Jump to content

Kā lai cīnās ar SMS teroru.


Edza1
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Ir tāda nepatīkama lieta, manai draudzenei uz telefona ir uzsēdies kaut kāds mērglis, sūta personiski aizskarošas īziņas NO interneta, pīkstina. Vienreiz jau bija ar to darīšana, uzrakstījām iesniegumu policijai, bet šis vienkārši pasaka, ka viņš nav zvanījis un neko nezin un policaja neko nevar vai negrib izdarīt. Pēc iesnieguma tas uz kādu pus gadu pazuda, bet tagad atkal vecā dziesma.

Gribēju uzvaicāt, kā ar šito lai cīnās, jo numuru mainīt negribās. Varbūt ir kādas iespējas izsekot no interneta sūtītās īsziņas?

:-x Baigi vajag to mērgli identificēt un izķert uz "sirsnīgu sarunu".

Link to comment
Share on other sites

Īsziņas netiek filtrētas.

Īsziņas netiek filtrētas.
Lasiit vajag!

 

lai iiszinjas neizdzeesj, un veersjas a) pie operatora b)tiesiibsargaajosjaas iestaadees, ja ticis nodariits moraalais kaiteejums!

 

 

Tomeer jaatceras: 1635.

Katrs tiesību aizskārums, tas ir, katra pati par sevi neatļauta darbība, kuras rezultātā nodarīts kaitējums (arī morālais kaitējums), dod tiesību cietušajam prasīt apmierinājumu no aizskārēja, ciktāl viņu par šo darbību var vainot.Ar morālo kaitējumu jāsaprot fiziskas vai garīgas ciešanas, kas izraisītas ar neatļautas darbības rezultātā nodarītu cietušā nemantisko tiesību vai nemantisko labumu aizskārumu. Atlīdzības apmēru par morālo kaitējumu nosaka tiesa pēc sava ieskata, ņemot vērā morālā kaitējuma smagumu un sekas.

Labots - Enrike
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

a) Zvanus filtrēt, sms no interneta bloķēt!

b) draudzenes vietā uz telefona zvanu atbildi tu un pasaki, ka tu vari kļūt par viņa likteni/karmu.

Link to comment
Share on other sites

Njaa man bija liidziiga situaacija, karoche vienu vakaru kaut kaads nr piezvana Sievinjai un saak bazaru dziit, shii protams pasuuta un noliek. Peec mirklja atkal dzheks zvana - pacelju es vaards pa vaardam muusu saruna paliek ljoti rupja un beigaas kad vinjsh man nevar atbildeet vinjsh vienkārši aizveras. Peec tam zvaniija veel divas reizes, bet tad es paceelu klausuli un pieliku telefonu pie skandas no kuras skan ljoti ljoti skalja muuzika - un vairs neviens nav zvaniijis ;)

 

p.s. kaads var iedot labu sms bomberi kas suuta uz biti?

Labots - Zhuljiks
Link to comment
Share on other sites

a) "saruna" ar džeku. nedomāju, ka baigais varonis dzīvē ir, ja ar šādu slims cilvēksmu nodarbojas

b) vēlviens iesniegums policijā. pusgads ir pietiekami liels termiņš

c) lai draudzene nomaina numuru

Link to comment
Share on other sites

Jau rakstīju -->''Vienreiz jau bija ar to darīšana, uzrakstījām iesniegumu policijai, bet šis vienkārši pasaka, ka viņš nav zvanījis un neko nezin un policaja neko nevar vai negrib izdarīt. Pēc iesnieguma tas uz kādu pus gadu pazuda, bet tagad atkal vecā dziesma.''

 

Menti neko nevar vai negrib, zvanus filtrēt var tikai ja telefonam ir tādas opcijas, nobloķēt visus ienākošos zvanus arī nav risinājums. Plabojiet, ja kaut kur kļūdos.

 

Izpētīju dotos linkus, bet tā arī nesapratu, vai var caur operātoru nobloķēt tikai konkrētus numurus?

 

PS: Interneta īziņas protams jau nobloķētas, bet pīkstina pa 10 reizēm :x , operātors BITE!!

Labots - Edza1
Link to comment
Share on other sites

man vienai draudzenei arī tāds gudrinieks bija uzradies. beidzās ar to, ka viņa nr. tika likvidēts uz neatgriešanos. mājienu viņš saprata.

