Jump to content

Termolīme.


jozlis
 Share

Recommended Posts

Guest buttons

aizej uz kaadu celtnieciibas prechu veikalu un panjem: bison epoxy 5 min, 24 ml. maksaa kaukur ap 3 latiem (drusku zemaak) perfekta liime

Link to comment
Share on other sites

Nekas lētāks nav! 24ml 3ls hm. Man jau vajag vienkārši līmi kas turēs to videokartes karstumu un nesmirdēs pēc deguma. Vai tas ir vienīgais variants?

Link to comment
Share on other sites

Guest buttons

bet toties paarbaudiita veertiiba. tur kauku 100 graadus peec celsija. paarbaudiita veertiiba, es pat liimeeju gpu kuuleri klaat. protams bez pastas neiztikt

Link to comment
Share on other sites

A kur lēti var dabūt pastu. visur K-kādi 2-3ls man tak nevajag nekādu tur super extra special.

Link to comment
Share on other sites

bet toties paarbaudiita veertiiba. tur kauku 100 graadus peec celsija. paarbaudiita veertiiba' date=' es pat liimeeju gpu kuuleri klaat. protams bez pastas neiztikt[/quote']

Dabut nost ari var???

Link to comment
Share on other sites

A kur lēti var dabūt pastu. visur K-kādi 2-3ls man tak nevajag nekādu tur super extra special.

A tev zel 3ls??? AS5 maksa 3-5ls... Bet ta ir labaka termopasta...

Link to comment
Share on other sites

tādai (censored) čista man ir žēl, man ir kur citur naudu likt.

Link to comment
Share on other sites

tādai huiņai čista man ir žēl' date=' man ir kur citur naudu likt.[/quote']

 

ja esi overclockeris, tad tā nav hu****. Ja neesi, tad iespējams ir.

Link to comment
Share on other sites

neesmu overklokeris, tikai postu liku šeit jo cilvēki kas nāk šeit laikam par tām lietam zin stipri labāk par mani.

Link to comment
Share on other sites

Guest buttons

skaic ka var dabuut nost, iemet uz kaadu pusstundu saldeetavaa peec tam tie radiatori ittin viegli lauzhaas nost. protams ja zheel kauko (censored icon_evil.gif )tad labaak nemeegjinaat. tie titan briinumi iisteniibaa ir ittin labi. nav ne vainas.

Link to comment
Share on other sites

aizej uz kaadu dator bodi tb darbniicu

uzprasi termopastu

iedos tev kaut kaadu titan briinumu pa briivu.

Tā pa brīvu jau nedos. Labi ja veicas satikt tādus cilvēkus, bet tie kas nav draugi reti tādi ir :(

Bet varbūt esmu pārak pesimistisks šajā jautājumā.

Link to comment
Share on other sites

overclocker

The best

www.arcticsilver.com 5Ls par 12 gramiem

Link to comment
Share on other sites

aizej uz kaadu dator bodi tb darbniicu

uzprasi termopastu

iedos tev kaut kaadu titan briinumu pa briivu.

Tā pa brīvu jau nedos. Labi ja veicas satikt tādus cilvēkus' date=' bet tie kas nav draugi reti tādi ir :(

Bet varbūt esmu pārak pesimistisks šajā jautājumā.[/quote']

 

dos dos arii par briivu.

pats esmu dabujis bez maksas

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Tas gan, viņi tās termolīmes dod pat dažkārt uzbāžas. Bet vienīgā probza ka tās ir Titan... icon_confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Kur var nopirkt un cik maksā termolīme? Nu nekā nevaru atrast, celtnieciibas veikali un bootisti ir mana peedeejaa cerība.

 

Kaadaam vajadziibaam ir vajadziiga termoliime? Ja vajag uzseedinaat radjikus un virsmas kur nav iespeejams jamos pieskruuveet tad labaak izmanto termopleeves. 3.5cm x 3.5cm pleeve naak lats ar kapeikaam... Jamo var sagriest mazaakos gabalinjos ja ir nepiecieshamiiba. Un cenjiks naf mega liels...

Link to comment
Share on other sites

Tas gan' date=' viņi tās termolīmes dod pat dažkārt uzbāžas. Bet vienīgā probza ka tās ir Titan... [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_confused.gif[/img]
visur kur es prasīju teica ka ir tikai pasta. Kādas 10 vietas toč apstaigāju beigas apnika un nopirku pastu pa 60 sant. un superliimi. Ir ok.
Link to comment
Share on other sites

Kur var nopirkt un cik maksā termolīme? Nu nekā nevaru atrast' date=' celtnieciibas veikali un bootisti ir mana peedeejaa cerība.[/quote']

 

Kaadaam vajadziibaam ir vajadziiga termoliime? Ja vajag uzseedinaat radjikus un virsmas kur nav iespeejams jamos pieskruuveet tad labaak izmanto termopleeves. 3.5cm x 3.5cm pleeve naak lats ar kapeikaam... Jamo var sagriest mazaakos gabalinjos ja ir nepiecieshamiiba. Un cenjiks naf mega liels...

kuraa vietaa var nopirkt?

