Jump to content

Pazuda internets ! :( nesaprotu kapēc ):


Guest ace
 Share

Recommended Posts

Man pazuda internets nezinu kādēļ bet tas notika tā.

Es spēlēju Blast billiards :) un pēkšņi uz 2 sec pazuda elektrība un kad dators ieslēdzās vairs negāja i nets un ir arī pazuduši abi tie datoriņi kas man visu laiku rādīja apakšā labjā stūri.

 

P.s Es nēsmu nekāds professionālis tapēc lūdzu paskaidrojiet manā valodā please ! :)

Link to comment
Share on other sites

Tak stāsti smalkāk - kāds interneta provaideris, vai mājās ir modems, vai ir rūteris, utt. Ja neparādās ikoniņa, tad nez kapēc izskatās, ka tīklakartei kautkas noticis.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest ace

Man ir modems un modema nakošais vads ir pie rūtera un no rūtera 1 vads pie šī datora otrs pie otra :D

Es tik zinu ka man routers ir DL-604 vairāk es neko nesaprotu sorr..

Link to comment
Share on other sites

Hmm - ir iespēja, ka rūteris ir noresetojies.. A kas par provaideri? Lattelekoms?

 

Neta nav uz abiem datoriem?

Link to comment
Share on other sites

Guest ace

Laikam .

 

Man draugs teica ka man jamaina tīkla karte vai tā butu jādara "?

Rukā uz viena un šim ir tie 2 datoriņi.. :p

 

EDITED : Un kad es izrauju internet vadu tam datoram vinss vispaar nereaģē bet šim parādas kad ir unplugded un kad nav jūs saprotat :)

Labots - ace
Link to comment
Share on other sites

Kautkā neticās, ka tīklakarte varētu būt izbliezta.. :roll: Bet nu īsti nesaprotu, kā ikonas var nebūt vispār, nevis būt "Cable not connected" vai "Limited or no connectivity", kā tas parasti ir ja rūteris noresetots. Galu galā - paskaties vai uz rūtera diodes vispār deg?

 

EDIT: ā - ja uz viena iet, tad tik itešām varētu būt tīklakartes vaina.

 

EDIT 2: tiktiešām tad tīklakarte, ja pat nedetektē.

 

Ieteikums - aizlien līdz BIOS'am, un paskaties, vai tā tīklakarte vispār ir ieslēgta (ko zin - mož kautkā pie strāvas noristīšanās BIOS'ss uz fail-safe iestatījumiem aizlecis).

Link to comment
Share on other sites

Guest ace

Viss tur deg es vēl pārmainīju vadus kas ir pie ši datora piesprausts iespraudu tam un arī nekas :((

Link to comment
Share on other sites

Es izlasīju Tavu rakstu un izlaboju savējo - paskaties vēlreiz.

Link to comment
Share on other sites

Startējot datoru no paša sākuma spaidi Del taustiņu, kamēr parādās zils logs ar sadaļām.

 

bios-1b.jpg

(bilde ārzemēs, lēni lādējas)

 

Tur ej uz Integrated Peripherials (dažādiem BIOS'iem šitie atšķiras, bet domu jau saprati).

 

imagen054bm2.jpg

(bilde ārzemēs)

 

Tur atrodi kautko saistītu ar Onboard LAN vai Onboard Ethernet controller, uz ieslēdz (Enable) to, ja stāv uz Disabled. Tad Esc, Esc, Save settings & Exit.

 

Bet vispār - esi BIOS'ā uzmanīgs, ka kautko lieku nesačakarē. Iesaku labāk atrast kādu paziņu, kas rubī fišku, nevis pašam to darīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest ace

Es domāju kad draugs pārbrauks no laukiem viņš k-ko ņemas ar šitām lietām ..

 

 

P.s Labi paldies ..

Link to comment
Share on other sites

Ekur augstāk ar visām bildēm ieliku. Tagad gan nenopūdelēsi - ej un paskaties.

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Man ar dazreiz ir taads gljuks, ka pazuud taa ikoninja, interneta darbiibu, gan tas neiespaido. Ikoninu dabuunu atpakalj, iznemot un ieliekot veelreiz ''show icon'' kjeksiiti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

He he, iesleedz windowsaa atpakalj tiikla karti un viss buus kaa vajag :). Tas viss zem control panel\network settings un ar labo taustinju uz local areca connection un spied enable

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...