Jump to content

HP PhotoSmart 945


Guest KenFolds
 Share

Recommended Posts

Sveiki

 

gribeetu zinaat juusu domas par fochiku kuru domaaju iegaadaaties! Par HP PhotoSmart 945 icon_question.gif

 

Varbuut ir labaaki ieteikumi manai izveelei?

Jebkuru Canon, bet tikai ne HP.

Link to comment
Share on other sites

Guest KenFolds
Sveiki

 

gribeetu zinaat juusu domas par fochiku kuru domaaju iegaadaaties! Par HP PhotoSmart 945 :?:

 

Varbuut ir labaaki ieteikumi manai izveelei?

Jebkuru Canon' date=' bet tikai ne HP.[/quote']

 

bet ko teiksi par sony DCS w-12???

Link to comment
Share on other sites

Guest energy
Sveiki

 

gribeetu zinaat juusu domas par fochiku kuru domaaju iegaadaaties! Par HP PhotoSmart 945 icon_question.gif

 

Varbuut ir labaaki ieteikumi manai izveelei?

Kādēļ tieši šo? Gribi 5MPix un lielu zummu, vai citi apsvērumi?

Link to comment
Share on other sites

Guest KenFolds

nu labi esmu sapratis ka HP nekam neder! tikko darba koleegji veel paskaloja smadenes!

 

ko juus domaajat par to sony???

 

 

jaa gribu 5mbp:)

Link to comment
Share on other sites

Guest energy
nu labi esmu sapratis ka HP nekam neder! tikko darba koleegji veel paskaloja smadenes!

 

ko juus domaajat par to sony???

 

 

jaa gribu 5mbp:)

 

Pieci Mpikseļi jau ir daudzām kamerām. Pats pagājušā nedēļā nopirku Canon powershot A95. Sony parasti ir nedaudz dārgāki par Canon aparātiem, pie līdzīgiem tehniskiem parametriem.

Link to comment
Share on other sites

Guest KenFolds
nu labi esmu sapratis ka HP nekam neder! tikko darba koleegji veel paskaloja smadenes!

 

ko juus domaajat par to sony???

 

 

jaa gribu 5mbp:)

 

Pieci Mpikseļi jau ir daudzām kamerām. Pats pagājušā nedēļā nopirku Canon powershot A95. Sony parasti ir nedaudz dārgāki par Canon aparātiem' date=' pie līdzīgiem tehniskiem parametriem.[/quote']

 

nu jaa sony ir daargaaks!!!

 

bet man iepatikaas 2.5" LCD!

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

 

nu jaa sony ir daargaaks!!!

 

bet man iepatikaas 2.5" LCD!

 

LCD displejs fotogrāfējot ir svarīgs, tajā redzi visus uzstādījumus, redzi, vai labi fokusējas, apgaismojums. Pēc uzņemšanas vari apskatīt kā sanākusi fotka. Bet tomēr, vislabāk bildi varēsi novērtēt uz PC.'

Ko pirkt jāizlemj tev pašam !

Link to comment
Share on other sites

nu labi esmu sapratis ka HP nekam neder! tikko darba koleegji veel paskaloja smadenes!

 

ko juus domaajat par to sony???

 

 

jaa gribu 5mbp:)

 

Sony ir pilnīgs automāts... tiesa' date=' gan dārgā gala modeļiem ir Zeiss lēcas... un tas arī viss...

 

Abet kāpēc negribi kaut vai to pašu A95? [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest KenFolds
nu labi esmu sapratis ka HP nekam neder! tikko darba koleegji veel paskaloja smadenes!

 

ko juus domaajat par to sony???

 

 

jaa gribu 5mbp:)

 

Sony ir pilnīgs automāts... tiesa' date=' gan dārgā gala modeļiem ir Zeiss lēcas... un tas arī viss...

 

Abet kāpēc negribi kaut vai to pašu A95? :)[/quote']

 

:)))

 

nezinu kapeec negribu A95!!!

vinjsh mani nepiesaista!!!

 

bet nu man liekas ka shodien braukshu uz elkor centru prasiishu visus apsaktiities un izpeetiit:)))

 

un tad arii izlemshu!

Link to comment
Share on other sites

nu labi esmu sapratis ka HP nekam neder! tikko darba koleegji veel paskaloja smadenes!