 

ja baidies mentenē rakstīt iesniegumu tad vienkārši aizej un izdauzi purnu tam īblim un viss. ja viņš citu valodu nesaprot.

 

starpcitu operatoru statistikā parādās saruna tikai tad, ja ir pacelts. pīkstināšana neparādās. vismaz puslīdz oficiālajās. gan jau tiek reģistrētas arī kaut kā.

cep tik augšā iesniegumu un miers. un raksti tos iesniegumus kaut vai katru dienu, kamēr tas džeks pats nedabūn pa seju no mentiem.

viens tak te rakstīja par līdzīgu gadījumu ar skaļiem kaimiņiem.

 

un numura nomaiņa neder?

Link to comment
Share on other sites

Izdauzīt smadzenes tam mērglim būtu vienkārši fantastiski, vot uzināt kas viņš tāds ir un kur meklēt - tā ir problēma!

A mūsu dārgā policija vienkārši ir POHUISTI, bet laikam jau būs vein jāraksta tie iesniegumi, kamēr šiem pašiem noriebsies, tad varbūt kaut ko lietas labā izdarīs.

Link to comment
Share on other sites

neticu, ka nepazīstams. tīri psiholoģiski tā ir ļoooooti reta iespēja. gan jau, ka tava dūda kaut kādā veidā viņu pazīst.

un kā menti no viņa dabūja taisnošanos par to, ka šis nav zvanījis? zvanīja viņam?

pameklē pēc nr. kkur. moš ss.lv uzpeld kāds sludinājums. draugos var pačekot uz aizdomīgiem cilvēkiem - pavērot reakciju.

 

ja nav noslēpums, cik draudzenei gadu?

Link to comment
Share on other sites

Nu tak panjem un ieraksti kadu sarunu, tad saruna lai tava draudzene tikshanos ar to meergli, aizej uz menteni - atskanjo sarunu un pasaki - tas dzheks buus tur un tur,tad un tad...vsjo.

Link to comment
Share on other sites

protams, ka policija tev šoreiz nebūs lielākie palīgi. Viss jarisina ar operatoru. Pirms paris gadiem bija pat tiesa, kad tiesāja vienu muudzi par to ka sis no neta suuta visadas sms (kaitinosas, aizvainojosas utt.), operators toreiz bija LMT, viss smuki tika saorganizets, muudzis atrasts utt. Bite, hm...nevar zinat cik šie nopietni, viss atkarigs kas tev gadisies pretii sarunaa kad iesi pie operatora runat par šo problemu. vel iespēja aiziet uz citu policijas iecirkni, domaju ka kādā septītajā atradīsi normālu atsaucību.

Link to comment
Share on other sites

Es arī domāju, ka varētu būt zināma persona , jo īzsiņās ir personiska informācija, bet pēc bals nav atpazīstams.

No mentenes bija atbilde, ka šie zvanījuši, bet nabadziņš redz neatzīstas, šiem trūkst pierādījumu, beikta balle.- Sakisti, vai ne.

 

PS:Draudzeni pazīstu jau N gadus, ir bērniņš.

 

 

protams, ka policija tev šoreiz nebūs lielākie palīgi. Viss jarisina ar operatoru. Pirms paris gadiem bija pat tiesa, kad tiesāja vienu muudzi par to ka sis no neta suuta visadas sms (kaitinosas, aizvainojosas utt.), operators toreiz bija LMT, viss smuki tika saorganizets, muudzis atrasts utt. Bite, hm...nevar zinat cik šie nopietni, viss atkarigs kas tev gadisies pretii sarunaa kad iesi pie operatora runat par šo problemu. vel iespēja aiziet uz citu policijas iecirkni, domaju ka kādā septītajā atradīsi normālu atsaucību.

 

Bet numurs ta ZZ, ko nu?

Labots - Edza1
Link to comment
Share on other sites

nu tak elementāri - paņem piezvani no kāda stacionārā, vai labāk lai kāds vecāks mužiks piezvana.

"Labdien, šeit jūs traucē no tādas un tādas nodaļas, izmeklētājs Andris Bērziņš. Mēs esam saņēmuši tādu un tādu iesniegumu, sazinājušies ar operatoru, dabūjuši izdrukas, jums jāierodas tādā un tādā policijas nodaļā tikos un tikos."

un tad tik pavaktē to krānu pie attiecīgās iestādes.

iesniegumu gan uzraksti. viņš varētu mēģināt pārbaudīt.

vai vēl labāk noorganizē tādā veidā reālu satikšanos ar policiju.

