Jump to content

pazudis pin kods


einis
 Share

Recommended Posts

veelos savu Okartes numuru paarveidot par LMT piesleegumu. cik zinu tad lai to izdariitu ir nepiecieshams zinaat PIN kodu, bet lapinju ar visiem kodiem esmu kkur nozaudeejis (telefonu iesleedzot pin pieprasiijums ir atsleegts) , vai ir kaada iespeeja uzzinaat, vai nomainiit PIN kodu?

Link to comment
Share on other sites

PIN kodu neuzzināsi

vineīgā iespēja, iet uz LMT un stāstīt kāda problēma...

droši vien uzdos virkni jautājumu un gan jau Tev palīdzēs, ja tā ir Tava sim karte :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja zināms PUK kods, tad atdzīvināt to karti var. Citādāk nekā.

 

Vispār operatoriem puk kodiem jābūt kaut kur arhīvā.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau neredzu problēmu - kā jau autors saka PIN pieprasījums ir noņemts, a ko tur vēl citu? PIN2 u.c. kodi ir tikai papildus fīčām.

Link to comment
Share on other sites

:shock: Pirmā dzirdēšana - draugs migrēja uz Tele2 pieslēgumu no ZZ, ko lietoja jau 3 gadus (skaidrs kā diena, ka PIN'u jau pirmsākumos bija pazaudējis), un neko neprasīja. :?

Link to comment
Share on other sites

Puspatēmu:

Vai pārejot, piemēram, no ZZ vai Okartes uz pieslēgumu, atstajot veco numuru, tiek mainīta SIM karte vai arī paliek vecā, kura tiek attiecīgi piesaistīta pieslēgumam?

Link to comment
Share on other sites

Palabo ja kļūdos, bet no vienas priekšapmaksas kartes uz citu pāriet nevar. Tikai uz/starp pieslēgumiem..? :?

Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku, ka no vienas priekšapmaksas kartes uz citu priekšapmaksas karti, bet gan no ZZ uz TELE2 pieslēgumu (vai arī uz LMT - nezinu, vai šito ļauj).

Link to comment
Share on other sites

Pārejot no kartes uz pieslēgumu tiešām vajag PIN zināt, to prasa. Simkarte paliek ta pati veca, jaunu nedod, vismaz kādu pusotru gadu atpakaļ tā bij.

Link to comment
Share on other sites

Mainot ZZ uz TELE2 ofisā tika uzskribelēts līgums, pārrunu laikā pajautāja pec PIN koda, taču kad atbildēju, ka tas bija ļoti sen (kad zināju par to), nomierinājās un turpināja savā datorā veidot pieslēguma līgumu.

Veco SIM karti nomainīja uz jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Kad es pārgāju no OKartes uz LMT pieslēgumu, man prasīja PIN kodu. Labi, ka pa blatam mani jau brīdināja, ka vajadzēs zināt. Biju sagatavojis lapiņu ar kodiem. Līgumā patiešām tiek ierakstīts vecais PIN kods.

Link to comment
Share on other sites

Saspaidi nepareizu PIN un kad prasa PUK duj pie operatora lai dod PUK.

Pac vienreiz peec pjaniem atjeedzos ar trubu kas PUK prasa (nogljukoja autopilots blin), pie LMT aizvelkoties un ID paraadod iedeva to PUK.

Link to comment
Share on other sites

Guest Zandis.M.

Tālajā 2005. gadā, kad gāju no okartes uz formulu, man arī prasīja orģinālo PIN kodu. Es, protams, nezināju, bet, atbildot uz pāris vienkāršiem jautājumiem (apmēram cik ilgi lietoju okarti, kādiem numuriem esmu zvanījis), atļāva to darīt arī bez orģinālā PIN koda. Cilvēciskais faktors.

Link to comment
Share on other sites

cik saprotams autoram pati sim karte ir,un jācer uz okartes sim nr.ir cipariņi,tad vispār nekādu problēmu! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš

Jep, PIN prasa.

Alternatīvi (vismaz man) prasīja kad papildināta karte un par kādām naudām. Iesaku atjaunot un pēc kādas nedēļas pāriet - lai nezūd ticamības moments.

Link to comment
Share on other sites

paprasiis elementaarus jautaajumus

- kad peedeejoreizi atjaunota karte

- pa kaadu summu

- kam zvaniits, cik runaats utt ...

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Bērns aizmirsa ZZ PIN un nobloķēja. PUK kodu protams vairs nezināju. Zvanot uz TELE2 supportu, uzprasīja kad pēdējo reizi atjaunota, par kādu summu un pateica gan PUK1 gan PUK2.

 

P.S. Palabojiet ja kļūdos, bet vai tad ZZ defaultais PIN nebija 0000? Ko tad viņi var prasīt pārejot? :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...