Jump to content

Playstation2 spēles


arla
 Share

Recommended Posts

Padalieties ar info kur par normālām cenām var iegādāties PS2 spēles, populārākos iveikalus esmu apskatījis kā arī šur tur lielveikalos papētījis bet pieļauju ka ir vietas kas specializējas uz spēļu diskiem.

P.S.

Mans PS2 nav čipots.

Link to comment
Share on other sites

"VIDEOGAMES"

www.videogames.lv

Atrodas Pērses ielā 14. Uz vietas ir viss, ko vēlies.

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

Šie vēl dzīvi ? :shock:

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

es ar lietoju nechipotu ps2. bet man pagaidaam pietiek ar GT4 jo tikai deelj taa nopirku PS2 varbuut ar laiku jaiecheko vel kada speele buus. a tas veicis videogames, neliekas diezko leets, vismaz cenas internetaa. galerijaa centrs piederumi ps2 un pats ps2 ir leetaaki!

Link to comment
Share on other sites

PS2 Slim - 109Ls. Vaitad īpaši lētāk ir kautkur ?

Tur var dabūt lietas, kuras citur nav, piemēram, pirmās X-Kastes aksesuārus (nu šad tad parādās tik Elkorā šis tas).

Tur arī var sarunāt, piemēram, mainīt lietotas spēles ar piemaksu pret kādu jaunu u.tml.

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

Šie vēl dzīvi ? :shock:

:mrgreen:

 

 

imho jā, kādu laiku atpakaļ manīju.

 

Kosoļu būšana(čipošanu, flašošanu, pāršūšanu, spēles utt) - te...

Link to comment
Share on other sites

Da labi, Revolution knapi dzīvs, tā jau tur maz tautas apgrozās.

Link to comment
Share on other sites

tajaa pat euronics veikalaa kas ir galerijaa centrs jauns ps2 slim maksaa 99Ls, turpat blakus ir veicis videoplaneta vai kaa tur saucas , tajaa ir pa 110Ls ar speeli. Taa ka tas 109 pa pliku ps2 slim nav leeti!

 

es tajaa veikalaa videoplaneeta vai kaa tur nopirku PS2 + Gran Turismo 4 + atminjas karti pa 135Ls. Tiesa gan es teicu ka PS2 peerku tikai deelj taa ka gribu speeli GT4 un prasiju vai ja pirkshu pa 110Ls vinsh dos man to speeli liidzi - atbildeeja nu ka taa esot parak darga spele lai to dotu tajaa cenaa liidzi. Tad teicu ka man PS2 vajag tikai ar tos peeli, ja ir cita tad nevajag jo netaisos citas speles kapaat uz taa PS2. Teicu ka pirkshu arii memory card 8mb originalo, un vai shis man visu var dot pa 135Ls, dzeks prasija vai vienalga uz ko ir atlaide, atbildeeju ka protams, tad shis tur kautko pareekinaaja, un teica labi lai iet.

 

Finalaa chekaa skatijos bija taa: PS2 - 110Ls (originaali 110Ls+kautkada suuda speele, normalas speles nedod), Gran Turismo 4 - 19Ls (originali 22Ls) un atminjas karte 8mb sony originalaa - 6Ls (originali 16Ls)!!! Luuk taa!

Link to comment
Share on other sites

Nu labs ir.

Nekad jau īsti neesmu bijis to Videogames pusē. Šie pat ss.lv liek sludinājumus, ka uzpērk konsoles par normālu naudu. Reiz intereses pēc painteresējos, piedāvā smieklīgi mazu ciparu.

 

:mrgreen:

 

Kāpēc nečipojat konsoles ? Everybody's doing it ! :mrgreen:

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

es nechipoju tikai tapeec ka es PS2 nopirku deelj vienas speeles GT4. Ja buuti pircis deelj taa lai kapaatu geimsus uz pleisha, tad arii nochipotu. par cik normaali stradajosha PS2 emulatora uz PC nav kas speetu palaist GT4, tad izdomaaju ka janopeerk PS2 lai pa vakariem var uzspeleet.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...