Jump to content

PC komplekts


Pele
 Share

Recommended Posts

Lūdzu izpālīdziet

ko jūs sakat pat sādu komplektu

CPU: INTEL CORE 2 QUAD Q6600 2.4 GHZ S775; MB: S775 IP31 DDR2 SATA2 GBL 8CH HDA; RAM1: 1024mb DDR II 1066MHz; RAM2: 1024mb DDR II 1066MHz; HDD1: 320GB SATA 8MB 7200RPM; HDD2: -; VIDEO: GF 8800GTS/ 320MB DDR3/ PCI-E/ 320-bit; LAN: on board; CD: DVD+/-RW 4x8x16 48x24x48 Dual; Case: 400WATX; PSU

 

tas viss maksā tiaki 591 ls veikalaa dakko 3 jau ir tad nokomplektēts

Pārak lēti izkskatas prieks tadas sistēmas

vai ar taadu barokli vispār pietiktu ?

 

Mos varat eiteikt kādu labāku variantu pa 600 ls ?

Prieks spelēm būs domats jaunais pc

Link to comment
Share on other sites

bet tak saubos ka veikalā vinu nebuutu notestejusi ar 400w atx ka ir :D

vispār kads ir tas veikals dakko3 ?

Link to comment
Share on other sites

acīmredzami saksss, ja veikals piedāvā šādu komplektāciju ar tik sūdīgu barokli, vai arī šito pats sakomplektēji?

Link to comment
Share on other sites

Ar šitādu komplektāciju PC knapi vilktu ar 550W! Un attiecīgi šitai visai summai droši vari piemest klāt 70Ls priekš barokļa! Ņem plati uz P35 čipseta! Jebšu tajā veikalā tādu iespēju nemaz nav :?: Bet nu par to veikalu nekas nav dzirdēts.. tas ir Rīgā? Ej uz M79, nestrādāju tur, neesmu neko pircis, bet nu esot gana labs un kvalitatīvs! Vai arī - brauc uz Jelgavu, tur ir firma NDD, un tad tur arī sapērcies ko vēlies ;)

Labots - mmc
Link to comment
Share on other sites

Ka jau visi saka el. bloks varetu but ta sapigaka vieta sini pasukuma jo ja el. bloks nak kopa ar case tad visbiezak tur ir ieksa tadi strunti ka bail.

Link to comment
Share on other sites

vispār kads ir tas veikals dakko3 ?

Daudzus gadus atpakaļ gāju tur pirkt Maxtor disku, man teica, ka ir uz vietas, kad aizgāju, protams, ka nebija, iedeva tā vietā Hitachi. Nu nekas, nesūdzos, tagad, domāju, pat labi, ka nedabūju to Maxtoru, zinot kādas tagad par tiem ir atsauksmes; tā teikt, gribēju kā vienmēr, bet sanāca pat labāk. :D

Bet vispār tas ir diezgan padārgs veikals, salīdzinot ar citiem. Vismaz tā ir līdz šim bijis, varbūt tagad ir kas mainījies.

Bet nu ja tu pērc veselu datoru, tad labāk to pirkt kādā datorveiklā, kas tev vistuvāk mājām, lai, ja ir kādas problēmas, nav tālu tas PC jāved.

Link to comment
Share on other sites

atljaushos piebilst, ka tas RAM komplekts 2x1066mhz noteikti ir domaats Corsair Dominator, kas maksaat ~140Ls, taakaa....nezinu vai tas komplekts buutu extra daargs....baroklis gan jaamaina uz ko jeedziigaaku.

Link to comment
Share on other sites

1066 ir arī Kingmax,A-Data un vēl šādi tādi,kas maksā krietni mazāk...

Link to comment
Share on other sites

OK, ir arii Apacers PC8500, kas maksaa 120Ls. Kur te ellee- krietni mazaak:???? Nju jaa, es laikam biku paarshaavu paar striipu- taas cenas ir prieksh DDR3, DDR2 tieshaam maksaat Kingmax galiigi pa leeto

shitaa fignja KINGMAX 1GB DDRII PC2-8500 DDR1066 Retail BOX,User Manual, FBGA chips (Lifetime warr.) maksaat ~27Ls. Taa jau ir.... bet ne man vienam vakars dara savu

RT25- tas arii ir DVD-rw nevis CD, palasi speceni :)

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

a kaada vaina saj matesplatei ?

vispār ir izdevigi sito komplektu nemt ja piesviez klaat veel labaaku barokli ?

Labots - Pele
Link to comment
Share on other sites

mācplate ar iebūvēto video... ņem kaut ko normālu uz P35 chipseta...

Link to comment
Share on other sites

xnemiersx

ap jauno gadu njeemu tajaa dakko3 datoru, peec savas specifikaacijas. nekaadu suudziibu, un par cenaam - es principaa samekleeju cik kas maksaa citos interneta veikalos, un tad runaaju par cenu katrai komponentei atseviski. principaa vinji deva pat leetaak par leetaako, kas bija netaa atrodams (latvijaa protams). vot tikai papiirus vakar cauri skatiijos un atradu garantijas lapas tikai m/b un monitoram..

Link to comment
Share on other sites

Jaaniitis

Es taisos ņemt līdzīgu PC, lai netaisītu lieku topiku, iespamosu te pat

 

MB: Giga Byte GA-P35C-S3 (4xDDRII + 2xDDRIII)

CPU: Intel Core 2 Duo E6750 2.66GHz FSB1333 4MB L2

RAM1: Apacer 2048MB, DDRII800, KIT OF 2, CL5

RAM2: Apacer 2048MB, DDRII800, KIT OF 2, CL5

HDD1: Western Digital 500GB, 16MB, SATAII, Caviar SE16

HDD2: Western Digital 500GB, 16MB, SATAII, Caviar SE16

VIDEO: Asus GeForce 8600GTS, 256MB, 128bit, HDCP, HDTV, SLI

CD-DVD: LITE ON DVD+/-RW DL, RAM, SATA, BLACK

PSU: HEC 650W ATX2.2, 12CM+8CM FANS

Compucase MIDITOWER 6A, Black/Silver (edited)

 

650 Ls

(šim vēl plānots ielikt no vecās kastes hārdus 500gb+400gb+400gb, tapēc baroklis šķiet būs atbilstošs)

 

varbūt ir kādi ieteikumi.. ko būtu vēlams pamainīt?