Link to comment
Share on other sites

Kur var nopirkt un cik maksā termolīme? Nu nekā nevaru atrast' date=' celtnieciibas veikali un bootisti ir mana peedeejaa cerība.[/quote']

 

Kaadaam vajadziibaam ir vajadziiga termoliime? Ja vajag uzseedinaat radjikus un virsmas kur nav iespeejams jamos pieskruuveet tad labaak izmanto termopleeves. 3.5cm x 3.5cm pleeve naak lats ar kapeikaam... Jamo var sagriest mazaakos gabalinjos ja ir nepiecieshamiiba. Un cenjiks naf mega liels...

kuraa vietaa var nopirkt?

 

Vienc variantc ir atvilkt no USA, otrs var panjemt tepat ieksh EET. icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Šodien bij labs kadrs iekš MS, kas uz Kr.V un Dzirnavu stūra. Prasu vai ir termopasta? Šie - IR, čut ne pati labākā. Es - nu un cik maksā? Šī - 1.20Ls Es - parādiet.

Nu un tagad visiem kas lasīja, jautājums - kas tā par tādu superpupermegatermo pastu ir? NONAME! Pietam vēl iekš kaut kāda celefona iekausēta, pat ne špricītē :!: :!: :!: Vot tautu kāš....

Link to comment
Share on other sites

Šodien bij labs kadrs iekš MS' date=' kas uz Kr.V un Dzirnavu stūra. Prasu vai ir termopasta? Šie - IR, čut ne pati labākā. Es - nu un cik maksā? Šī - 1.20Ls Es - parādiet.

Nu un tagad visiem kas lasīja, jautājums - kas tā par tādu superpupermegatermo pastu ir? NONAME! Pietam vēl iekš kaut kāda celefona iekausēta, pat ne špricītē :!: :!: :!: Vot tautu kāš....[/quote']

 

Da beidz, normaala paradiiba ;) )) Paardeveeji-idioti ir pilni datorveikali it iipashi elkor.... icon_smile.gif)))

Link to comment
Share on other sites

Šodien bij labs kadrs iekš MS' date=' kas uz Kr.V un Dzirnavu stūra. Prasu vai ir termopasta? Šie - IR, čut ne pati labākā. Es - nu un cik maksā? Šī - 1.20Ls Es - parādiet.

Nu un tagad visiem kas lasīja, jautājums - kas tā par tādu superpupermegatermo pastu ir? NONAME! Pietam vēl iekš kaut kāda celefona iekausēta, pat ne špricītē :!: :!: :!: Vot tautu kāš....[/quote']

MS vispaar Lameru veikals- tjipa vajadzeeja datoram ,ko draugs atdeva (486DX2) klaviatuuru, protams lietotu, gaaju uz Kite SL pa ceļam ieeju MS tjipa tur arii ir lietotas preces, un prasu vai ir lietotas klaviatuuras? Šis atbild- kam tev lietotas, ja te pa pieciiti staav jaunas. Nosmējos, jo taa Samsung klava visur pa <3Ls meetaajaas, un gaaju uz Kite Sl, nopirku lietotu Compaq klavu pa 1.2 Ls.

P.S tajaa Kite Sl arii kaukaadas leetaas pastas bija riit ieshu atkal turp paskatiishos velreiz.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Nu Elkorā arī zili brīnumi. Varbūt jau veci, bet nu lieta sekojoša. M79 ir viens smukiņš keiss, maksā ap 25Ls (visur bez barokļa). MS identisks 35Ls (iespējams no M79 iepērk icon_smile.gif), bet nu Elkorā ~80 :!: :!: :!: No otrpus dīķa velk vai?

Link to comment
Share on other sites

Nu Elkorā arī zili brīnumi. Varbūt jau veci' date=' bet nu lieta sekojoša. M79 ir viens smukiņš keiss, maksā ap 25Ls (visur bez barokļa). MS identisks 35Ls (iespējams no M79 iepērk [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]), bet nu Elkorā ~80 :!: :!: :!: No otrpus dīķa velk vai?

 

M79 pashi neko neved. Iepeerk paarsvaraa no vairumniekiem. MS shoto velk pashi un arii seezh uz vairumniekiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...