 

ko juus domaajat par to sony???

 

 

jaa gribu 5mbp:)

 

Sony ir pilnīgs automāts... tiesa' date=' gan dārgā gala modeļiem ir Zeiss lēcas... un tas arī viss...

 

Abet kāpēc negribi kaut vai to pašu A95? [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

 

icon_smile.gif))

 

nezinu kapeec negribu A95!!!

vinjsh mani nepiesaista!!!

 

bet nu man liekas ka shodien braukshu uz elkor centru prasiishu visus apsaktiities un izpeetiit:)))

 

un tad arii izlemshu!

 

Nepiesaista ar ko?

Ar lielu grozāmo LCD, augsto izgatavošanas kvalitāti, praktiski visu settingu manuālu kontroli, lētām flaškartēm??? icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest KenFolds
nu labi esmu sapratis ka HP nekam neder! tikko darba koleegji veel paskaloja smadenes!

 

ko juus domaajat par to sony???

 

 

jaa gribu 5mbp:)

 

Sony ir pilnīgs automāts... tiesa' date=' gan dārgā gala modeļiem ir Zeiss lēcas... un tas arī viss...

 

Abet kāpēc negribi kaut vai to pašu A95? :)[/quote']

 

:)))

 

nezinu kapeec negribu A95!!!

vinjsh mani nepiesaista!!!

 

bet nu man liekas ka shodien braukshu uz elkor centru prasiishu visus apsaktiities un izpeetiit:)))

 

un tad arii izlemshu!

 

Nepiesaista ar ko?

Ar lielu grozāmo LCD, augsto izgatavošanas kvalitāti, praktiski visu settingu manuālu kontroli, lētām flaškartēm??? :wink:

 

nu labi labi labi!

 

bribu apchamdiit:)

 

pilniigam automaatam nav ne vainas!!! bet nu kam man vajadziigs grozaams LCD?????

 

ko es focheeshu bildes ai lenkja???

 

vai zem gultas???

 

gribu lai ir chix un gatavs:) un daudz tur neiedziljinaaties! pietam sonjka ir mazaax par canonu!!! bet daargaax:(

Link to comment
Share on other sites

nu labi esmu sapratis ka HP nekam neder! tikko darba koleegji veel paskaloja smadenes!

 

ko juus domaajat par to sony???

 

 

jaa gribu 5mbp:)

 

Sony ir pilnīgs automāts... tiesa' date=' gan dārgā gala modeļiem ir Zeiss lēcas... un tas arī viss...

 

Abet kāpēc negribi kaut vai to pašu A95? [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

 

icon_smile.gif))

 

nezinu kapeec negribu A95!!!

vinjsh mani nepiesaista!!!

 

bet nu man liekas ka shodien braukshu uz elkor centru prasiishu visus apsaktiities un izpeetiit:)))

 

un tad arii izlemshu!

 

Nepiesaista ar ko?

Ar lielu grozāmo LCD, augsto izgatavošanas kvalitāti, praktiski visu settingu manuālu kontroli, lētām flaškartēm??? icon_wink.gif

 

nu labi labi labi!

 

bribu apchamdiit:)

 

pilniigam automaatam nav ne vainas!!! bet nu kam man vajadziigs grozaams LCD?????

 

ko es focheeshu bildes ai lenkja???

 

vai zem gultas???

 

gribu lai ir chix un gatavs:) un daudz tur neiedziljinaaties! pietam sonjka ir mazaax par canonu!!! bet daargaax:(

 

...jā, saprotu, ka Tu neesi gatavs Canon aparāta iegādei... :D ...es ar grozāmo LCD esmu ieguvis TĀDAS bildes, ka pat pieredzējuši fotomaniaki nespēj iztēloties KĀ kaut ko TĀDU var dabūt gatavu... Turklāt fočējot kādas dabas (kukaiņi, augi, sēnes) makrobildes man nav jāmetas zemē uz vēdera - atliek tikai piepravīt displeju un aidā! ...tāpat pašportretus... elementāri... bilde no augšas - Lūdzu!

 

...bet tur jādarbina iztēle...

