Jump to content

LMT rēķinu maksāt pa daļām.


Fruzz
 Share

Recommended Posts

8000076

 

Nepalīdz, iedeva citus 3 nr. tur neviens augša neceļ. Laikam 14.30 darbalaiks beidzies :)

 

 

Vajadzība spiež, ja sarunāt nevarēs tad lai kakāt..

Link to comment
Share on other sites

man liekas tev vienkārši atslēgs izejošos, jo viņiem ir po vai tu samaksā daļu vai vispār neko rīkojas vienādi cita runa ja nokavē dažas dienas.. bet iesaku tev vienkārši piezvaiit uz minēto 8000076 un gaidīt kamēr paceļ

Link to comment
Share on other sites

ir pāris reizes tā darīt

ka 2/3 nomaksātas un tad no nākamās algas atlikumu (līdz kādam 10 dat.)

bet tas jādara laicīgi, pirms sāk lamāties!

 

bet ja zvana un mēģina normāli srunāt, tad 0 rezultāts

ir bijis kad sākot lamāties uzzvani unmēģini sarunāt = nākošajā dienā izejošie slēkti!

 

P.S. bet tas bija pasen!

Labots - Mr..JMT
Link to comment
Share on other sites

Kā parastam lietotājam tev, ja samaksāsi tikai daļu rēķina nākamā mēneša sākumā līdz rēķina atmaksai nogriezīs izejošos.. :) t.i. nevarēsi zvanīt..

 

p.s. ja jau neesi tik naudīgs, tad lieto priekšapmaksas pakalpojumus un varēsi maksāt "rēķinu" kad vēlēsies runāt.. :D

Link to comment
Share on other sites

ei tak uz citu oparatoru, tagad tele2 dod 1000 minutes, izrunasi tas varesi migret atkal talak.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez - esmu maksājis pat ar mēneša nokavēšanos (vienu mēnesi nemaksā, maksā nākošajā ar diviem) - vienkārši esmu laicīgi piezvanījis, izstāstījis situacione ("patreiz nevaru samaksāt - samaksāšu nākošmēnes par diviem mēnešiem").....viss vienmēr ir bijis kārtībā - visu esmu sarunājis, neviens nav lamājies, izejošie/ienākošie arī nav bijuši slēgti.

Ja nav noslēpums - cik liels tad ir Tev tas rēķins(-i)?

 

Offtopic:

Man ir Formula18 - ja godīgi - runāju diezgan daudz un citreiz man pat mēneša beigās ir "jāpierunā" klāt pāris lati, lai varētu dabūt samaksai tos 18Ls - tagad taisos pāriet uz Formula8...ja pārrunāšu - piemaksāšu klāt! Tā ka citu reizi sanāk tā, ka vienu mēnesi nesamaksāju tos 18Ls, bet nākošajā samaksāju tos 36Ls

Katrā ziņā 100 reiz labāka attieksme, nekā TELE2 (piedošanu, ja no boot'iešiem kāds tur strādā)!

Link to comment
Share on other sites

Nē vienkārši šāda situācija sanāca. Nav jau traki, ir nepieciešamība mēnesi izlaist

Link to comment
Share on other sites

Nē vienkārši šāda situācija sanāca. Nav jau traki, ir nepieciešamība mēnesi izlaist

 

Ka es tev saku - zvani uz 8000076 un visu var sarunāt.....vismaz es esmu sarunājis :mrgreen: Pat izejošie man nav bjuši slēgti (esmu jamo klients tikai kādu gadu)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Agrāk bada laikos sanāca izlaist. Nekur nezvanot samaksāju daļu un dzīvoju normāli līdz nākamam mēnesim un samaksāju visu summu. Ja kaut ko maksā, tad neviens neslēdz nost, ja vien tā nav regulāri.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ja nav noslēpums - cik liels tad ir Tev tas rēķins(-i)?

 

Sarunas LMT tīklā 01.09.07.-29.09.07. 28 18.51 min 0.96

Sarunas LMT tīklā, atlaide 01.09.07.-29.09.07. -0.10

Sarunas 03.09.07.-29.09.07. 53 35.23 min 4.94

Īsziņas 02.09.07.-30.09.07. 100 5.93

Īsziņas, atlaide 02.09.07.-30.09.07. -0.26

Paaugstinātās maksas pakalpojumi 02.09.07.-30.09.07. 34 2.50

GPRS pastāvīgais pieslēgums 02.09.07.-30.09.07. 277 29.1242 Mb 4.93

GPRS pastāvīgais pieslēgums, atlaide 02.09.07.-30.09.07. -0.41

Numura uzrādīšanas aizliegums 01.09.07.-29.09.07. 56 0.00

Mobilā TV 10.09.07.-26.09.07. 9 4.55 min 0.21

GPRS pastāvīgais pieslēgums, abonēšanas maksa 01.10.07.-31.10.07. 1.00

GPRS plus, abonēšanas maksa 01.10.07.-31.10.07. 0.50

 

LMT nav tas saucamais kredītlimits. Žēl.

Labots - bide
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nu, TELE2 ir kredītlimits. Un kāds no tā labums? Ja to pārsniedz, slēdz izejošos zvanus pat tad, ja rēķina termiņš vēl nav pienācis.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kā lai pasaka.. Šobrīd gan tas limits nav svarīgākais, bet tālāk būtu ļoti noderīgs. Un ja slēdz dēļ tā, tas pat nebūtu nekas.

 

Es vairāk uztraucos par to nesmaksāšanu laikā, tādējādi mēģināju sazināties šodien ar LMT Norēķinu daļu (LMT info ieteica tur doties), bet nesekmīgi. Kā jau minēju iepriekš no 3 nr, man neatbildēja neviens.

Labots - bide
Link to comment
Share on other sites

Var vienoties par gala rēķina nomaksu pa daļām, tas ir, ja tu slēdz numuru un tev galā rēķins ir paliels (mazcenas līgumsods, vai pa ārzemēm esi norunājis, vai kā citādi...), tad to summu var izdalīt uz vairākiem mēnešiem....

šajā gadījumā stipri šaubos vai tev tā ļaus (vismaz es būtu baigi aizdomīgs tā LMT darbinieka vietā, ar kuru tu par TO gribēsi vienoties)...

:razz: ....apmēram tas pats, ja es otrdien no rīta iebraucu Statoilā, pieleju pilnu bāku, bet pārdevējam saku, ka maksāšu tikai par pusbāku, pārējo samaksāšu kad liešu nākamreiz :shock: .....nezinu vai ļaus man aizbraukt...

Link to comment
Share on other sites

Īsziņas 01.09.07.-30.09.07. 787 43.52

šitā dēļ esmu gatavs iet nolamāt lmt. kā viņi var plēst tādu ceņņiku par sms uz lmt numuru. ar visām 30% atlaidēm sanāk 6.5 santīmi par sms (ja pieskaita pvn pēc tam), toties priekšapmaksas kartēm ir 1-1.5sant/sms..

Link to comment
Share on other sites

erm kāda starpība kādā veidā es to izdarīju, galvenais ir fakts, ka LMT baigo piķi plēš par sms sūtīšanu. un no taviem lmt.lv, draugiem.lv un pārējiem saitiem nav nemaz tik viegli aizsūtīt sms vairākiem kontaktiem vienlaikus. to var darīt no manslmt.lv, bet tad ir numuri ar roku jāvada iekšā. neesmu kapeiku pisējs tpc daru tā, kā man ir ērtāk. un tarifus esmu skatījies, bet zinu to, ka 80% adresātu ir LMT tīklā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...