Jump to content

Vai tu lieto Tildes Biroju ?


Hitchcock
 Share

Vai tu lieto Tildes Biroju ?  

69 members have voted

  1. 1.

    • N?
      25
    • J?
      44


Recommended Posts

Skaidra lieta, ka kādam atkal mans topiks nepatiks.

Gribēju noskaidrot:

1. Vai kāds vēl lieto Tildes Biroju ?

2. Ko no tā visa lieto ?

 

Pats lietoju Tildes Datorvārdnīcu, Pianists.

Latviešu valodu var arī iegūt savādāk (tā šeit lasīju).

 

Vai ir kāda alternatīva Tildes Datorvārdnīcai ?

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Winlats=~11mb, lv taustinju izvietojums. Tilde manupraat lieka lieta, ja nav nepieciesham datorvaardniica...

Link to comment
Share on other sites

nekāds freakin tildes ne winlatus, custom keyb. layout un vārdnīcu webā ;>

 

openoffice lietoju tikai xls doķu atvēršanai

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Principā tikai datorvārdnīcu. Pavisam mazliet pareizrakstības labotāju, jo manā sfērā, kur strādāju, katrs otrais vārds pasvītrojas sarkans icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest SomeGoofy

Tildes Biroju icon_mad.gif ? To murgu man nevajag.

Kautkadam pareizrakstibas parbaudem pietiek ar to kas ir MS Office.

Vardnica - gana laba ir ari WinLat'am.

Mana izvele - WinLat - vienkarsi, kvalitativi, pietiekami un leti.

(no visiem 4 p-tiem neviena nav TBirojam ....)

Link to comment
Share on other sites

hmm...

nez kāpēc par Tildi ir nobalsojuši vairāk, bet nekas labs nav pateikts?

 

Es izmantoju Tildes Biroju, konkrētāk - vārdnīcu un pareizrakstības kļūdu labotāju.

Man ir normāls dators nekas neko nebremzē un tas, ka ir aiņemti par pāris MB vairāk mani nekrata. Man galvenais ir kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

Opensource ..a principaa ja reiz piratizee tad lieku es to tildi, komplektaa ar vaardniicu, pareizrakstiibu utt nu nejau taas super speeles icon_smile.gif)

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju galvenokart datorvardnicas delj, pareja paketes programmatura gandriz vienmer automatiski tiek uzinsteleta ta ka par to pareizrakstibas parbauditaju nemaz nebiju aizdomajies.

Link to comment
Share on other sites

Opensource ..a principaa ja reiz piratizee tad lieku es to tildi' date=' komplektaa ar vaardniicu, pareizrakstiibu utt nu nejau taas super speeles [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img])

tev karogs nepatīk?! Tā taču tik kruta spēle, būtu aizdomājies, vai uzspēlēt kādu prāta spēli kā piemēram karogs pirms lādēt iekšā otros simus vai ko tml. Un var arī ar tīklā spēlēt.

Es pilnīgi nopietni saku, tā IR kruta spēle!

P.S. tildes birojā lietoju labā toņa korektoru, vārdnīcu, veidņu pārvaldnieku. No tildes biroja arī outlokā iekačāju latviešu svinamās dienas un vārdadienas...

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir Tilde 2002 ar hotfix 4 (taa vinsh laikam saucaas) un izmantoju vaardniicu un kljuudu labotaaju Office programmaas. Vairaak laikam neko...

Link to comment
Share on other sites

Guest bubu

OpenOffice.org (ar lv valodas pareizrakstības pārbaudi) + vārdnīcas internetā + apostrofs v0.2.

Link to comment
Share on other sites

Nelietoju!

Un vienmēr mani ir smīdinājuši pokemoni, kas Tildi uzskata par gandrīz obligātu piedevu pie WIN icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

šitais izstrādājums man uzdzina alerģiju jau ar pirmajām versijām, kas savulaik nonesa Win98 tā, ka varēja sākt instalēt no sākuma. Ļoti labi var bez Tildēm iztikt:

MS Office XP ar latviešu, krievu un vācu interfeisa paku un pareizrakstības tūļiem.

Festart vārdnīca (izskatās, ka viņi ir pārpirkuši (nopākstojuši?) to pašu Tildes datu bāzi - gauži jau nu vienāds tas viss izskatās).

Klavieres draiveri iekopējas ar roku vajadzīgajās vietās (QWERTY un tilde)

Netā: termini.lv un http://completedb.ttc.lv/ plus vēl

http://www.acronymfinder.com/ un kāda no lielajām angļu skaidrojošām vārdnīcām. Tas viss ļauj nu jau gadus četrus nodarboties ar tehnisko tulkošanu pusprofesionālā līmenī.

Link to comment
Share on other sites

OpenOffice.org (ar lv valodas pareizrakstības pārbaudi) + vārdnīcas internetā + apostrofs v0.2.

 

Lāmes jautājums: kā OpenOffice var dabūt, lai pārbauda latviešu pareizrakstību?

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Mani pilnībā apmierina WinLats ar Festart vārdnīcu. Spellchekeris OpenOffisā esmu pats icon_smile.gif Cik, nu bieži sanāk rakstīt - reti!