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

 

...jā' date=' saprotu, ka Tu neesi gatavs Canon aparāta iegādei... :D ...es ar grozāmo LCD esmu ieguvis TĀDAS bildes, ka pat pieredzējuši fotomaniaki nespēj iztēloties KĀ kaut ko TĀDU var dabūt gatavu... Turklāt fočējot kādas dabas (kukaiņi, augi, sēnes) makrobildes man nav jāmetas zemē uz vēdera - atliek tikai piepravīt displeju un aidā! ...tāpat pašportretus... elementāri... bilde no augšas - Lūdzu!

 

...bet tur jādarbina iztēle...[/quote']

 

Varbūt kaut kur netā esi iemetis kādu bildi? Vari kādu linku iedot, lai var novērtēt?

Vēl es lasīju, ka grozāmam displejam ir tāda priekšrocība, ka to pagriežot nost no kameras, būs mazāki "trokšņi" bildē. Tos trokšņus radot silšana no displeja un vēl kas tur.

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

 

nezinu kapeec negribu A95!!!

vinjsh mani nepiesaista!!!

 

bet nu man liekas ka shodien braukshu uz elkor centru prasiishu visus apsaktiities un izpeetiit:)))

 

un tad arii izlemshu!

 

Kāpēc Elkorā? Vai tad nav labāku veikalu?

Link to comment
Share on other sites

 

...jā' date=' saprotu, ka Tu neesi gatavs Canon aparāta iegādei... :D ...es ar grozāmo LCD esmu ieguvis TĀDAS bildes, ka pat pieredzējuši fotomaniaki nespēj iztēloties KĀ kaut ko TĀDU var dabūt gatavu... Turklāt fočējot kādas dabas (kukaiņi, augi, sēnes) makrobildes man nav jāmetas zemē uz vēdera - atliek tikai piepravīt displeju un aidā! ...tāpat pašportretus... elementāri... bilde no augšas - Lūdzu!

 

...bet tur jādarbina iztēle...[/quote']

 

Varbūt kaut kur netā esi iemetis kādu bildi? Vari kādu linku iedot, lai var novērtēt?

Vēl es lasīju, ka grozāmam displejam ir tāda priekšrocība, ka to pagriežot nost no kameras, būs mazāki "trokšņi" bildē. Tos trokšņus radot silšana no displeja un vēl kas tur.

 

Man visas bildes ir kompī (lokāli) kaut kā nav tieksme mētāt tās pa I-netu... un "neiespējamos rakursos" galvenokārt fočēta mana lidene tās tapšanas stadijās... tā kā vērotājam no malas nekas īpašs tur neliksies...

 

Bet kas attiecas uz trokšņiem - zini, manuprāt tas ir kārtējais mīts... domāju, ka LCD TIK ļoti neiespaido matricas darbību.

Link to comment
Share on other sites

Guest KenFolds

 

nezinu kapeec negribu A95!!!

vinjsh mani nepiesaista!!!

 

bet nu man liekas ka shodien braukshu uz elkor centru prasiishu visus apsaktiities un izpeetiit:)))

 

un tad arii izlemshu!

 

Kāpēc Elkorā? Vai tad nav labāku veikalu?

 

man eertaax vienkaarshi!

 

iesaki luudzu labaaku veikalu!

 

kaa ir ar bateriju darbiibas ilgumu tam A95?

Link to comment
Share on other sites

 

nezinu kapeec negribu A95!!!

vinjsh mani nepiesaista!!!

 

bet nu man liekas ka shodien braukshu uz elkor centru prasiishu visus apsaktiities un izpeetiit:)))

 

un tad arii izlemshu!

 

Kāpēc Elkorā? Vai tad nav labāku veikalu?

 

man eertaax vienkaarshi!

 

iesaki luudzu labaaku veikalu!

 

kaa ir ar bateriju darbiibas ilgumu tam A95?

 

...atkarībā no tā kā fočē! Ja telpās tad aķi ap 1800 - 2000 mAh izvelk 200 - 300 bildēm' date=' ja ārpus telpām, tad līdz pat 450 - 500...

 

...baterijas, protams, vari lietot, bet tad pacenties pielauzt Billiju Tevi atdzīt par viņa tuvu radinieku... [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_wink.gif[/img]

 

abet viszemākās cenas Canon aparātiem ir www.xl.lv...

Link to comment
Share on other sites

Guest KenFolds

tajaa xl.lv ir taada pati cena kaa 1a.lv >>> 221Ls

 

sony = daargs automaats

 

canon = normaals aparaats par normaalu cenu!

