Jump to content

gāzes pistoles iegāde.


base7
 Share

Recommended Posts

ir vajadzība iegādāties gāzes pistoli.(par kaujas pistoli pašlaik nerunāsim,liela ķēpa ar papīru kārtošanu,eksāmenu klijānu ielā utt.)vajadzīga pašaizsardzībai,pēdējā laikā visādi tipiņi uzdarbojas(piestrādāju,vienā vietā,kur bieži iznāk naktdežūras.vispirms pateikšu,ka esmu pilngadīgs,ja kas un neākstos.cik zinu,gāzes revolveriem nekādas atļaujas nav nepieciešamas.laikam maksā 30-40 lati+vēl gāzes patronas.cik zinu,pērkot jāuzrāda personas apliecinošs dokoments.kā tur īsti ir?moš kāds var padalīties.

p.s.ā,laikam obligāti jāiegādājas maksts,kur viņu turēt.

Link to comment
Share on other sites

itkaa, maximaa XXX wislaik tajaa priotehnikas veikalaa paardod...

ar visu ekipeejumu, domaaj ka tew tur arii pastaastiis kko...

Link to comment
Share on other sites

Uz ulmanja Gatves maximaa ir kkads makskernieku , mednieku veikals un tur var iegadaties maksaa sakot no 20 ls .. Vari nopirkt uzradot pasi vai tiesibas ... Turpat var noprkt to macinjuu vai ka to dranki sauc kuraa vinju tur ... nekas cits nav vajadzigs. Man ar bija doma panjemt gaazeni, bet labak panjemt nazi lidz 15 cm drikt nesat pashaizsardzibai .. No nazha vairak nobisies neka no pistoles jo dazhi medz nesat maksligas pistoles utt ... panem labaak smuku nazi saliekamo mazaka keepa buus ... Es ar nesaju lidzi nazi vakaros gar maaju tuseejaas visaadi chigaani un tamlidzigas persona ...

Labots - All_Axcess
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Arča, pareizāk būtu teikt, drīkst nēsāt tikai makstī + patronu secībai jābūt, zaļa, sarkana, sarkana, zaļa, sarkana, sarkana.

Stobrā nedrīkst būt nevienas patronas.

Link to comment
Share on other sites

jaa ... bet ar nazi pats sev acis nevar ielaist ... nevajag panikaini jau ar vinju vicinaaties.. ir daudz tadi mulki kuri ar pistoli sevi sasauj pectam akli vartas pa zemi :neutral:

Labots - All_Axcess
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

laikam jau tikai dupsis ir speejiigz netiisjaam pats sev acii ar gaazes pistoli iesjaut.....

ps.iespeeja ar nazi pasjam savainoties ir daaaudzkaart lielaaka....

Link to comment
Share on other sites

tas būtu skaidrs,bet cik patronas vispār maksā,pieņemu,pērkot pašu ieroci,patronas jāpērk atsevišķi.neesmu no rīgas,jāskatās vai uz vietas kāds veikals netirgo.maximā nemaz pie mums te nepārdod,turklāt netaisos pirkt nekādā pārtikas bodē,vēl rokās uzspāgs.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Ar nazi pret baru tu būsi sūds.

Pret stroķi kā tādu + blīkšķi respekts ir visiem. Huļi cilvēks gribēs riskēt mēģinot noskaidrot vai tev tikai gāzene vai īstā. Psiholoģiskais faktors pats svarīgākais. Ne mirkli neminstinies. Ja kaut mazākā aizdoma ka varētu būs pisda, šauj gaisā.

Iesaku aiziet uz lekcijām par šo tēmu, pats esmu izgājis, interesanti paklausīties, nav dārgi, bet noderīgi.

 

Arča, tieši tā, brīdinājuma šāviena dēļ.

Par sodiem nav ne jausmas.

 

base7, patronas ~0.80ls/gab sarkanās, 0.40ls zaļās (lasi - prosta blīkšķenes).

Ja vari melnās dabūt... tad pm :D

Link to comment
Share on other sites

Blakus Vērmanes Lido ir makšķernieku / mednieku veikals, kur pagrabā to visu tirgo. Tukšā lodes, ja nemaldos, maksāja ap 40 santīmi, pilnā - ap 60, laikam. Pirmajai lodei obligāti jābūt zaļajai - tukšai. Iesaku kādu nelielu revolveri. Kautkādus lielos Ērgļa pakaļdarinājumus neiesaku, tas jau lai izrādītos. ;)

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot, neatbalstu šaujamieročus. Vot izvilksi gāzeni, draudēsi narkomānam. A šis izvilks īstu TT un 'ģec ir !

Link to comment
Share on other sites

Juutpaudi..., kurā vietā ir tās lekcijas, ja ir kāds links, kur sīkāk apstāstīts, varbūt vari iedot?

