Jump to content

300+ MB liels .doc fails


Capinss
 Share

Recommended Posts

Nācis no kompānijas (kādas nav svarīgi) ar lietošanas instrukcijām un rezerves daļu katalogiem kādam agregātam iekš CD.

Verot ar MS Word - viss nokaras, rezultātā klāt netieku. Tad mans jautājums ir - vai tas tiešām ir MS Word dokuments, vai arī ir kļūdaini nomainīts faila paplašinājums? Ar ko noteikt faila paplašinājumu (īsto, ja tas ir kļūdains)? Kā tikt pie informācijas? :/

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Varbūt sanāk pārkonvertēt uz .pdf un tad atvērt. :roll:

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Pameegini nolasiit kodu ar wordpad (view, nevis open). Parasti vai nu faila saakumaa vai beigaas ir rakstiits tips un programma ar ko var atveert.

Link to comment
Share on other sites

Apskatot failu ar jebkuru HEX editoru, vai kaut vai ar F3 iekš FAR, beigās būs norādīta MS WORD faila versija.

Labots - Dolfs
Link to comment
Share on other sites

Iespējams, palīdzēs tāds brute force variants: secīgi mainīt failam paplašinājumus pēc kārtas (izvēloties no tiem, kādi praktiski varētu būt) un mēģināt atvērt ar atbilstošo softu.

 

To labaak atstaat uz beigaam ja nekas cits neizdodas :) Izmeeginaaji aiziet pie kaada drauga/pazinjas un atveert failu tur?

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

300MB Word dokuments ir diagnoze!

 

Pamēģini atslēgt Word visus gramatiķus, spellčekus utt. un tad taisi vaļā caur File --> Open --> Open and repair.

Link to comment
Share on other sites

Ar wordPad es provēju - karās, never vaļā...

Biju pie vismaz 3 citiem kompīšiem - arī tur tas pats...

Ar FAR F3 paskatoties, man beigās rāda: "win 318804480 Col 0 0%" <- ko tas nozīmē - nav ne jausmas :)

 

edit: IrfanView man izmet logu ar paziņojumu: Can't read file header! Unknown file format or file not found.

Labots - Capinss
Link to comment
Share on other sites

Paskaties ne tikai pašas beigās bet mazliet arī pirms beigām, tāpat arī paša faila sākuma un meklē kaut ko salasāmu... un atpazīstamu.

Link to comment
Share on other sites

Arii word failu var mieriigi uztaisit 300+ MB, piem 100 Lpp un katra lpp tif bilde ar paskaidrojumiem. Un jaa, tas visticamaakais novestu pie uzkaarsanaas meeginot atveert uz gandriiz jebkura datora. Par wordpad - vajadzeetu raadiit not responding, jo tas fails tak ir milziigs, tacu peec laika ielaadeet (50MB lielu failu uz vecaa datora ar 256MB ram atveera peec 15min). Kgan laikam nav veerts cakareeties. Veel vari izmeeginaat ar OOo atveert.

Link to comment
Share on other sites

worda dokumentus smuki atver openoffice. Parūpējies, lai rāmja būtu pietiekami.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Khhh, es teiktu otrādi - ka tik ar OO viņš nav taisīts :) Esmu saskāries, ka seivojot ar OO iznāk xxx Mb fails, kuru verot vaļā Word nokaras.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...