 

apmeeram to es sodien esmu apguvis:)

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

man eertaax vienkaarshi!

 

iesaki luudzu labaaku veikalu!

 

kaa ir ar bateriju darbiibas ilgumu tam A95?

 

Labāk uzreiz pērc aķus, citādi ar bačenēm tikai lieli izdevumi sanāk. Cik ilgi tur? Pagaidām nezinu. Es pamēģināju vecus 1600mAh aķus, tur jau trešo dienu. varētu būt, ka esmu nofočējis kādas 100-150bildes eksperimentu nolūkā tel'pās un ārpus tām, un vēl arī dažus klipiņus. Baterijas jau turēs vēl ilgāk, ja atslēgsi displeju, bet tad grūtāk nofočēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest KenFolds

nu ko!

 

izleemu par labu juusu ieteikumiem:)

 

sodien pirxu to canon a95!!!

 

ceru ka attaisnos ceriibas manas!

 

tikai nezinu kaa mana blondaa blakus buutne ar vinju maacees apieties! jo tur ir tik daudz podzinju!

Link to comment
Share on other sites

Guest energy
nu ko!

 

izleemu par labu juusu ieteikumiem:)

 

sodien pirxu to canon a95!!!

 

ceru ka attaisnos ceriibas manas!

 

tikai nezinu kaa mana blondaa blakus buutne ar vinju maacees apieties! jo tur ir tik daudz podzinju!

Uzliec automātu un gan jau ar pārējo blondā būtne tiks galā icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Girc

hmmz, es ar A95 un Energizer 2300 piefocheeju 256MB, pietam gandriiz katru otro bildi apluurot ieksh to LCD, un ja peec tam netur visu laiku iesleegtu display tad vareetu veelreiz 256MB piegaazt pilnus

Link to comment
Share on other sites

hmmz' date=' es ar A95 un Energizer 2300 piefocheeju 256MB, pietam gandriiz katru otro bildi apluurot ieksh to LCD, un ja peec tam netur visu laiku iesleegtu display tad vareetu veelreiz 256MB piegaazt pilnus[/quote']

 

Nu re, ta' jau forši! Man tik' liekas, ka Energizer ir bik krutāks par GP sola 2300mAh, tad reāli ir ~2000mAh, turpretī, ja Energizer sola, ka būs 2300mAh, tad ir ~2300mAh... tur varētu būt tā galvenā krunka icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

Nu re' date=' ta' jau forši! Man tik' liekas, ka Energizer ir bik krutāks par GP

 

Ko tu saki par unomat aķiem un lādētājiem? Man ir unomat 2300mAh un GP 1600mAh.

Link to comment
Share on other sites

Guest Girc
kur vispaar var iegaadaaties taadas energizer 2300 bachas un pa cik ?

Nu nezinu kur galvaspilseetaa vai citur vinjas nopeerkamas.Bet es nopirku shamaas vieteejaa fotopiederumu veikalaa pa 3.20Ls gabalaa (+- 15 santiimi. iisti neatceros) un attieciigu Energizer laadeetaaju pa 12Ls. Varbuut daargi tas ir , varbuut leeti.Bet es vismaz kaartiigu 2dienu tusu izfocheeju pa labi un kreisi ar vienu komplektu un mani tas apmierina :)

Link to comment
Share on other sites

Guest KenFolds
nu ko!

 

izleemu par labu juusu ieteikumiem:)

 

sodien pirxu to canon a95!!!

 

ceru ka attaisnos ceriibas manas!

 

tikai nezinu kaa mana blondaa blakus buutne ar vinju maacees apieties! jo tur ir tik daudz podzinju!

Uzliec automātu un gan jau ar pārējo blondā būtne tiks galā :)

 

:) gan jau tix!

 

nopirku :) aparaats jau labs:) tagad paies nedeelja kameer visas funkcijas taa kaartiigi iebrauxu jo cik zinu tad mans sencis bija agraak fotograafs:) buus jaaiet pie vinja lai kautko pastaasta!!!