Labots - Jaaniitis
Link to comment
Share on other sites

6C korpuss tur nederees, njem labaak shitam 6A seerijas, 6A21 kautvai, nju resp- karstaaks buus tajaa 6C

vai tie rami ir domaati 2 gab pa 1GB jebshu 2gab pa 2GB :???

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Jaaniitis
vai tie rami ir domaati 2 gab pa 1GB jebshu 2gab pa 2GB??

2x2gb, bet man īsti nav sajēgas starp ddrII un ddrIII

Link to comment
Share on other sites

ddr2 ir ddr2 un 3 ir 3. :) 3 ir jaunums un maksaat briesmiigas naudas. ja tam kompim neplaano SLI likt, tad pietiek arii ar 500W barokli. Un vispaar, me piedaavaa taadu komplektu pa 645Ls + veel pasham veerot ka atas viss tiek salikts kopaa;)

man domaat ka uz ddr3 pagaidam nav ko iespringt:) peec 1,5-2 gadiem varbuut...

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Jaaniitis

ddr2 ir ddr2 un 3 ir 3. :) 3 ir jaunums un maksaat briesmiigas naudas. ja tam kompim neplaano SLI likt, tad pietiek arii ar 500W barokli. Un vispaar, me piedaavaa taadu komplektu pa 645Ls + veel pasham veerot ka atas viss tiek salikts kopaa;)

man domaat ka uz ddr3 pagaidam nav ko iespringt:) peec 1,5-2 gadiem varbuut...

 

plānots ielikt no vecās kastes hārdus 500gb+400gb+400gb, tapēc baroklis šķiet būs atbilstošs

un kaste nav plānota spēlīšu dzenāšanai, tapēc diez vai SLI man vajag, kopā liek metālistā.. zinu, ka tā ir konkurent firma m79, bet kaut kā cenu viņi dempingo zemāku pēdējā laikā kā arī ņēmu kompjus firmai tur un par salikšanu nevaru sūdzēties

Link to comment
Share on other sites

nju HDD jau viennoziimiigi nav tie, kas eed ampeerus....otra lieta ka nesaskaņota reklāmaisti vienkārši ir taadi- jauc visu datortehnikas tirgu ( un lai man Sheesh piedod, vinjsh laikam nav teicis ka ir no nesaskaņota reklāmaa, bet peec vinja sarunaam un runas manieres var saprast) ar dempinga cenaam, uzskatot ka ir sazinkaadi tur lielie.

aiznesiis shamiem apakalj kaadus 5 sony portatiivos, un redzeesi ka cenas arii buus kaa visur citur....

PS- 5gab hardi noeed kopaa ~60W uz 12V un 15W uz 5V

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

arturins5

Es ar drizuma domaju pirkt pc, un gribu domat, vai viss butu OK

 

Salikts ME_ta-le__ksā

 

Dators Core 2 Duo XT

 

*

Korpuss

Compucase MIDITOWER 6C, BLACK

*

Pamatplate

Asus P5KR

*

Procesors

Intel Core 2 Duo E6850 3000/1333/4M S775

*

Operatīvā atmiņa

A-Data 2048MB, DDRII800, Kit Of 2, CL5

*

Papildus atmiņa

A-Data 1024MB, DDRII800, CL5, PC6400

*

Video karte

XFX GeForce 8800GTS, 320MB, 320bit, HDTV, HDCP, SLI

*

Cietais disks (HDD)

Western Digital 320GB, 16MB, SATAII, Caviar SE

*

Diskešu iekārta (FDD)

Sony Black

*

Optiskā iekārta

LITE ON DVD+/-RW DL, RAM, LightScribe, Black

*

Barošanas bloks (PSU)

Chieftec 550W 12cm Fan PFC

*

Elektrības kabelis 220V

Q-Tec 220V Power Cord - 1.8m

 

__________________________________________________

Cena - Ls 636,54

Labots - arturins5
Link to comment
Share on other sites

ko juus sakaat par sādu matesplati ?

Asus P5KR

neko nejeedzo no taam :(

Labots - Pele
Link to comment
Share on other sites

Laugh|nGMan

bet tak saubos ka veikalā vinu nebuutu notestejusi ar 400w atx ka ir :D

 

Gan jau ka viņi ir testējuši un baroklis vilks.

Viss ir atkarīgs no kompja izmantošanas veida. Ja tu dienu dienā rukāsi spēlītes un paralēli riposi filmas, baroklis var noplīst līdzi paraujot vēl dažas dataļas.

 

Es ar par savu barokli šaubos. Pagaidam jau iet. Tpfu, tpfu, tpfu! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja tu dienu dienā rukāsi spēlītes un paralēli riposi filmas, baroklis var noplīst ...

---------------------

 

Labrīt!

Age of Empires One jēdzīgi paralēli filmu ripošamai var padzenāt, bet AOE3 var aizmirst. Tas Tev nav palaist arhivēt 20min paralēli *.rar-iņu.

Link to comment
Share on other sites

Laugh|nGMan

Tēmas autors jau met aci uz ccetru kodolu procesoru. Divi kodoli geimošanai un pārējie ripošanai :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...