 

tas, ka ir bērns neko nenozīmē.. ja vecums zem 20 gadiem, tad nu gadās vēl visādi aizkavējušies bērnībā pediņi, bet ja virs, tad nu nez.

 

NAFIG DRAUDZENE NENOMAINA NUMURU?

Link to comment
Share on other sites

Aizliedzam SMS saņemšanu no epasta un interneta.

Pieslēdzam zvanu filtru, ja turpina zvanīt.

 

--> neatbildam uz nepazīstamiem numuriem, ja negaidām īpašu zvanu. [telefonam var uzlikt pīkstienu melodijas vietā]

Link to comment
Share on other sites

Kontaktēt caur mobilo viņš var šādos veidos:

  1. Piezvanot no sava mobilā/darba telefona;
  2. Piezvanot no kāda cita telefona;
  3. Sūtot SMS no sava telefona;
  4. Sūtot SMS no kāda cita telefona;
  5. Sūtot SMS no interneta.

Izvairīties no tā var:

  1. Uzliekot bloķējumu šim numuram(-iem). Tas ir bezmaxas pakalpojums;
  2. Cik gan daudz viņš varēs aizņemties šo citu telefonu? Ja pārāk daudz, uzliec arī numura bloķēšanu;
  3. Tas pats ar numura bloķēšanu; Ja telefons ir viedais, varbūt ir arī kāds softs, kas automātiski dzēš SMS no konkrēta numura;
  4. Sk. 2. punktu;
  5. No interneta ir ierobežojums SMS skaitam no vienas IP adreses dienā (or something). Tā kā daudz viņš nevarēs sūtīt, ja vien nemainīs kompjus lielā ātrumā.

Nu, vismaz man tā šķiet. Un vienmēr jau patiesi var nomainīt numuru.

Link to comment
Share on other sites

''tas, ka ir bērns neko nenozīmē.. ja vecums zem 20 gadiem, tad nu gadās vēl visādi aizkavējušies bērnībā pediņi, bet ja virs, tad nu nez.

 

NAFIG DRAUDZENE NENOMAINA NUMURU?''

 

Drauzdenei ir 27 gadi. Numura maiņa ir pēdējais līdzeklis. Es savu mūžu dēļ kaut kāda mērgļa nemainītu gadiem iestrādātu numuru.

 

Protmas ka tiks rakstīts iesniegums, bet policija arī nedos personisku informāciju par to mērgli, a taisīt pašam kaut kādus Džeimsa Bonda gājienus............?

 

 

 

 

PS: Pārjautāšu vel reizi.

 

VAI IR iespējams caur operātoru(BITE) bloķēt konkrētus numurus??? Visu vai neko - neder, telefons arī nav nekāds viedais.

Labots - Edza1
Link to comment
Share on other sites

nu es domāju, ka džekam ir nopietnas psiholoģiskas problēmas, ja šādā vecumā atļaujas tādas stulbības darīt (šaubos vai viņam būtu zem 18).

 

tak izbraukā caur draugiem.lv visus draugus. es domāju, ka varēs atrast. var taču sastādīt aptuveno psiholoģisko portretu un pēctam uzveidot sarakstu ar tiem, kuri zem tā lien.

 

es noteikti ieguldītu daudz vairāk spēku, lai to novērstu, jo cik saprotu tas ilgst jau vismaz gadu, kas ir nu pietiekami nopietns laiks.

 

par skolotāju draudzene nestrādā? :)

 

ZZ īstenībā ir bezcerīgs gadījums. ja ir kāds pazīstams iekš tā kantora, kurš apkalpo tele2 tad var sarunāt, ka ZZ slēdz bez paskaidrojuma - tur neviens daudz nejautās. gan jau, ka te ir kāds no turienes, jo tur pamatā jauniešus ņem darbā.

Link to comment
Share on other sites

kas taa par policijas riiciibu, ka cilveks neatzistas un tad saka ka nav pieraadiijumu?