 

iesakiet man kadu veici kur var nopirkt flash karti! man taa 32Mb galiigi nepietik nekam:( vakar vakaraa pat vecenes ar chomiem uz ielas visas nesafocheejaam;)

 

viena lieta man gan nepatiik ZOOMS ir biku par shvaku:( paari ielai meitenes nevar noknipseet:(

Link to comment
Share on other sites

Guest Girc

nopirku :) aparaats jau labs:) tagad paies nedeelja kameer visas funkcijas taa kaartiigi iebrauxu jo cik zinu tad mans sencis bija agraak fotograafs:) buus jaaiet pie vinja lai kautko pastaasta!!!

 

iesakiet man kadu veici kur var nopirkt flash karti! man taa 32Mb galiigi nepietik nekam:( vakar vakaraa pat vecenes ar chomiem uz ielas visas nesafocheejaam;)  

 

viena lieta man gan nepatiik ZOOMS ir biku par shvaku:( paari ielai meitenes nevar noknipseet:(

Nu nevar jau visu gribeet, gribi zuumu, jaapiepeerk uzparikte klaat.Tas ir labs ziepju trauks ne profesionaalais vai pus.. A es piemeeram pirku 256MB pa kautkaadiem 20 latiem internetveikalaa.Bet domaaju, ka uz taadu preci labi ja latu ietaupiisi I-veikalaa peerkot. Ieej jebkuraa veikalaa kur paardod fochikus, un peerc nost. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu re' date=' ta' jau forši! Man tik' liekas, ka Energizer ir bik krutāks par GP

 

Ko tu saki par unomat aķiem un lādētājiem? Man ir unomat 2300mAh un GP 1600mAh.

 

Zini, es kaut kā tīri instinktīvi cenšos pārāk markas nemainīt... varbūt tas ir dikti stagnātiski, bet droši... icon_wink.gif

 

Ja GP, tad GP... dikti jau nu gribējās Varta aķīšus... bet Lielas Taupības Gars neļāva TĀ "izmakoties" :lol:

...tos GP es dabūju par interesantu cenu, tāpēc arī paņēmu.

 

...ja Tev tie unomat aķīši normāli strādā un pats esi apmierināts, tad jau viss ir OK... domāju, ka vienas šlakas ar to pašu GP vien ir! icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Girc

Taa starp citu, varbuut ir kads labdaris, cilveeks- fotograafs, cilveeks -fotografeeshanas virtuozs, kursh veeleetos noziedod paardesmit minuutes un uztaisiit mazu postu un aprakstiit sekojoshas lietas LV valodaa:

Kas ir ekspoziicija, ko tas noziimee chainjiku valodaa, ko vinja dara, kas notiek ja tu vinju regulee taa un shitaadi.

Un taapat, kas ir ISO, ko vinsh dara, kaa iespaido bildi ja ir mazs iso, un ja ir attieciigi liels ISO, un kaados gadiijumos labaak izmantot lielu vai mazu.. un taa par visiem manuaalajiem settingiem (nav jau vinju tur daudz).

Respektiivi, domaaju, ka daudzi buutu pateiciigi, ja kaads sheienietis uztaisiitu mazu mazu manuaaliiti saprotamu jebkuram iesaaceejam par to kas ir kas un ko kas dara tajos settingos, taa, ka jebkursh, kas tiko nopircis digitaalo uzparikti, vareetu pasmelties pamata gudriibas. Pats varu teikt, ka to manuaali kas naaca liidzi, es izlasiiju, tad ar vaardniicu gaaju cauri tiem tehniskajiem nosaukumiem, bet eniivei nevaru teikt ka visur ierubiijos, kas ko dara. Es jau labpraat uzsistu paaris rindas, bet pats veel neesmu no teejkannas pilniibaa izaudzis un neizprotu veel visu tik perfekti :)

Paldies, ja kaac to izdariis :)

Ak jaa, ljoti atvainojos, ja kaads jau te ieprieksheejos postos kautko ir taadu uzraxtiijis vai izdariijis.Man ir temperatuura un antibiotikas dara savu, un es te planeeju un shon esmu bremze, taa kaa piedodied, ja kas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest KenFolds

jaa nebuutu slikti:) nebuus man vecais jaatramda!!!

