Jump to content

MacBookPro


ewalc
 Share

Recommended Posts

tātad: aizbraucu ciemos, gribējām paskatīties filmu uz projektora caur kompi. visu saslēdzām. tad MacBook'ā tika iesprausts disks ar filmām. un Mac's nokārās:

 

Disku ārā nedod, pat jēdzīgi iekšā neslēdzas (kad ieslēdz noskan kkāda mūzika, parādās balts ekrāns, gaismiņa deg, bet nekas vairāk).

 

 

varbūt kādam ir bijis līdzīgi, un zin, ko šādā situācijā darīt?

Link to comment
Share on other sites

Guest urmas

ja pēc diska izņemšanas nekas nemainās, tad pie startēšanas paturam: Command-Option-P-R

Link to comment
Share on other sites

Vēl maz spams, pavisam nesen Maca slavinātaji sludināja ka maks " nekad nekarās atšķirība no windows ..."

Link to comment
Share on other sites

EEE, bet nekaras jau arī. :)

 

Vai Tu domā, ka tāds komforta, drošības, stabilitātes un fīču izvirtulis, kāds esmu es, mainīs visas mājas datorsaimniecību uz kompjiem kas nav lietojami? :)

 

Protams, var jau nokārt visu.

 

Mans PowerBook-s, iMac-s un MacBook-s arī neparko negrib ēst vienu DVD+RW. Žļembā to un ne ārā dod, ne sistēmai ļauj strādāt. Domāju, ka vaina Mac-ā. Aizstiepu minēto ripuli uz šepti un iestūķēju to darba kompī, uz kura griežas visu laiku stabilākā un perfektākā OS-e "windows"... tur notika tas pats process... tikai pēc minūtēm 10 piedevām visam es ieguvu skaistu zilu nāves ekrānu. :mrgreen: ...un disku dabūju ārā pīsli pārstartējot. :|

 

Un kas ir visdīvainākais, tā matrica bez problēmām lasās uz jebkura DVD pleijera. :shock:

 

Tā ka būs kāds cits nelasīšanas iemesls, nevis WinXP vai MacOSX sliktums/labums.

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, lai tas MAC to disku nelasa ja negrib, bet kāpēc nevar to disku ārā dabūt un ielādēt slaveno, stabilo OS. Cik dienas cilvēks jau nelieto mīļo MACU tikai tādēļ, ka šim redziet disks nepatīk. :) Njā...

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, lai tas MAC to disku nelasa ja negrib, bet kāpēc nevar to disku ārā dabūt un ielādēt slaveno, stabilo OS. Cik dienas cilvēks jau nelieto mīļo MACU tikai tādēļ, ka šim redziet disks nepatīk. :) Njā...

 

Disku var dabūt ārā ieslēgšanas laikā spītīgi turot "eject" taustiņu.

 

Atkārtoju!

VISU STARTĒŠANAS LAIKU JĀTUR NOSPIESTA "EJECT" POGA!!!

100%, ka nelasāmais disks tiks izspļauts. Esmu to veicis reizes 7. Visas reizes esmu disku dabūjis ārā.

 

Iespējams, ka kļūdaini startēšanas laikā tiek spiesta poga "C", tāpēc kompis mēģina ielādēties no OS nesaturoša DVD. Tā kā ielādes process nav noticis, tad kompis vienkārši nesaprot kas jādara tālāk. Nevajag vainot notikušajā ne Apple datoru, ne Mac OS X - tici man, pat PC nevarēs iebūtoties no filmas faila. :mrgreen:

 

Visvienkāršākais ir palasīt manuāli vai apmeklēt Mac OS X lietotāju forumu, nevis gausties, ka makintošs ir mēsls, jo nesajēdz kā ielādēties no filmas diska. :)

Man uz rāvienu nav pa rokai manuāļa, bet ar kaut kādu taustiņu kombināciju varēja startēšanas laikā norādīt no kāda diska startēties: no HDD, no optiskā, no tīkla vai no FireWire.

 

Personīgi es pats esmu bootojies pat safe modē (startēšanas laikā turot taustiņu "shift") - man toreiz vajadzēja apturēt viena procesa darbību, lai aizvāktu nojukušu programmeli. It kā nekādu dižu problēmu tajā procesā nesaskatīju - i pats dzīvs esmu, i laptops... ;-)

Labots - Vecais
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

nevis eject, bet kad iesleedzot kompi noskan muuzika nospied abas pales pogas un turi...Tad peec laika iznaaks aaraa, bet nelaid valjaa...

ja gribas izvirtiigaak, tad atver Terminal un ieraksti: drutil tray eject

ja tie abi gadiijumi nepaliidz tad restartee datoru nospied Command-Option-O-F

un ieraksti eject cd...

Jautaajums autora, kaa tas izpauzhas tavaa gadiijumaa nokaaraas?Tas ka nedabuu disku aaraa, vai tas griezhas bumba, vai tas ka tev nekas vairs nekustaas?

P.S. Command (Apple taustinjsh), Option(Alt taustinjsh) gadiijumaa ja nezin autors...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

kaadu laiku reeca, ka vindovsistiem nepieciesjamas triis pogas ctrl, alt, delete

te nu redzams, ka kaartiigam macistam vajadziigas vismaz triis rokas vai kaaju pirksti jaaizmanto lai veelamo kombinaaciju nokaarusjaas sisteemas atbriivosjanai nospiestu....

mac ruljoznijs :D

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Bij garaaka kombinaacija bet neatceros tieshi kaadas pogas

kur bija jaaspiezh 5 taustinji vienlaiciigi... :blink:

Link to comment
Share on other sites

nevis eject, bet kad iesleedzot kompi noskan muuzika nospied abas pales pogas un turi...Tad peec laika iznaaks aaraa, bet nelaid valjaa...

ja gribas izvirtiigaak, tad atver Terminal un ieraksti: drutil tray eject

ja tie abi gadiijumi nepaliidz tad restartee datoru nospied Command-Option-O-F

un ieraksti eject cd...

Jautaajums autora, kaa tas izpauzhas tavaa gadiijumaa nokaaraas?Tas ka nedabuu disku aaraa, vai tas griezhas bumba, vai tas ka tev nekas vairs nekustaas?

P.S. Command (Apple taustinjsh), Option(Alt taustinjsh) gadiijumaa ja nezin autors...

 

 

 

nu bija taa, ka visas skanjas skan kaa parasti - bet disku aaraa nedod un neko neraada.

 

 

bet paldies visiem - tiku galaa! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ar kuru no padomiem izdabūji disku?

Link to comment
Share on other sites

Artaini, viņš to MacBookPro ar fleksi sazāģēja gabalos... un tad uzmanīgi izlobīja to disku ārā. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ar kuru no padomiem izdabūji disku?

 

 

ar "ieslēgšanas laikā turi nospiestu eject taustiņu".

 

 

 

bet bija doma arī par fleksi :D

Labots - nixise
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...