Policijaa ja ir iesniegums tad vinjiem ir jaapieprasa no operatora izdruka par attieciigaa numura info (izdruka)...Taalaak jau seko ekspertizes sledziens, jaizsauc persona uz policiju, kaa arii juus abi un utt...

Link to comment
Share on other sites

Kaapeec neizmantot veco labo iebuuveeto iespeeju ielikt taadus nummurus citaa zvaniitaaju grupaa un grupai uzlikt piem melodiju klusums? Dzhekam apnikstrauceet ja neviens neatbild..bet veel ir patiikamais variants izmantot vinja metodi pret vinju pashu tikai nevis atzvanot bet speciaali celt lai tikai vinjam nauda ietu nost par zvanu un pasham bonuss par ienaakoshajiem buus..(:

Link to comment
Share on other sites

Kaapeec neizmantot veco labo iebuuveeto iespeeju ielikt taadus nummurus citaa zvaniitaaju grupaa un grupai uzlikt piem melodiju klusums? Dzhekam apnikstrauceet ja neviens neatbild..bet veel ir patiikamais variants izmantot vinja metodi pret vinju pashu tikai nevis atzvanot bet speciaali celt lai tikai vinjam nauda ietu nost par zvanu un pasham bonuss par ienaakoshajiem buus..(:

 

Paldies par idejām :idea:

Link to comment
Share on other sites

Guest Haris

Kad manai sievai kāds šāda veida eksemplārs uzrodās, tad līdz vienkārša saruna - Vīrs pret vīru.

 

Jāpielieto īstie vārdi un intonācija (bez draudiem, apvainojumiem un aizskaršanas - vienvārdsakot - inteliģenta saruna)

Link to comment
Share on other sites

Guest Xeroo

Es izmantoju šādas problēmas daļējai risināšanai zvanu pāadresāciju no attiecīgajiem nummuriem uz maksas ziedojumu nummuriem, gan man bij miers gan labdarībai labi ;)

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju šādas problēmas daļējai risināšanai zvanu pāadresāciju no attiecīgajiem nummuriem uz maksas ziedojumu nummuriem
Ehē - ģeniāla ideja, jāatzīst.. :D

 

P.S. par tēmu gan man nebūs ko ieteikt, jo nedz pašam, nedz paziņām šāda problēma nekad nav bijusi. Vienīgi varu atbalstīt Vilka ieteikumus.

Link to comment
Share on other sites

psc!

tas ir nenopietni

izskatās, ka daži grib cīnīties ar sekām nevis cēloņiem.

teikt paldies, par padomu pacelt telefonu un krāt bezmaksas minūtes un uzlikt klusumu uz numuru!!!! piedod, atvaino

 

tas var nostrādāt, ja zvanās sīkie atsaldeņi neilgu laiku, bet ne jau pieauguši(?) garīgi slimi cilvēki ilgstošā laika posmā!

 

ko tagad, tev nozags mašīnu (tfu tfu tfu) un tu taisīsi bootaa jaunu tēmu, kā lai zagļiem palūdz, lai atdod vismaz mūzikas CD?

murgs

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju šādas problēmas daļējai risināšanai zvanu pāadresāciju no attiecīgajiem nummuriem uz maksas ziedojumu nummuriem, gan man bij miers gan labdarībai labi ;)

 

Arī neslikti :), jāuzzin, vai telefonam ir iespējas pāradresēt atsveišķas grupas vai numurus.

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju šādas problēmas daļējai risināšanai zvanu pāadresāciju no attiecīgajiem nummuriem uz maksas ziedojumu nummuriem, gan man bij miers gan labdarībai labi ;)

Par ideju pienākas polšs!

Bet ja numurs nav katru reizi cits, tad panjem kādu sms bomber vai ko tamlīdzīgu un panāc lai šim noķīlē sim karte...

Link to comment
Share on other sites

Saglaba kaut vienu sms telefona, dodies uz policiju, raksti iesniegumu, taja noradi IP adresi vai ari, ja sutita no tele2 majas lapas kaa vairums gadijumu, noradi laiku, datumu utt, vini sazinasies ar tele2 uzzinas ip. un tad lai vins gaida cieminjus.

kaut vai, ja vins aiz proxy sez vai kka ta, vinju atri vien atradis!

 

 

Personiga pieredze!