 

jo tos visus siikumus kas kur un kaa man liekas ka daudzi nezina! es jau arii tik knipseeju AUTO modee!!! un priecaajos:)

Link to comment
Share on other sites

Taa starp citu' date=' varbuut ir kads labdaris, cilveeks- fotograafs, cilveeks -fotografeeshanas virtuozs, kursh veeleetos noziedod paardesmit minuutes un uztaisiit mazu postu un aprakstiit sekojoshas lietas LV valodaa:

Kas ir ekspoziicija, ko tas noziimee chainjiku valodaa, ko vinja dara, kas notiek ja tu vinju regulee taa un shitaadi.

Un taapat, kas ir ISO, ko vinsh dara, kaa iespaido bildi ja ir mazs iso, un ja ir attieciigi liels ISO, un kaados gadiijumos labaak izmantot lielu vai mazu.. un taa par visiem manuaalajiem settingiem (nav jau vinju tur daudz).

Respektiivi, domaaju, ka daudzi buutu pateiciigi, ja kaads sheienietis uztaisiitu mazu mazu manuaaliiti saprotamu jebkuram iesaaceejam par to kas ir kas un ko kas dara tajos settingos, taa, ka jebkursh, kas tiko nopircis digitaalo uzparikti, vareetu pasmelties pamata gudriibas. Pats varu teikt, ka to manuaali kas naaca liidzi, es izlasiiju, tad ar vaardniicu gaaju cauri tiem tehniskajiem nosaukumiem, bet eniivei nevaru teikt ka visur ierubiijos, kas ko dara. Es jau labpraat uzsistu paaris rindas, bet pats veel neesmu no teejkannas pilniibaa izaudzis un neizprotu veel visu tik perfekti [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

Paldies, ja kaac to izdariis icon_smile.gif

Ak jaa, ljoti atvainojos, ja kaads jau te ieprieksheejos postos kautko ir taadu uzraxtiijis vai izdariijis.Man ir temperatuura un antibiotikas dara savu, un es te planeeju un shon esmu bremze, taa kaa piedodied, ja kas icon_smile.gif

 

Iečeko šo icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Girc

Iečeko šo :)

Ui labs teksts, meegjinashu paburties cauri, peec pirmaa acu uzmetiena izskataas nezheeliigi profesionaali un siiki aprakstiits. Cerams izlasot to neiebraukshu veel lielaakaas nesaprashanas auzaas :)

Paldies par linku :)

Link to comment
Share on other sites

Guest energy
Taa starp citu' date=' varbuut ir kads labdaris, cilveeks- fotograafs, cilveeks -fotografeeshanas virtuozs, kursh veeleetos noziedod paardesmit minuutes un uztaisiit mazu postu un aprakstiit sekojoshas lietas LV valodaa:

Kas ir ekspoziicija, ko tas noziimee chainjiku valodaa, ko vinja dara, kas notiek ja tu vinju regulee taa un shitaadi.

Un taapat, kas ir ISO, ko vinsh dara, kaa iespaido bildi ja ir mazs iso, un ja ir attieciigi liels ISO, un kaados gadiijumos labaak izmantot lielu vai mazu.. un taa par visiem manuaalajiem settingiem (nav jau vinju tur daudz).

Respektiivi, domaaju, ka daudzi buutu pateiciigi, ja kaads sheienietis uztaisiitu mazu mazu manuaaliiti saprotamu jebkuram iesaaceejam par to kas ir kas un ko kas dara tajos settingos, taa, ka jebkursh, kas tiko nopircis digitaalo uzparikti, vareetu pasmelties pamata gudriibas. Pats varu teikt, ka to manuaali kas naaca liidzi, es izlasiiju, tad ar vaardniicu gaaju cauri tiem tehniskajiem nosaukumiem, bet eniivei nevaru teikt ka visur ierubiijos, kas ko dara. Es jau labpraat uzsistu paaris rindas, bet pats veel neesmu no teejkannas pilniibaa izaudzis un neizprotu veel visu tik perfekti [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

Paldies, ja kaac to izdariis icon_smile.gif

Ak jaa, ljoti atvainojos, ja kaads jau te ieprieksheejos postos kautko ir taadu uzraxtiijis vai izdariijis.Man ir temperatuura un antibiotikas dara savu, un es te planeeju un shon esmu bremze, taa kaa piedodied, ja kas icon_smile.gif

 

Es speciāli nopirku grāmatu par digitālām fotokamerām. Vēl neesmu izlasījis, tāpēc šoreiz atsauksmes nebūs icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

 

nopirku icon_smile.gif aparaats jau labs:) tagad paies nedeelja kameer visas funkcijas taa kaartiigi iebrauxu jo cik zinu tad mans sencis bija agraak fotograafs:) buus jaaiet pie vinja lai kautko pastaasta!!!

