment
Share on other sites

extremepc

tā jau likās, vga vaina nav :-?

aiznjemies no kaada barokli un patestē,interesanti, ka tie tavi komplektētāji to pc nemaz nav notestējuši tā kartīgi

Link to comment
Share on other sites

Patestē operatīvās atmiņas, visticamāk tur arī ir tās vainas. Man parasti, ja atnes kompi, kas restartējas, tad 60% gadijumos vaina ir RAM'ā.

Ja nav RAM'ā, tad skaties CPU un HDD temeratūras (HDD arī iztestē pie reizes).

Atjauno BIOS, citreiz tas ar palīdz it sevišķi ASUS mātesplatēm.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...