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

[..] panjem kādu sms bomber vai ko tamlīdzīgu un panāc lai šim noķīlē sim karte...
Ar mūsdienu telefoniem, kur SMS ietilpība mērāma simtos, tūkstošos un demsitiem tūkstošu? Be real - nav 33-ās Nokias laiki, kad bija 20 SMS uz SIM un 10 SMS kešatmiņa centrālē...
Link to comment
Share on other sites

Edza1, dari tā - maini numuru un paprasi sava abonomenta sniedzējam, lai izsūta visiem kontaktiem īsziņu, ka numurs šim adresātam ir mainīts uz 2xxxxxx! Un nav probzu!

 

+ vēl telefona iestatījumos var uzlikt, pāradresēt kad aizņemts un tad kad pīkstina, tad tik liec nost klausuli un lai pāradresējas uz tiem ziedojuma tālruņiem!

 

turies!

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Es izmantoju šādas problēmas daļējai risināšanai zvanu pāadresāciju no attiecīgajiem nummuriem uz maksas ziedojumu nummuriem, gan man bij miers gan labdarībai labi ;)

Cik man zināms, tad pāradresācijas gadījumā viņš tāpat maksā par sarunu līdz tavam telfonam, un tu pats apmaksā pāradresāciju uz savu izvēlēto numuru.

 

Izvilkums no LMT mājas lapas:

...Savukārt, ja zvanu pāradresāciju veic uz kāda cita operatora tīklu, par pāradresēto zvanu jāmaksā tā, it kā zvanītu no sava numura uz pāradresēto

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Jautaajums par kaadu SMS Bomberi kas suuta uz bites tiiklu joprojaam ir aktuaals!

Par to viiru sarunu, ja zvana kaut kaads siiks labs cilvēks tad vaardi luudzu nezvani nepaliidzees, vienkaarshi jaapasaka vai nu beidz zvaniti vai nu dabuusi taafelee i fsjo

Ieteikums mainiit nr ir galiigi garaam, jo ja cilvim ir kaut kaads dariijuma parneru loks, tad gaajiens ir galiigi nelogjisks

 

Ideja par paaradreseeshanu uz kaadu ziedojuma telefonu +10 :)

Link to comment
Share on other sites

[..] paprasi sava abonomenta sniedzējam, lai izsūta visiem kontaktiem īsziņu, ka numurs šim adresātam ir mainīts uz 2xxxxxx!
Arī ideja - turklāt Tele2 šito piedāvā bez maksas visiem jaunajiem abonentiem, kas atnākuši no citiem operatoriem.
Link to comment
Share on other sites

bobiksons
Jautaajums par kaadu SMS Bomberi kas suuta uz bites tiiklu joprojaam ir aktuaals!

Piedo, bet tas jau arī nav diezko gudri... vismaz ne vīrišķīgi :)

 

Bet ja jau gribi - nopērc bites karti/whatever, kur ir draugu bezmaksas zvani/sms, pieslēdz telefonu pie PC un ar attiecīgu softu uz to nr.

 

jebkurš interneta sms bombers nelaus tev tik intensīvi sūtīt, turklāt norausi banu/whatever

Link to comment
Share on other sites

Esu bik piemirsis, bet bija netā viena adrese un tur varēja uzzināt uz kuru ielu ir registrēta konkrētā IP adrese un tā sadzīt viņu rokā. Un pēc tam aiziet pie viņa sirsnīgi parunāties :)

 

Edit: http://www.ripe.net/whois (vismaz tur provaideru var uzzināt)

Labots - SkyFire
Link to comment
Share on other sites

Labākā aizsardzība - uzbrukums. Naktī čurāt ejot neaizmirsti pāris reizes uzpīkstināt tā teikt "dļa proverki svjazi". Savas sieviņas "pīkstinātāju" šitā izārstēju nedēļas laikā.

Link to comment
Share on other sites

[..] netā viena adrese un tur varēja uzzināt uz kuru ielu ir registrēta konkrētā IP adrese
Aha aha - it sevišķi jau visiem kāpņutelpu provaideriem, kam viena reālā IP uz veselu rajonu, vai Ltk, kur IP mainās reizi dienā... Mhh.
Link to comment
Share on other sites

Vai arī ieliec mērgļa numuru gribu.lv, intim.lv u.t.t. kopā ar attiecīgu sludinājuma tekstu un piebildi zvanīt pēc 23:00

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...