Jump to content

Slēpts(privāts) nummurs.


Recommended Posts

Labvkar, man te pazvanīja, kāds cilvēks, bet zvanītāja nummurs neuzrādījās, rādījās, ka "slēpts", citiem telefoniem šķiet rādās "privāts", jautājums, kā iegūt tādu pakalpojumu, ka tavu nummuru nerāda, zinu, ka tiem joku zvaniem tā ir. Bet vai privātpersona arī to var iegūt?

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

I no aarzemeem zvanot jaabuut sleeptajam numuram. Vismaz no zz zvanot laikam bija :p

Link to comment
Share on other sites

Jā, varbūt pa arzemēm ir, bet šeit cilvēks no Rigas zvanīja, iespējams, ka no Skype.

Par tām ārzemēm, man paziņas no Zviedrijas zvnījuši un nummuru man šķiet rādīja.

Link to comment
Share on other sites

Kā savulaik lēma tiesa, pēc kāda LMT lietotāja iesnieguma, tad visiem mobilo sakaru operatoriem šis pakalpojums ir jāpiedāvā bez maksas, vai arī vispār nav jāpiedāvā. Zinu, ka Telei ir šāds pakalpojums, arī.

Link to comment
Share on other sites

ļoti labs pakalpojums.pats izmantoju.

Kur ir tas labums? Šāds triks pie nopietniem cilvēkiem 99% gadījumu nozīmē neatbildēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Šī pakalpojuma obligāta piedāvāšana izriet no ES normatīvajiem aktiem.

Tam nav sakara ar reālu labumu.

 

Līdzīgs piemērs ir numuru saglabāšana. Pilnīgs svieksts.

Link to comment
Share on other sites

tieši tā. Numuru saglabāšanas patērētājam, (ja otrā galā uzraujas uz akciju)

 

bet cik tādu ir ?

Link to comment
Share on other sites

Zinu par LMT aizej uz jebkuru apkalpošanas centru ar pasi un pieslēdz. Okarte ar šito var izmantot.

Okartes lietotāja personas dati būs zināmi LMT

Slēpts numurs nenozīmē ka tevi nevar atrast!

Link to comment
Share on other sites

nu bet tik un taa var uzzinaat kas zvaniija.. nu vsimaz uz tele2, domaaju ar lmt neatshikras. nu man zvaniija taads no saakuma draugs stradaaja tele2. es aizgaaju un paprasiiju lai iedo visu sarakstu par meenesi.. par atsebvishku nomaksu protams.. bet tad draugs aizbraucu uz riigu stradaat un stradaa tagad kkadaa firmaa.. zvaniija atkal kaads.. aizgaaju uz policiju. uzrakstiiju iesniegumu, ka man kaads draud un numurs neradaas.. tie iedeva man peec ~1 ned visu sarakstu..

p.s ja iesniegumu negrib pienem, tad jaaraksta uz pirekshnieka vaardu un jaanest tam! tad viss ok :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Te rodas jatājums: Ja jau bez maksas jebkurš var savam numuram uzlikt numura noteikšanas aizliegumu, tad ar kādām tiesībām no manis prasa maksu par numura noteicēju? OK, ja tā būtu bezmaksas fīča, tad dāvātam zirgam zobos neskatās, bet tagad es nesaņemu pakalpojumu, par kuru regulāri maksāju...

Link to comment
Share on other sites

Es uz šitādiem privātiem numuriem neabildu vienkārši, jo uzskatu ka tā var izjokot cilvēku un 21.gs telefona numurs un e mail addrese nav nekas slepens, autentiskumu nevaru notiek zvanam?.

Link to comment
Share on other sites

Jāsaka tā. ADEX: Pārej uz priekšapmaksas karti un bez maksas zināsi, kas tev zvana - tikai abonentiem tādas muļķības, ka prasa piķot par pašsaprotamu lietu.

Labots - Dial-up
Link to comment
Share on other sites

malinens2

var izmantot mig33 (java programminja prieksh mobiilajiem) un var zvaniit bezmaksas un buus sleepts numurs :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Es apgalvoju tikai to, ka nav korekti prasīt samaksu par pakalpojumu, kuru zvanītājs bez maksas var "atspējot". Ja jau ir noteikumu punkts, kas aizliedz prasīt maksu par numura noteikšanas aizliegumu, tad augstākminētais varētu būt labs iemesls ieviest punktu, kas aizliedz prasīt maksu arī par numura noteikšanu. ;-)

Link to comment
Share on other sites

tikai abonentiem tādas muļķības, ka prasa piķot par pašsaprotamu lietu.

LMT formulas jūzeriem nav jāmaksā par numura noteicēju un abonēšanu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom ISDN līnijām pakalpojums Numura Slēpšana ir by default, nekas nav jāpiesaka, tikai jāaktivizē ISDN iekārtā (TA vai PBXā). Un zvani no iestādēm, kad neuzrādās Nr., 99% ka zvana no šādām līnijām. Starp citu, ISDN līnijas ir vairumam iestāžu, uzņēmumu un citiem juridiskajiem LTC klientiem jo tas naudas izteiksmē ir izdevīgāk kā vairākas parastās tel.līnijas. Pats no rītiem apzvanu tekošās dienas klientus no šāda slēpta numura lai saskaņotu laikus kad var ierasties. Ja kāds neatbild, pats vainīgs... Ieradīšos kad man izdevīgi un ja nebūs klients uz vietas tad sorry... gaidi vēlreiz rindā. Cilvēki mēdz saglabāt numuru no kura meistars zvanījis, bet man nav ne laika ne vēlēšanās darīt zvanu centra un klientu atbalsta dienesta darbu un skaidroties ar klientiem kad jamiem kaut kas nav, neverās, neiet, rēķins nav tāds utt...

Link to comment
Share on other sites

Labums no tā ir tāds, ja tev jāzvana darba darīšanās visādiem tirlieņiem un ja tu negribi, lai tev viņi zvana atpakaļ un uzdod visādus stulbus jautājumus...

Link to comment
Share on other sites

Tieshi taadeelj arii ir jaaizmanto shii iespeeja, lai visaadi gudrinieki neizdomaatu, ka var meistara nr saglabaat, un tad zvaniit sestdien ap plkst 23 un bljaut "pochemu internet njerabotajet". Ir taadi kam partiik pieseivot nr, kas galiigi nav domaati shamiem.

Link to comment
Share on other sites

ticiman, vienkaarshaak ir nr priekshaa pielikt #31# :) Vai sestdienas vakaraa pateikt "es ceertu vinja izdzisushaas miesas." Efekts vareetu buut labs...

Link to comment
Share on other sites

ADEX, lieto anti-CLIR :)

Īsi sakot, ir tāda fīča, ka telefons automātiski nepieņem zvanus, ja sūtītājs aizliedzis sūtīt savu numuru (CLIR)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...