 

iesakiet man kadu veici kur var nopirkt flash karti! man taa 32Mb galiigi nepietik nekam:( vakar vakaraa pat vecenes ar chomiem uz ielas visas nesafocheejaam;)

 

viena lieta man gan nepatiik ZOOMS ir biku par shvaku:( paari ielai meitenes nevar noknipseet:(

 

Būs lielāks zoom, bez statīva neiztikt.

Link to comment
Share on other sites

Guest KenFolds

 

nopirku :) aparaats jau labs:) tagad paies nedeelja kameer visas funkcijas taa kaartiigi iebrauxu jo cik zinu tad mans sencis bija agraak fotograafs:) buus jaaiet pie vinja lai kautko pastaasta!!!

 

iesakiet man kadu veici kur var nopirkt flash karti! man taa 32Mb galiigi nepietik nekam:( vakar vakaraa pat vecenes ar chomiem uz ielas visas nesafocheejaam;)

 

viena lieta man gan nepatiik ZOOMS ir biku par shvaku:( paari ielai meitenes nevar noknipseet:(

 

Būs lielāks zoom' date=' bez statīva neiztikt.[/quote']

 

arii taisniiba! jau tagad taa ir kaa ir!

 

jaanopeerk veel lielaaka atminjas karte un tad tik vareeshu focheeties:)

Link to comment
Share on other sites

nu super , veči! - jāpērk arī kamera:) - Power ShotA95 varētu būt jauks, galnais lai ir arī manuālie režīmi...

 

bet - paskalojiet man arī smadzenes - kāpēc nepirkt HP photosmart 945??? - tak zūms tam ir 8x! - un cena līdzīga - 319Euro vācijā...

http://shop.mediamarkt.de/webapp/wcs/store...ategoryId=10014

 

flash atmiņa - 256 par 20 ls:) - vot tas ir kruti! - tad točna var bildēt pariktīgam:)

 

ps - man prasības - diezgan piņķerīgas - lai vairāk uz fotomākslu var izbraukt - ko jūs ieteiktu? un galnais - kāpēcne HP???

Link to comment
Share on other sites

nu super ' date=' veči! - jāpērk arī kamera:) - Power ShotA95 varētu būt jauks, galnais lai ir arī manuālie režīmi...

 

bet - paskalojiet man arī smadzenes - kāpēc nepirkt HP photosmart 945??? - tak zūms tam ir 8x! - un cena līdzīga - 319Euro vācijā...

http://shop.mediamarkt.de/webapp/wcs/store...ategoryId=10014

 

flash atmiņa - 256 par 20 ls:) - vot tas ir kruti! - tad točna var bildēt pariktīgam:)

 

ps - man prasības - diezgan piņķerīgas - lai vairāk uz fotomākslu var izbraukt - ko jūs ieteiktu? un galnais - kāpēcne HP???

 

Nu kaut vai viens punkts kas, personīgi man, galīgi nepatika - ir tikai divi fotografiju izšķirtspēju režīmi: 5Mpix un 1Mpix :!: ...tas NAV visai ērti, piekrīti?

 

Bija vēl kaut kas, bet esmu paspējis jau to aizmirst... sorry, vecums nenāk viens! icon_wink.gif

 

Ā, vo, ja pareizi atminos, HP 945 nav attēla stabilizācijas, kas pie liela zoom-a ir būtisks faktors...

 

Vo, un vēl! HP 945 max slēdža ātrums ir 1/1000 pret Canon PS A70, A75, A80, A85, A95 - 1/2000 ...tomēr ir labi, ja ir kaut kas no kura var kniebt pa kumāsiņam nost nekā ja pietrūkst... icon_wink.gif

 

Nu un tad vēl tas pats, mans mīļais, grozāmais LCD... icon_wink.gif HP 945 nav, bet Canon A95 ir... icon_smile.gif

 

...turklāt Canon-am atmiņas karte uz 256 Mb maksā no 16,5 - 25 Ls (atkarībā no brenda) icon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...