Link to comment
Share on other sites

reāli no ofisa lietoju tikai tildes datorvārdnīcu. ļoti laba. festart vārdnīca ir ātrāka un mazāka, taču tai ir arī mazāk vārdu, valodu un iespēju.

valodas korektors nav slikts, taču bez tā varētu iztikt, uzinstalējot latviešu valodas pārbaudi no microsoft proofing tools, kura aizņem pāris Mb.

pārējās lietas: karogi, lingvo, dokumentu templates, bildītes un citi sūdi ikdienā nekad nav bijuši nepieciešami un tos instalējot atķeksēju.

agrak datorvārdnīca bija pieejama atsevišķi, tagad, škiet, vairs nav. tīri latviski runājot, ablomna, jo vārdnīcas dēļ jāpērk viss birojs, kas sit pa kabatiņu.

Link to comment
Share on other sites

agrak datorvārdnīca bija pieejama atsevišķi' date=' tagad, škiet, vairs nav. tīri latviski runājot, ablomna, jo vārdnīcas dēļ jāpērk viss birojs, kas sit pa kabatiņu.[/quote']

Nu nez...man ir tā 2002 vārdnīca atsevišķi!

Link to comment
Share on other sites

Pats arii lietoju Tildes Biroju 2002HF4, no visa komplekta izmantoju Tastatuuras pianistu, kas seezh fonaa... un pa reiziiteem Datorvaardniicu.. --> Lielaakais TB trumpis ;)

 

TB smags ir no taa aspekta ka uz hdd ieveerojamu vietinju aiznjem, bet uz 200+GB to neizjuut icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vai ir kāda alternatīva Tildes Datorvārdnīcai ?

Ir. Papīra vārdnīca. Geima laikā taču nesvičosies.

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer
...

taakaa neredzu jeegu kaada Xsa peec raugaaties un vicinaat karogus nost ar tildi ....

 

NC - sorre bet šis ir pirmais novicinātais karogs šajā diskusijā ;) Tauta vienk. pauda savu viedokli - nelietoju. Tāpat kā es. Un man ir prieks ka tie kas lieto atrod to par labu esam.

Link to comment
Share on other sites

es lietoju gramatikas labotaaju, un palaikam arii vaardniicu, lai gan nekaada labaa jau nav, parasti taadi vaardi kurus nezinu arii tajaa vaardniicaa nav diemzheel...

un Tildes niideejiem- nekaadas probleemas man tilde nekad nav sagaadaajusi, ne ar win ne ofisu (lietota ir kopaa ar win98se, winme, win2000, winxp, un ofisiem saakot no 97-xp.)

 

P.S. Dolfa izteikumi parasti pasham ir kaa pokemonam.

Link to comment
Share on other sites

Guest krkr

nelietoju.

man nav laika ciiniities ar tildes gljukiem.

vaardniica netaa un uz priekshu valodai winlat

Link to comment
Share on other sites

nelietoju.

man nav laika ciiniities ar tildes gljukiem.

vaardniica netaa un uz priekshu valodai winlat

 

Tas ir tad ja ir nets!!!

Un worda ja labo kludas ir liels plus ko dod tikai tildes birojs un nedod winlat

Link to comment
Share on other sites

Guest Amber
nelietoju.

man nav laika ciiniities ar tildes gljukiem.

vaardniica netaa un uz priekshu valodai winlat

 

Tas ir tad ja ir nets!!!

Un worda ja labo kludas ir liels plus ko dod tikai tildes birojs un nedod winlat

 

Man nav nekādas fuckin Tildes un words tāpat labo kļūdas' date=' ko nu?

Super teiciens te kādam - katrs kārtīgs letiņu čalis lieto Tildi !!!!

Norēkties var [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest krkr

kljudu laboshana:

http://www.zjzmpop.co.yu/ , jeb ieraksti googlii: office proofing tools

 

latv val atbalstam:

winlat

 

vardnica:

ja ir nets:

http://dictionary.site.lv/dictionary/

http://www.letonika.lv/DictForm.aspx

http://www.foreignword.com/Langlinks/Latvian.htm

ja nav nets:

winlat festart vardnica

 

kam jums ir vajadziga tilde?

tildes risinajums: ja jums ir office 97 un jus uzliekat tildes biroju kas ir jaunaaka par 2000 (vai nu kadu tur), tad neaizmirstiet pazvaniit uz tildi jo bez vinju viena labota faila jusu vardu laboshana neies)

 

lai nebutu jautajuma kapeec 97 ofiss? tapeec ka cilveeks arii pat no 97 ofisa iespeejaam izmanto labi ja 10 %. un taadeelj nav jaanosviezh zemee paarsimt lati lai vinsh straadaatu ar jaunaaku ofisu. un 97 sai gadiijumaa ir nopirkts legaali.

Link to comment
Share on other sites

Guest Full_Soull

tilde man uzden sermulus paaraak daudz visa kaa liekja prieks parasta ikdienas lietotaaja :((

 

tapeec prieksrolu dodu winlatam manupraat ideaalaa programa

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi

taaa....kads sho ir redzejis?Tildes Jumis 2004 uz saita ir tikai 2003,ja esat,iemetiet linku,kur shis dzivo,apmekleejos,bet neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...