 

čalis, kas te runāja par nazi - padomā ko tu ar viņu izdarīsi pret vairāk kā vienu cilvēku, tev viņu atņems un to ko tālāk ar tevi izdarīs tie pašii narkomāni tu pat negribi zināt...

 

EDIT: Tas kurš te minēja par to, ka izvilks pretī īsto tt - tādu gadījumu nedrīkst pieļaut tapēc, kā jau te viens minēja, ja esi izvilcis tad šauj nedomājot, lai nepaliek laika viņam izvilkt, to ko viņš taisās vilkt laukā no azotes.

Labots - ali9ator
Link to comment
Share on other sites

Autor, uzsveru šo teikumu, apdomā labi !

Vot izvilksi gāzeni, draudēsi narkomānam. A šis izvilks īstu TT un 'ģec ir !

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs,runājot par tām patronām,netaisos jau tēlot rembo un apkrauties ar munīciju n-daudzumos :-D

nedzīvoju jau latgales priekšpilsētā.

 

to ElbruS:nav runa par narkomāniem,es saku,nedzīvoju rīgā,pārsvarā dzērāji,pokemoni un tamlīdzīgi elementi,apnīk nervus bojāt.

Link to comment
Share on other sites

Ar ieročiem pret bandītiem labāk neņemties. Pēc tam tevi laukā sagaidīs un nodurs. Maz tādu gadījumu ir bijis ?

 

Izklausos pēc vecas tantiņas. :mrgreen:

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

saakumaa patreneejies shaut wisp, aatri paarlaadeet sleepties :D utt.

tas war notikt jebkuraa briidii, ja ir bars tad neesaa 1 aptveri pistolee un vienu makstii...

saku no pieredzes, tas ir nodereejis...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Vēl ko iesaku, pirkt gāzeni kas ir kādas īstās precīza kopija. (ja neskaita sprostu stobrā).

Teiksim tā paša makarova.

Attiecīgai sabiedrības daļai pret makarovu ir iedzimtas paniskas bailes gēnu līmenī.

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Tātad zaļās - tukšas, sarkanās - piparu gāze, melnās - lodes/vvz kas?..

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

melnās ir paralizējošās, ar likumu aizliegtas.

Link to comment
Share on other sites

'Paralizējošās' tjipa pēc kāda darbības principa? Paralītiska gāze, akustiskais šoks, vai kas cits?..

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Melnās uz cilvēkiem neesmu mēginājis, bet kaķis nokrīt kā beigts.

Acis vaļā. Elpo, bet vienkārši nekustās.

Pēc stundām 5 pieceļas un aiziet Piekāst.

Link to comment
Share on other sites

Gadījumā nebija pat tik traki, ka, ja iešauj melno ģīmī, tad guļ 5h un, ja nepalīdz neviens, var atmest pedāļus ? :shock:

Ja nemaldos, kāds man lielījās, ka viņam ir gāzene ar izskrūvējamu sprostu stobrā. :shock:

 

Autor, pokemoniem dod pa muti, dzērušos pagrūd, šie nokritīs uz muguras un spirināsies kā vaboles, nespēs piecelties. ;) Par ietaupītajiem 50ls varēsi sapirkties alu. :mrgreen:

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

Uzaudzē būdu- mazāk nāks klāt, izskats uzlabosies + dāmas metīs acis , kā arī veselība uzlabosies (protams, ja netēlosi svarci)

Labots - eede
Link to comment
Share on other sites

Guest helltonz

Melnās uz cilvēkiem neesmu mēginājis, bet kaķis nokrīt kā beigts.

Acis vaļā. Elpo, bet vienkārši nekustās.

Pēc stundām 5 pieceļas un aiziet Piekāst.

 

ierēcami. (offtopic)

 

tagad on-topic

Nopērc elektrisko šokeri vai kā to daiktu sauc. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Vari arī labu kaķeni tajā veicī, ko minēju, nopirkt. Varēši šaut pokeriem sejā ar dzelzs lodītēm. :mrgreen:

Vispār jau tas elektrošoks ir laba manta, man pat varbūt būtu vairāk bails no viņa, nekā gāzenes. :mrgreen:

 

Arča, nu ja tas ir narkomāns, kāda tad tur var būt veselība ? Nu ja naktī laukā šo nogāž, visticamāk nosals.

 

Tik, kā jau teicu, vari arī nemaz līdz tam posmam netikt, ja urla izrādās baigais bandīts ar TT.

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

connected

Ja urla keras pie TT jaashauj kameer nav izvilcis :D

 

runaajot par maksti, njem neilona, pasham taada ir labi neesaajas.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau iepriekš teica: Tikai ātram pielietojumam ir jēga - izvelc un močī pa mērķi.

