Jump to content

DC nobremzē netu 10x


ChiekuRs
 Share

Recommended Posts

nav palaists DC. velku no latvijas lapaam ar 5Mb/s, palaizju DC, kuraa 3 cilveeki no manis velk ar kopeejo aatrumu 50Kb/s un max aatrums nokriitaas uz 500Kb/s

 

kautkaa nelogiski.. saprotu ka katra atseviskja kanekcija noeed neta aatrumu bet vai tik ljoti?

Link to comment
Share on other sites

Man bija tieši tas pats- palaidu NetLimiter, uzliku nelielu (par 5% mazāk nekā max) UP ātruma ierobežojumu un viss OK. Problēmas būtība- provaiderim ir ātruma ierobežojums no manis . Rezultātā nogriež ne tikai to kas tiek lādēts no manis, bet arī pieprasijuma paketes, kuras sūta mans kompis. Šis ir viens reāls NetLimitera pielietojums, bet daži to pielieto ļaunprātīgi (nogriež UP uz minimumu)- tādā gadijumā gan ir jālamājās..

Link to comment
Share on other sites

bet daži to pielieto ļaunprātīgi (nogriež UP uz minimumu)

 

Ne tikai daži, bet ievērojams daudzums DC lietotāju! Es saprastu, ja ierobežojumu uzliktu līdz - nu pieņemsim 10 - 20kB/s, bet ne jau līdz 0,5-1,0kB/s, tā tāda tizla ņirgāšanās par otru ūzeri! [vispārībā dikti raksturīga latviešiem īpašība] Un vēl, beidzamajā laikā arvien biežāk nākas sastapties ar citiem "viltīgiem" paņēmieniem nedot nopumpēt kādu failu - MĒNEŠIEM nav brīvu slotu, fails tiek fiksi izvākts no esošās vietas u.c.! Ārzemēs [pat Krievijā] nekad neesmu sastapies ar šādiem gadījumiem, MĒS neprotam uzvesties ne civilizētā vidē, neprotam kulturāli atbildēt uz lammeriskiem jautājumiem, neizsmejot un neņirgājoties, neprotam darboties INTERNETĀ!

Sorry.... icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

Link to comment
Share on other sites

bet daži to pielieto ļaunprātīgi (nogriež UP uz minimumu)

 

Ne tikai daži' date=' bet ievērojams daudzums DC lietotāju! Es saprastu, ja ierobežojumu uzliktu līdz - nu pieņemsim 10 - 20kB/s, bet ne jau līdz 0,5-1,0kB/s, tā tāda tizla ņirgāšanās par otru ūzeri! [vispārībā dikti raksturīga latviešiem īpašība'] Un vēl, beidzamajā laikā arvien biežāk nākas sastapties ar citiem "viltīgiem" paņēmieniem nedot nopumpēt kādu failu - MĒNEŠIEM nav brīvu slotu, fails tiek fiksi izvākts no esošās vietas u.c.! Ārzemēs [pat Krievijā] nekad neesmu sastapies ar šādiem gadījumiem, MĒS neprotam uzvesties ne civilizētā vidē, neprotam kulturāli atbildēt uz lammeriskiem jautājumiem, neizsmejot un neņirgājoties, neprotam darboties INTERNETĀ!

Sorry.... :(:(:(

 

Es ir pasaacis pilsonjus kuri noraada piesleegumu T1 T3 un velk ar >1MB/sec paarbaudiit. Tip paskatos kaa no vinjiem velkas... ja nejaushi izraadas ka vinsh velk no manis ar 2MB/sec a no vinja var novilkt ar 10KB/sec , ielieku FW ruli.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...