Jump to content

Kāds nevarētu izpalīdzēt ar flashotu Sony PSP?


joks7
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Nu ir tā ka man ir psp ar firmware versiju 3.40, vajadzētu downgreidot, bet tādā gadījumā jāuztaisa jigkick battery pack un magic memory stick. Lai to uztaisītu vajag flashotu psp, caur kuru jāpalaiž pāris programmas, kad ir ievietota mana atmiņas karte un mans aķis. Tā kā nevienam pazīstamam nav PSP ar homebrew firmwari, tad vēlējos painteresēties vai kāds būtietis, kas dzīvotu netālu no mainīm(Valmiera), varētu izpalīdzēt man noflashot manu aķi un memory stick šitam darbiņam. Tas ir pāris sekunžu, minūšu jautājums.

Labots - joks7
Link to comment
Share on other sites

Tā kā to memory stick es varu uztaisīt arī bez flasota PSP, tad galvenais būtu tā akomulatora pārrakstīšana. Tas ir tā, ka vajag ielikt manu akomulatoru iekš PSP(flashota), un palaist vienu programmu, kas pāraksta info par aķi(kautkādu tur serial NR vai tml) un tas arī būtu viss.

 

Up, tiesam kads negrib nopelnit sokoladei naudu? :arrow:

Labots - joks7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pandora Battery ?

Šaubos, ka kāds tev dos PSP :D

Ja jau 3.40, tad vienkāršāk būtu sadabūt rokā Lumines spēli un downgreidot. ;)

 

Tu to bateriju vari uztaisīt ar rokām, ja proti lodēt.

 

psp_pandora.jpg

Bilde Ārzemēs

 

Atver bateriju ar kādu plakano skrūvgriezi un savieno šos kontaktus un būs tev Pandora baterija. :)

 

Vajag tikai mazas enerģijas lodāmuru un vienu vadiņu, un, protams, Start -> Run -> cmd -> straight_hands.exe :}

 

Atmiņas karti sagatavo pats un downgreido. Pēc tam vari to vadu atlodēt un būs tev atkal normāla baterija. Tikai brīdinu, ka vajag zemas enerģijas lodāmuru, citādi nosvilināsi vēl kautko.

 

Nezinātājiem - šis ir jaunākais multi downgrader un pat UNBRICKER !

Sīkāk - http://www.psp-hacks.com/forums/about107107.html

 

Var arī atlodēt attēlā atzīmēto kājiņu.

935843_DSCF2043.JPG

Bilde Ārzemēs

 

Ja nemāki darboties ar lodāmuru, labāk nevajag. Ja pārāk daudz uzkarsēsi aķi, uzsprāgs tev sejā.

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

varu paardot jaunu bateriju pa 8 ls,pats biju pasuutiijis sev,bet kameer atnaaca,tikmeer savu psp jau biju paardevis,plus ir atsevisks laadeetaajs no auto un 220 v priksh taas psp baterijas,tas pa 5 ls.

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu apdeitot tēmu, ka man aizdeva PSP un spēju visu sekmīgi nokārtot.

ElbruS; Biju jau gatavs ķerties klāt šim variantam, bet beigās tomēr dabūju PSP ar ko arī visu nokārtoju.

Link to comment
Share on other sites

Laimīgais :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...