 

p.s. Jēdziens ''melnās patronas'' man iepatikās :mrgreen: Ja tādas var dabūt, tad jau parādās iemesls pirkt gāzenieci.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties gards.lv, tur ir veikalu adreses, tur var nopirkt gāzeni un munīciju. Par to, ka pats var dabūt gāzi acīs - ja vairākas reizes ārā esot izšausi un vējš nav tieši pašam acīs, tad pēc pāris sekundēm sāks kost acīs un sāksi klepot, bet nekas vairāk, ja izšauj telpā, tad gan nav labi.

Link to comment
Share on other sites

No malas viegli tā teikt, dzīvajā tu pat neatjēgsies, kad urla jau būs izvilcis viņu un tēmēs starp acīm. :shock:

Visticamāk, cilvēks šādā situācijā ātri bēgs prom. Es labāk bēgu nekā mēģinu apturēt nariku, kurš velk laukā šaujamo, ar gāzes pistoli. :shock:

Var jau arī, protams pretlikumīgi, pataisīt gāzeni derīgu īstajām lodēm. Ir man gadījies to gāzi ieelpot. Sūdīgi jau paliek... Bet dabūt tādu tieši sejā.. To gan es negribētu...

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs apmēram.tuvākās dienās būs jāpameklē kāds vietējais veikals un jāaiziet.

p.s.kurš te teica,lai sadodu tiem pokemoniem?jau n-tās reizes esmu skaidrojies,un nekāda labuma.sevišķi vasarā,vienreiz jau bija doma paņemt līdzi beisboleni.runājot par šausanu,man te pietiks ar stroķa izvilkšanu,mūspusē nav nekādi no kolonijas izbēguši maniaki.

p.s.vienīgi jāpiedomā ko teikt veikalā,ta prasīs iemeslu,kāpēc vajag stroķi.pašaizsardzībai un viss.

Link to comment
Share on other sites

pie mūsdienu pārdošanas plānu izpildes kāres, domaaju, ka tādu jautājumu tev pat neprasīs.

Pašam ir sanācis būt telpā kad izpūsts gāzes baloniņš, kā arī ir sanācis no gāzenes dabūt feisā. No baloniņa vēl var pateikt, ka pēkšņi aizsitās elpa, nenormāli kož kaklā utt, tad no gāzinieces sajūtas ir neaprakstāmas, daļēji kas līdzīgs, kā tevi izrubītu, visu jūti un viss ir slikti :) nu nevar pastāstīt.

 

Kas te minēja, ka melnās uz kāķi "paprovējis", es ir :shock: par tādu fantāziju, tad jau labāk uz kādu urlu, pričom te kaķis?!

Link to comment
Share on other sites

No Ozolinja lekcijaam cik atminos, gaazes ierocja iipasjniekam ir jaabuut "ar krampi" - ja juuti beedas, tad sjauj nedomaajot un tinies, jo pretiniekam var buut iists ierocis... Un neiesaku pirkt leetaa gala gaazinieces no 35 - 60ls - meesli, nekas vairaak... Par nazi - ja iipasjus kursus neesi izgaajis (nav ieguuts vismaz rezerves virsnieka pakaape vai pasjaizsardziibas kursi), tad lielas sjances nazi pielietot tuvciinjaa tev nav un nevar buut - kriminaalajam tikai viens mauciens tev ribaas...

Labots - Enrike
Link to comment
Share on other sites

marihuans

iznaaca viena sakjershanaas barinsh pret barinju,izshaava uz maniim un maniem chomiem ar gaazeni..

naakamajaa briidii chalis guleeja uz zemes ar saspaardiitu galvu un jau bez gazenes. Ja esi 1 pret vairaakiem,tad labaak muuc,jo ne vienmeer visi peec pirmaa shaaviena muks prom.

 

P.S.

 

Pasham man arii ir gaazene un esmu izmantojis ;) lieta jau laba,tikai jaanoveertee kur un kaa shauj.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Man bija gāzene, makarova kopija. fpesdu, par smagu.

Tāda miglaina ideja iepirkt walter tipa gāzeni, maza, viegla. Bet tākā pārvietojos pārsvarā ar auto nejūtu īpašu vajadzību.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jā šis vienam drugonam bija.

Pierunāju, lai iedot ietestēt. Tā nu nolēmu viena vietā iešaut.

Neveiksmīgi :) Patrona vienkārši izlidoja ārā un nokrita uz zemes.

Es loģiski, ka sāku histēriski smieties, jo kas nu būtu, ja būtu vajadzība.

Link to comment
Share on other sites

Kaa tad gaazes pistole lai padizotos savaa krajaa. labaak pammaacies un panjem iistu ja jau gribi kko liidz neesaat. 2 max 3 meeneshi un papiiri kabataa(stingri vieglaak dabuunami kaa mediibu ierocim), jaa bet laikam jau bailes ka dzeerumaa kko nesavaara. JA nevari taapat sevi aizstaaveet tad gaazes pistole nepaliidzees,tik lielaakaas auzaas iebrauksi.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

a kads nepateiktu vai vispar var kautkur piparu gazes flakonus pasutit interneta :!: ? vismaz 50ml

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...